Я шукаю...

Як відключити автоматичне перемикання AirPods на Mac

AirPods на Mac

Компанія Apple є однією з найуспішніших холдингів, які постачають техніку на світовий ринок. Продажі айфон, Mac та інших додаткових аксесуарів щорічно набирають все більших обертів. Шанувальники з нетерпінням чекають презентації нової продукції, яку пропонують розробники на презентації. Apple ніколи не зупиняється і все частіше надає можливість користувачам оновлювати систему, вибирати нові яскраві відтінки або купувати гаджет з самими сучасним оснащенням і технологіями. Сьогодні багатофункціональністю володіють практично всі аксесуари Apple.

До речі, якщо ви задумались над купівлею відновленого iPhone, радимо звернутись у наш магазин Apple.

Функції AirPods на Mac

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Що таке автоматичне перемикання на AirPods?

Дана вбудована опція дозволяє в автоматичному режимі з'єднання з Вашим пристроєм, яке використовується. Можна сказати, що навушники самостійно приєднуються для роботи з айфон або Mac. Наприклад, ви працюєте на айфон, але з'явилася необхідність змінити пристрій. В цей час AirPods перемикаються автоматично. Багато користувачів чекали подібної функції від розробників. Це зручно і практично, не потрібно окремо заходити в налаштування, щоб відключити або включити навушники.

Варто відзначити, що перемикання можливо між пристроями iPhone, iPad і Mac. Також, щоб встановити функція, буде потрібно свіжа версія системи iOS, не нижче 14 або macOS Big Sur. Це обов'язкова умова від Apple, бо попередні версії просто не підтримують дану опцію. Крім цього, слід звернути увагу на модель навушників. Для автоматичного перемикання підійдуть AirPods 2-го покоління, AirPods Pro, AirPods Max, Powerbeats Pro, Beats Solo Pro. На практиці функція дійсно максимально необхідна, особливо для тих користувачів, хто застосовує в роботі або звичайному житті кілька гаджетів.

Рекомендуємо також ознайомитися з нашим асортиментом та купити айфон бу (відновлений) за дуже доступною ціною.

Функції AirPods на Mac

Як відключити автоматичне перемикання AirPods?

Однак, не завжди функція автоматичного перемикання потрібне. В такому випадку розробники передбачили можливість відключити опцію на будь-якому пристрої. Також, якщо користувач слухає музику на айфон, а дивиться відео на планшеті, то перемикати звук нема потреби. У такому випадку, краще відключити автоматичне перемикання AirPods. Для iPhone і Mac налаштування автоматичного перемикання будуть відрізнятися. Щоб відключити функцію на Mac, слід виконати кілька дій:

  • У системних настройках необхідно перейти в розділ Bluetooth, який розташований в панелі «Меню».
  • Увімкнути AirPods.
  • Далі потрібно вибрати «Параметри», де показується додаткове меню.
  • У розділі увімкнутися в Цей пристрій міняємо галочку з «Підключення автоматично» на «При останньому підключенні в цьому Mac».

На айфон в настройках також слід вибрати розділ Bluetooth. У списку всій представлених пристроїв вибрати свої AirPods і натиснути значок поруч з ними, далі «Підключення до цього iPhone». Так само як і в Mac, необхідно активізувати функцію «При останньому підключенні iPhone» замість «Автоматичне підключення». Після проведених змін, AirPods будуть підключатися тільки в тому, влаштуванню, який вперше було застосовано і, якщо до нього було проведено підключення. Якщо ввечері користувач слухав музику на Mac, то вранці навушники підключатися тільки до Mac. Подібна функція в індивідуальному порядку підходить не кожному користувачеві техніки Apple, тому розробники надають можливість вибирати найбільш зручний варіант.

Варто прочитати про догляд за AirPods.

Функції AirPods на Mac

Переваги функції

Автоматичне перемикання можна віднести все-таки до позитивних сторін обладнання. Подібна опція значно економить час, нема потреби кожного разу заходити в налаштування і міняти назву пристрою, активувати то, яке використовується наразі. Навушники AirPods самостійно визначають і знаходять пристрій, на якому відтворюється звук або відео.

До основних плюсів відносяться:

  • Зручність і практичність;
  • Економія часу;
  • Ефективність використання;
  • Висока якість звуку;
  • Швидке відтворення;
  • Повністю автоматичний режим.

Можна сказати, що розробники Apple не дарма проводили оновлення, щоб вбудувати подібну функцію. Дійсно більшість користувачів застосовують подібну функцію для різних пристроїв. Багато хто чекав удосконалення та впровадження автоматичного перемикання.

Недоліки функції

Попри велику кількість переваг, функція автоматичного перемикання має і мінуси. Багато користувачів відзначають, що опція може стати причиною швидкого розряду навушників. Під час перемикання з одного пристрою на інший, AirPods втрачають багато енергії. Крім цього, для тих, хто використовує тільки один гаджет, функція автоматичного перемикання взагалі є необов'язковою. Навпаки, краще встановити даний пристрій як постійне, щоб не відвертати на інші.

Варто прочитати про homeOS.

Функції AirPods на Mac

Підсумки та висновки

Для тих, хто не використовує автоматичне перемикання AirPods на Mac, найкраще просто відключити функцію в налаштуваннях. Саме для таких випадків, розроблялася можливість відмови від новинки. Для цього існує доступний спосіб, як правильно прибрати функцію за допомогою системних налаштувань і налаштувань Bluetooth. Кожен користувач самостійно вибирає, наскільки йому ефективно використовувати різні оновлення та нові функції.

Багато що залежить від кількості часу, ефективності роботи з гаджетом. Якщо є необхідність постійно бути на зв'язку, відправляти голосові або відео повідомлення, тоді функція автоматичного перемикання можна застосовувати в повсякденному житті на різних пристроях. У разі, коли користувач застосовує тільки Mac або айфон, можна в будь-який час відключити опцію і вибрати єдиний гаджет для щоденного використання. Подібний багатофункціональний підхід підтверджує високу якість продукції Apple. Команда професійних розробників регулярно радує своїх шанувальників і враховує побажання.

Ваша оцінка: