Я шукаю...

Як поділитися паролем Wi-Fi з iPhone?

Поділитися паролем Wi-Fi

Сьогодні людство не уявляє свого повсякденного життя без улюблених пристроїв. Ми звикли до того, що можемо зателефонувати другові з США по відеозв’язку у будь-який час, слухати музику по Bluetooth не плутають у дротах навушників, дізнатися значення незнайомого слова через онлайн перекладач. Уявіть, що колись цього не було. Наші дідусі, бабусі не знайти взагалі, що таке телефон. А батьки пам’ятають телевізори ще з чорно-білим зображенням. 

Компанія Apple з кожним роком придумує все більше і більше нових корисних функцій, але не завжди при презентації нових версій iOS приділяють цьому достатньої уваги. Більша частина користувачів навіть не знають про такі функції, як швидке видалення цифр у калькуляторі, швидкий набір останнього номеру телефона, моментальна конвертація валюти, сканування документів у додатку “”Нотатки”. Здивували? У цій статті ми розглянемо детально одну з таких функцій — швидкий обмін паролем Wi-Fi. Можливо, ви навіть не знали про таку “суперздатність” вашого iPhone, тому далі розглянемо детальніше усі аспекти. 

Варто прочитати: Як відрізнити оригінальну зарядку для iphone від китайських копій.

Wi-Fi для iPhone

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Як знайти цю функцію?

Якщо ви хочете увімкнутися до мережі Wi-Fi, до якої вже підключений інший пристрій Apple, то вам не обов’язково доведеться вводити довгий і складний пароль. Вам потрібно:

 1. Натиснути на логотип і зайти у “Налаштування”.
 2. Обрати “Wi-Fi”, і потім натиснути на назву мережі, до якої хочете під’єднатися.
 3. Зняти блокування з пристрою, що вже підключений до цієї ж самої мережі.
 4. На останньому пристрої з’явиться вікно (воно дуже схоже на те, яке висвічується при підключенні нових AirPods), де буде написано: “Чи хочете ви поділитися паролем Wi-Fi для “Назва мережі” з “Назва гаджета”?”. 
 5. Натискаємо “Поділитися” і все, готово. 

Важливо! Наголошуємо на тому, що ця функція працює лише на пристроях з операційною системою iOS 11 і новіше. Також, щоб обмін паролем здійснився успішно, на обох пристроях повинен бути увімкнений Bluetooth, вони повинні знаходитися поблизу. Ще один важливий момент: два пристрої мають бути прив’язані до різних облікових записів Apple ID. Гаджети на одному записі повинні обмінюватися паролями через зв'язку ключів в iCloud і ділитися паролем вони не будуть.

Це чудова функція, яка економить ваш час, коли його бракує і зберігає вашу нервову систему, коли доводиться вводити пароль, що складається з цифр, літер різного регістру та інших знаків. Порівняйте та оберіть: 5 хвилин вашого цінного часу чи 20 секунд? У рутинній метушні будь-хто, звісно, обере другий варіант. А років через 30 нам здаватиметься, що 20 секунд теж було забагато для такого простого діла.

Варто прочитати огляд Spark.

Wi-Fi для iPhone

Що робити, якщо не вдалося здійснити обмін паролем Wi-Fi?

Бувають випадки, коли вікно у підключеного до мережі пристрою просто не з’являється. У такому випадку є два варіанти розв’язання проблеми:

 • Попросити людину, яка знає пароль від мережі Wi-Fi вручну ввести пароль на вашому iPhone.
 • Якщо ніхто не пам’ятає пароль і немає можливості ввести його власноруч, то спробуйте перезавантажити обидва пристрої, а потім спробувати ще раз здійснити обмін.

Ще один спосіб — через QR-код для Wi-Fi!

Цей спосіб складніший, ніж попередній, пов’язаний з новим додатком “Команди” в iOS 13, яке створено для полегшення життя користувачів техніки Apple. Якщо маєте бажання, щоб доступ до вашої мережі Wi-Fi був через QR-код, то:

 1. Встановіть додаток “Команди”, якщо його ще немає на вашому гаджеті. Це можна зробити абсолютно безплатно і швидко в AppStore.
 2. Відкрийте його і натисніть “Нова команда”, з’явиться вікно бібліотеки, де можна створювати власні команди.
 3. У рядку “Пошук” пишемо “Отримати буфер обміну” і обираємо відповідну команду зі списку знизу.
 4. Після цього вбиваємо у той же самий рядок “Генерувати QR-код”. Ви побачите, що перша і друга команди з’єднані лінією, це свідчить про те, що вони сумісні та ви все правильно робите).
 5. Далі необхідно зберегти тільки що створений QR-код. Для цього потрібно в рядку “Пошук” написати “Зберегти в фотоальбом” і внизу натиснути на відповідну кнопку.
 6. Ви подумаєте, що нарешті дійшли до кінця інструкції, але поки що ні. Треба зробити найголовніше — вбити у пошуку “Показати результат” (тут у полі написати “Готово”), а потім — “Завершити виконання”.
 7. Далі копіюємо будь-який текст, щоб він був у буфері й натискаємо на синій трикутник, у правому нижньому куті екрана iPhone.
 8. Якщо ви уважно слідкували за інструкцією і правильно виконували усі дії, то зайшовши у галерею телефону побачите там фото QR-коду.
 9. Якщо хочете, щоб команда мала якусь особливу назву, то натисніть на крайній значок у верхньому правому куті екрана і напишіть бажану назву.
 10. Також є функція, за допомогою якої можна керувати цією командою через помічника Siri. Для цього треба у налаштуваннях натиснути “Обрати для Siri” і створити відповідну голосову команду, після чого зберегти її.

Wi-Fi для iPhone

Ця команда може бути широко використовувана в офісі, будинку для відпочинку, тобто у тих місцях, де перебуває багато людей. яким потрібен доступ до Інтернету. Власник маршрутизатора створює QR-код, може, наприклад його видрукувати, повісити на стіну і кожен без труднощів через додаток “Камера” просканує його.  

Маємо надію, що ця стаття допомогла вам спростити життя, зекономити час і сили. Світ техніки невпинно розвивається, виробники гаджетів не стоять на місці та намагаються розширити функціонал. Операційна система iOS дуже багатогранна, ви навіть не уявляєте скільки цікавого є у вашому iPhone, який використовуєте кожного дня. Ми працюємо і створюємо такі огляди функцій саме для того, щоб про них дізналося як можна більше людей і користування гаджетами від Apple приносило ще більше задоволення. Хто знає, можливо, колись будемо делегувати частину своїх завдань нашому телефону, планшету або ноутбуку?

Ваша оцінка: