Я шукаю...

Як перевірити iPhone на гарантійне обслуговування

iPhone

Коли людина купує айфон, вона звертається до знайомих, які є більш обізнаними у світі «яблучної» техніки, що буває і допомагає уникнути помилок. Але не в усіх є такий корисний друг, тому з гарантією та активацією треба розбиратись докладніше і наш матеріал буде корисним для початківців.

Для початку треба зазначити, що наразі є ринок «сірих» речей, і iPhone також не є виняток з правила. Тому часто українці купують «сірі» айфони, спокусившись на низьку ціну товару. Тобто, в цю вартість продавці не включать мито та інші податки.

Варто прочитати: Як розблокувати Айфон, якщо забув пароль?

iPhone

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Які ризики несе в собі купівля «сірого» iPhone

Виробники «розумної» техніки завжди намагаються захистити покупців від поганого клієнтського досвіду, тому й здійснюють контроль над офіційними постачаннями. Але часто айфони потрапляють на ринок в обхід легальних каналів розповсюдження або можуть бути відремонтованими та продаватись під виглядом нового. Остання обставина не є незаконною, але є деякі нюанси.

По-перше, iPhone ремонтують в спеціалізованих авторизованих центрах Apple. По-друге, продавець повинен повідомити покупця, що його смартфон був відновлений. Також треба зазначити, що оригінальні деталі для ай фонів не можна купити у вільному продажу, тому часто для відновлення ай фонів використовують сторонні компоненти, які не пройшли контроль якості, або вже були у використанні.

Також на наш ринок можуть бути привезені смартфони, які мають продаватись в інших країнах, та вони прив’язані до тамтешніх стільникових операторів. Перед тим, як такі пристрої пустити в продаж, їх перепрошивають, але неприємна несподіванка може «вилізти» через пів року або рік. Причина такого сюрпризу полягає в тому, що перепрошита система отримає оновлення від оператора, під якого вона зроблена. Це призведе до того, що смартфон відмовиться працювати в українських стільникових мережах, а далі це спричинить серйозні матеріальні втрати.

Рекомендуємо також ознайомитися з асортиментом наших відновлених смартфонів та купити айфон за найнижчою ціною в Україні.

iPhone

Як дізнатись, чи має право iPhone на гарантійне обслуговування

В усіх подібних пристроях є право на обслуговування протягом року після купівлі. Тобто, якщо в айфоні зникла зарядка, то власник може звернутись до авторизованого сервісу та усунути неприємність безплатно, якщо в цьому немає вини користувача. Але ще є спосіб, щоб дізнатись про право айфону на подальше обслуговування згідно з гарантією. Треба лише знати його серійний номер:  

 • Спочатку треба зайти на портал checkoverage та ввести у відповідне поле номер серійного виробництва айфону.
 • Далі потрібно ввести цифри, показані на дисплеї
 • Потім буде показана модель пристрою, що перевіряється. Нижче буде зазначена інформація щодо стану дії гарантії телефону.

Цікаво, що таким чином можна дізнатись про гарантію на інших «яблучних» гаджетах.

Як відрізнити відновлений айфон від нового

Доволі часто зустрічаються випадки, коли людям «впарюють» відремонтований iPhone під виглядом нового. Ці гаджети схожі, але є декілька моментів, за якими можна відрізнити ці пристрої:

 • При купівлі передивитись етикетку на коробці. У відновленого телефону перша літера моделі буде F замість P або M
 • Відремонтований айфон буде запаковано просто в білу коробку без малюнків. Також упаковування буде позначено написом Certified Pre-Owned.
 • Попрохати включити гаджет в магазині, якщо продавець відмовить, то це вже є першою ознакою підробленого айфона. Якщо увімкнули пристрій, то у вікні «Налаштування» треба обрати пункт «Інформація про пристрій», де буде показаний серійний номер, який має збігатись з тим, що зазначений на коробці.
 • У справжнього айфона немає слота для двох сім або SD-карток
 • У зовнішності iPhone не має бути люфту, а ярлички повинні бути фірмовими. Дуже часто буває, що програмісті створюють оболонку, схожу на iOS та продають.

Тому, якщо при покупці Ви зіткнулись з такими ознаками на айфоні, то маєте повне право відмовитись від купівлі гаджету.

Варто прочитати про видобуток біткоїну: чи шкодить майнінг навколишньому середовищу?

iPhone

Як визначити серійний номер айфону

Під серійним номером iPhone розуміють комбінацію, що складається з 22 знаків, та яка присвоюється пристрою на етапі виробництва. Такий ідентифікатор необхідний для перевірки айфону на вірогідність.

Тому, щоб дізнатись серійний номер пристрою, треба використати наступні засоби:

 • Налаштування. Зайти в таке віконце та обрати пункт «Інформація про пристрій» і потім у відповідній графі буде та сама інформація.
 • Коробка. Така комбінація може бути на упаковуванні оригінального айфона.
 • iTunes. Можна увімкнути гаджет до стаціонарного комп’ютера та запустити програму iTunes. Після авторизації в ній треба натиснути на його мініатюру та відкрити вкладку «Огляд». У правій частині відбиваються деякі специфікації телефону, у тому числі серійник.
 • iUnlocker. Спочатку треба запустити службу iUnlocker, потім в графу внести 15-значний IMEI телефону та натиснути на клавішу «Перевірити». Потім відкриється вікно, де буде детальна інформація про айфон, а також серійний номер.
 • IMEI info. Спосіб, аналогічний попередньому. Треба також обрати онлайн-службу та внести туди номер IMEI. Після натискання на кнопку Check стане доступна інформація про серійний номер.

Такими засобами треба скористатися, тому що будь-який з них дозволить дізнатись про серійний номер, а згодом перевірити айфон на вірогідність та гарантійне обслуговування.

До речі, якщо ви задумались над купівлею відновленого iPhone, радимо звернутись у наш магазин Apple.

У підсумку можна зазначити, що Apple відновлювала не всю айфони та не всі такі гаджети вона пропонує як відремонтовані. Телефони серії 11, XS або XR не піддавались ремонту. Тому, якщо на прилавку продають відремонтований iPhone 11 Pro, то це контрафакт або телефон, які відновили майстри своїми руками. Тому, на цей пристрій не поширюється гарантія, тому цей пристрій брати не треба, аби уникнути неприємностей. Інші моделі можуть бути відновленими, та й купляти їх можна зі знижкою. Але все одно треба перевіряти всіма наявними засобами вірогідність айфону та гарантійний термін, щоб не попасти на сюрпризи.

Ваша оцінка: