Я шукаю...

Огляд Spark. Для чого потрібно завантажити додаток

Додаток Spark

Детальна інформація про програму Spark необхідна в основному тим, хто хоче змінити поштового клієнта. Не секрет, що стандартне рішення на «яблучних» девайсах обділена багатьма налаштуваннями, тому завантажити додаток Spark все ж варто, оскільки він є чисто суб'єктивно кращим клієнтом пошти App Store.

Програма має досить цікаве походження. Вперше вона вийшла у світ у 2015 році й відразу стала доступною заміною пошти нативному клієнту в iOS. У той час такі програми були на піку популярності, оскільки до багатьох країн СНД дійшла продуктивна хвиля, що призвело користувачів до бажання модернізації робочих показників своїх девайсів. Вони стали вивчати, як можна швидко організувати робочий процес. Тоді вважалося модним використовувати стратегію Inbox 0, при якій лист вважалося завданням, після виконання якої воно віддалене користувачем. В результаті «Вхідні» залишалася порожньою.

Додаток Spark на iOS

Spark виступає додатком, що дозволяє підлаштувати під особисті параметри поштовий клієнт. Воно відрізняється досить цікавими настройками, які корисно використовувати постійно. У 2019 році Google перестав підтримувати деякі свої сервіси, завдяки чому Spark отримав друге життя. В результаті для користувача база збільшилася.

Читайте також: Розвиток приватної космонавтики.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Як в ідеалі виглядає поштовий клієнт

Зручний клієнт для мобільних девайсів повинен відповідати деяким критеріям:

  1. Всеїдність. Сучасні користувачі мають, як правило. не одну поштову скриньку, тому програма повинна вміти об’єднати як особисту пошту, так і робочу.
  2. Доступність. Додаток не повинен бути платним, або коштувати мінімально і володіти локалізацією.
  3. Зручне використання. Добре, якщо поштовий клієнт буде оснащений жестами й можливістю управління однією рукою. Дизайн бажано повинен бути інтуїтивно зрозумілим і мінімалістичним.
  4. Кастомність. Безсумнівним плюсом є прив'язка додатки до швидких відповідей і календарі.

Основні можливості Spark

Варто зазначити, що не всі поштові клієнти мають перераховані вище перевагами, а ось розглянута нами програма - цілком. Тому рекомендується завантажити додаток Spark і почати ним користуватися повсюдно. До речі, розробниками проєкт стали українці - компанія Readdle. Сьогодні команда налічує понад 120 осіб, розробки ведуться і за іншими напрямами. За свою інтуїтивну схильність програма була відзначена деякими світовими виданнями, що не може не вселяти надію і впевненість у своїх силах.

Основні програмні фішки

  1. Легка настройка займає зовсім мало часу. Потрібну кількість ящиків і пуш-повідомлень додається послідовно. Те ж саме відбувається з вмістом підписів, віджетами, ярликами й командами для управління. Сама процедура триває не довше 10 хвилин, в основному час займає підключення ящиків. Дані установки змінюються з використанням розділу налаштувань.
  2. Продуманий Smart Inbox дає можливість розділити особисті повідомлення і не важливі розсилки. Простий режим передбачає хронологічне розміщення листів, в той час, як Smart Inbox дозволяє впорядкувати закріплені листи, особисті та розсилки. Також можна архівувати, а також видаляти поштові відправлення цілими групами. Візуально даний формат здається зручним.
  3. Кастомізація дозволяє переглядати за допомогою Spark різні завдання, приєднуватися до календаря, встановити необхідні жести, віджети й корисні свайпи. Крім того, доступна настройка алгоритму дій - тобто ви можете перемикнутися на головне меню, видаливши лист, або перейти на наступне повідомлення. Налаштування швидких відповідей теж є корисною функцією поряд з шаблонами листів і підписами. Загалом, після того, як вдасться завантажити додаток Spark, варто уважно переглянути настройки, які обов'язково вас здивують. Особливо прискіпливі будуть здивовані чату. Якщо турбуєтеся за переписування, просто заблокуйте доступ паролем. Програма може працювати з іншими утилітами з метою підвищення продуктивності - наприклад, з Todoist, Things і Omnifocus.
  4. Зручність - фактор, звичайно, суб'єктивний, але додаток дійсно виконано продумано. За кнопками тягнутися нікуди не потрібно, є клавіша швидкого виклику нагадувань і календаря, хоча застосовується вона досить рідко. Варто відзначити досить спритний пошук. Вся додаткова навігація знаходиться в «гамбургері». Всі можливості транслюються на Apple Watch, де виглядають досить приємно.

Папка «Вхідні повідомлення"

Якщо вам пощастило завантажити додаток Spark, то ви напевно помітили, що за вхідні листи відповідають 2 екрани. Прості повідомлення інтересу не викликають, оскільки являють собою звичайний хронологічний порядок кореспонденції, що не відправлена в архів або інші папки. А ось Smart Inbox автоматично розподіляє кореспонденцію по категоріях, таким як «Передплати», «Персональні», «Повідомлення». Аналогічний принцип має Inbox, однак тут цілих 7 груп.

Вхідні повідомлення у Spark

Що стосовно відсортованих листів, то вони по-іншому виглядають. Будь-яка категорія Spark має свій індивідуальний блок. Як правило, в Google-продукті показується назва типу на картках.

І Spark, і функціональний Inbox оснащені жестами, за допомогою яких можна швидко оперувати повідомленнями на свій розсуд. Однак перша програма дозволяє їх налаштує, плюс до всього їх більше. В Inbox одне повідомлення або ціла їх група архівується свайпом вгору, а якщо зробити рух вліво, то листи відкладуться на заздалегідь заданий час. У додатку Spark картка теж тягнеться у дві сторони, однак можна ще одну дію викликати довгим свайпом в будь-яку зі сторін.

На будь-який нескладний жест, яких тут є 4 штуки, можна поставити перекидання в спам, тимчасове відкладання, переміщення, видалення, прикріплення або архівування. В Inbox дуже зручно зображаються вкладення в основному списку кореспонденції. Наприклад, зображення або ж документ можливо відкрити відразу з «Вхідних». І навіть посилання на платформу «Ютуб» тут обробляються автоматично.

Зовнішній вигляд додатку 

Що стосується дизайну, то цей параметр залежить від смаку конкретного користувача. Inbox має стандартний і навіть трохи застарілий дизайн, однак це не скасовує того факту, що програма виглядає все ще легко і приємно.

Інтерфейс та інші особливості Spark

Додаток Spark відрізняється індивідуальним стилем. Наприклад, екран завантаження являє нам Статусбар такого ж фону, як і додаток. Хоча для 2019 г. Це виглядає трохи страшнувато. Але є і плюс - класна анімація при відкриванні повідомлення, яка, на жаль, нерідко смикається. Віднесемо цей недолік до помилок початкових версій.

В обох розглянутих додатках відповісти на лист можна відразу з повідомлення. Однак ні там, ні там не реалізуються шорткати в «Андроїд», але ж вони могли відповідати за перемикання різних акаунтів пошти та створення повідомлень.

Особливості пошуку додатку Spark

Варто відзначити, що тут Spark переплюнув свого побратима від «Гугла». Ні, в Inbox, звичайно, пошукові оператори є, але для фільтрації за датою або знаходження по фразі доведеться заучувати конкретні вирази або постійно вдаватися до допомоги довідки.

Пошук у Spark

Додаток Spark відрізняється природною мовою, тому пошуковик вбудованого типу досить швидко зрозуміє, що він нього хочуть. Однак ця функція доступна виключно англійською мовою, але будемо сподіватися, що локалізація не за горами. Також тут є функція збереження запитів, як, втім, і пошукову історію.

Інші можливості Spark

Кожен сервіс на своєму основному екрані містить іконку у вигляді шпильки, яка несе відповідальність за закріплення листи, що в майбутньому планується використовувати. Не важко буде і відкласти лист, щоб прочитати його трохи пізніше. А ось Spark може за розкладом посилати кореспонденцію. Це дуже зручно, особливо якщо ви звикли писати по ночах. Щоб не потривожити адресата, система відправить ваше послання з ранку самостійно.

Якщо говорити про поштові сервіси, то Spark виявився більш всеїдних. Він підтримує протоколи IMAP різноманітних серверів. Іншими словами, і Mail.Ru, і популярна «Яндекс.Пошта» функціонують як годинник. Відносно «Гугла», він дозволяє одним лише кліком зробити налаштування. Inbox здатний переварити виключно Gmail-пошту, а також додати в неї сторонні ящики, які, на жаль, синхронізуються не завжди.

Кілька акаунтів є можливість додати й в тому, і в тому додатку, але Spark плюс до всього дозволяє виділяти кольорові окремі профілі.

Ще однією особливістю Spark є спільне редагування. Тобто в одному ефірі можна спостерігати, як кілька користувачів пишуть повідомлення, при цьому видно, що саме вони пишуть.

Додавати по кілька різних акаунтів є можливість в кожній програмі, а Spark ще має функцію виділення окремих профілів кольором. Команда вибирається в певному пункті налаштувань програми. Розробники пообіцяли запровадити незабаром інтеграції з іншими сервісами, а також вбудований календар, швидкі відповіді й текстові повідомлення. Це буде просто ідеальний варіант для роботи з поштою.

Можливості Spark

Які недоліки знайшли користувачі

  • Слабкий дизайн, який виглядає досить важко. І начебто все продумано до дрібниць, але все-таки з'являється відчуття якогось внутрішнього неприйняття.
  • Безпека тут, здавалося б, на висоті, але від деяких користувачів надходили скарги, що додаток зберігає поштові паролі. Поки розробники ніяк не прокоментували цей момент.

Робимо висновки про програму

Додаток Spark досить функціонально і навіть багато в чому перевершило Inbox. Ви тільки згадайте блокування по паролю і спільне редагування. Попри те що продукт виглядає більш просто, в його користь говорить велика кількість корисних опцій. Висновок один - варто обов'язково завантажити додаток Spark і протестувати його самостійно.

Також варто прочитати: Як відрізнити оригінальний кабель на Айфон від підробленого.

Ваша оцінка: