Я шукаю...

Door Kickers: рекомендації щодо проходження та особливості геймплею

Гра на Айфон Door Kickers

Door Kickers – гра, яка допоможе краще зрозуміти з чим пов’язана діяльність бійців SWAT. Гравець зможе брати участь у штурмі приміщень де будуть знаходитися злочинці. А також, крім цього доведеться виконувати різноманітні завдання. І вони можуть бути пов’язані з чим завгодно. Наприклад, вбити всіх злочинців, знайти докази, або ж провести операції щодо рятування заручників.

Весь ігровий процес побудований на досить мінімалістичній графіці у стилі 2D. Під управлінням гравця буде знаходитися від 1 до 8 бійців і всі дії виконуються в режимі реального часу, при цьому у будь-який момент весь процес можна зупинити й роздати завдання кожному з бійців.

Ігровий світ може затягнути гравця і змусить витрати багато часу на проходження складних завдань.

Довгий час гравці зі всього світу чекали щось подібного, й реліз Door Kickers, який відбувся ще у 2014 році став справжнім святом для багатьох.

Візуально Door Kickers може нагадувати вже всім відому Frozen Synapse. Однак якщо уважно придивитися, все по-іншому. Локації промальовані більш детально, а також хід часу не поділений на раунди, й у незручний момент все можна зупинити поставивши на паузу.

Особливістю є те, що геймеру не вдасться прорахувати декілька кроків наперед, тут дана можливість відсутня. Все досить незрозуміло і в деякому розумінні несподівано буде відбуватися. Однак у цьому й  суть. Доведеться приймати рішення відповідно до ситуації.

Читайте також: Особливості та нововведення GTA San Andreas.

Door Kickers взлом: біг та стрілянина

Запустивши гру вперше, можна зробити висновок, що це щось середнє між шутером та тактикою. Проте під час виконання завдань все ж підійде перший варіант. Так, наприклад, для виконання завдання достатньо просто обрати вдалу зброю і за допомогою цього вбити всіх злочинців. Тому натяку на тактику тут зовсім немає, це всього лиш груба сила.

Цей момент можна з впевненістю віднести до не доопрацювань зі сторони розробників, які все ж хотіли створити стратегію. Проєкт позиціював себе, як тактика, але на практиці все вийшло не так, як обіцяли творці. Не змінить ситуацію й момент несподіваного входження до приміщення з вікна, дверей, або ж будь-яким іншим способом. Якщо вороги будуть знаходитися там, то у бійця практично не буде шансів.

Door Kickers на iOS скачати

В грі також можуть бути присутні завдання головною метою у яких є врятувати заручників, проте й тут не так просто. Так, боєць може випадково вбити заручника вистріливши два рази.

Гравці зі всього світу були обурені тим, що від тактики у Door Kickers всього лиш назва. І від бійця тут практично нічого не залежить.

Було б цікаво мати розумного ворога з яким би тактика була б доречною, однак не в такому вигляді.

Гра навчить розподіляти сектори та не потрапляти на чужу лінію вогню. Правильно входити до приміщення та допомагати іншим гравцям. Проте, тут немає де розгулятися через те, що вся гра ведеться з огляду зверху.

Всі ці моменти компенсуються завдяки наявності великої кількості спорядження. На вибір доступно відразу п’ять видів спецпризначенців. У кожного з яких до десяти унікальних стволів. Також присутні й універсальні інструменти, які стануть у пригоді для того, щоб відкрити двері, серед них молотки, відмички, кусачки й так далі.

Для початку гравець зможе користуватися лише базовими предметами. Проте на початкових рівнях цього всього буде цілком достатньо. Якщо ж рівень буде не під силу, то завжди можна повернутися то спорядження й обрати щось більш серйозне.

Одні двері й п’ять бійців

Цікавим моментом є те що, команда складається з декількох бійців, проте двері до приміщення всього лиш одні. Корисними з них будуть всього лиш два. Вони отримають зброю з прицілом. Ці моменти повністю порушують баланс. Однак вся проблема не лише в даному моменті.

За задумом, персонажі ніби диференціюють всю гру за допомогою чого кожен гравець зможе підібрати відповідний для себе темп. Наприклад, для фанатів ковбойської стрільби з вистрілами з двох рук – агент, для інших – розвідник тощо. Та проблема полягає у тому, що інші стилі просто відсутні й не дивлячись на наявність підбору стилю кількість їх строго обмежена.

Є ще так зване дерево пасивних навичок. Воно розвивається у кожного бійця упродовж виконання місії. З його допомогою кожен навчиться стріляти набагато краще.

Наявність співпраці

Невідомо, навіщо такій грі наявність кооперативу. Практично всі місії не потребують співпраці й проходити їх набагато легше самостійно, бо додаткових навичок не потрібно.

В результаті два гравці просто пробігають локацію на 30 секунд швидше ніж самостійно. Однак після декількох спільних поєдинків може з’явитися бажання не співпрацювати, а все проходити самостійно.

Проходження Door Kickers гра на iOS

Як вже було сказано вище, Door Kickers є досить схожою на Frozen Synapse, це також тактика з умовно-реальним часом. Головною відмінністю є те, що у першому варіанті управління відбувається поліційною командою, а от у другому поєдинками голограм у фантастичному світі.

Проходження Door Kickers

Пристрій для проходження крізь стіни

У будь-який момент гравець може поставити Door Kickers для того, щоб оцінити все й підібрати оптимальний варіант проходження.

Користувач може намалювати на карті куди будуть рухатися бійці та вказати місця у яких потрібно використати гранати або ж щось інше.

І інколи це може важко реалізовуватися, особливо якщо необхідно здійснювати штурм приміщення. Складність полягає у тому, що потрібно плануючи всі дії врахувати момент наявності дверей.

Не дарма двері були винесені як заголовок гри. Таким чином, не одне життя буде врятоване, якщо команда бійців зможе правильно відкрити замкнені двері. В іншому випадку є можливість отримати великі втрати.

В такому випадку стоїть запитання, як краще стояти біля дверей, щоб при відкритті вчасно зреагувати й відкрити вогонь. Кращим варіантом буде відкриття за допомогою ноги. Однак, ніхто не гарантуватиме, що в цей час ворог не направить зброю. Є й інший дієвий метод – зірвати двері. Проте все ще залишається невідомим момент, що відбувається за перешкодою. Втрати можуть понести не лише вороги, але й заручники.

Якщо двері не просто замкнені, але й мають грати, то це набагато складніше. Для цього потрібні спеціальні інструменти, яких в наявності бійців може й зовсім не виявитися.

На мапі виглядає простіше

Перед початком місію всі завдання здаються зрозумілими та простими, проте все не так може скластися. Малювання плану може зайняти десять секунд і при врахуванні всіх моментів виконання займе всього лиш п’ять і без втрат. Але ситуація буде ускладнюватися, а кількість злочинців лише зростатиме.

Намалювати універсальну карту не вийде, адже не відомо де саме буде знаходитися ворог. І навіть добре продуманий хід гри вже при першій місії покаже недосконалість такої карти, а також доведе, що зображене на папері нічого не вирішує.

Все може бути зовсім не так, як було сплановано. Так кинута граната може розірватися набагато далі від ворога, не надавши бажаного результату.

Для початку взагалі важко буде зрозуміти, що відбувається, але поступово до цього хаосу все ж можна звикнути, й відповідно до цього навчитися правильно планувати всі дії. Вже досить скоро гравець зможе розуміти, що в перестрілці пішло не так, й аналізувати власні дії. Трішки пізніше, бачити що вплинуло на руйнування плану, а вже після цього – бачити ситуацію у якій необхідно увімкнути паузу.

З першої спроби правильно спланувати хід дій не вдасться, тому навіть не варто на це розраховувати. Door Kickers наочно демонструє, що життя це зовсім не шахи у яких все відбувається згідно з планом.

Прочитайте також: Огляд Sky: Children of the Light на iOS.

Особливості геймплею

Door Kickers на Айфон це гра яка при першому запуску чимось буде нагадувати звичайну зачистку приміщення від злочинців. І алгоритм всіх дій простий і зрозумілий, потрібно відкрити двері й слідувати в приміщення знищуючи на своєму шляху ворогів. Всі дії потрібно повторювати упродовж 5 компаній, які складаються з 12 рівнів.

Особливості геймплею Door Kickers

Дверні Кікери з першого погляду може здатися досить простою грою, проте розробники все це врахували й вирішили додати велику кількість додаткових моментів до геймплею у вигляді механік. І тут їх достатньо багато й при правильному використанні вони можуть створити по-справжньому цікаву та захопливу гру.

Серед особливостей геймплею наступне:

  • До 20 видів злочинців. Серед них гравець зможе спостерігати наявність шахидів-смертників, лідери банд, убивць заложників, мінібосів і багато інших.
  • На вибір представляється 5 видів бійців. Серед їх числа: штурмовики, брічери, агенти, щитовими та розвідники. При цьому кожен з видів має свої переваги та недоліки.
  • Кожен клас бійців має унікальну зброю. Приблизно для кожного буде доступно до 5 видів.
  • Наявність двох слотів для спорядження. Перші, це щось неактивне, наприклад інструменти для прискореної підзарядки. Другий – активні, наприклад гранати. Всього в ігровому світу налічується до 40 видів спорядження та зброї.
  • Наявність чотирьох видів місій. Це допомагає створити всі умови для того, щоб гра не набридала з часом.

Позитивні та негативні моменти Дор Кікерс

В Door Kickers все на своїх місцях, неможливо знайти ні однієї зайвої клавіші. Проте й тут не без негативних моментів. Серед їх числа:

  • відсутність спеціалізованих для спецпідрозділів навичок, наприклад стрибання, присідання й так далі;
  • потрібно постійно малювати нові плани, змінювати попередньо створений практично неможливо, не намалювавши його заново.

Door Kickers позитивні та негативні моменти

Однак, є вагомі причини за які все ж Door Kickers завантажити на Айфон варто. Серед їх числа:

  • наявність багатих тактичних можливостей які не переобтяжують інтерфейсу;
  • хаос навчить заздалегідь планувати й не сподіватися на те, що все відбудеться по намальованому ходу дій;
  • в одну хвилину все може піти не так, але в цьому й особливість гри.

Door Kickers звантажити на Айфон варто, особливо геймерам які обожнюють тактичні ігри, де є можливість все спланувати й обдумати кожен хід.

Ваша оцінка: