Чи працює Apple над homeOS, та кому це потрібно

Чи працює Apple над homeOS, та кому це потрібно

Попри те, що Apple є закритою екосистемою, й зазвичай вкрай складно дізнатись деталі запуску продукту задовго до релізу, є винятком з правил. Таким чином американська корпорація підігріває інтерес до нової розробки, й збирає мільйонну аудиторію біля екранів своїх портативних гаджетів та комп'ютерів. Та все ж, не дивлячись на секретність розробок Apple, є способи отримання інформацію про нові продукти, як це сталось з iPhone X, AirTag чи VR-гарнітурою Apple. І йдеться про витік будь-якої інформації, що, зазвичай, не завдає серйозної шкоди ні компанії, ні її фінансовим показникам. 

Друзі, цікавить техніка Apple iPhone? Радимо купити Айфон 10, адже це революційна модель з технологією розблокування Face ID.

Це й трапилось з операційною системою під назвою homeOS, яка необхідна для облаштування системи Розумний будинок. Це є універсальна система від Apple, й такою її бачать, а дізнались про неї поціновувачі продукції американської компанії досить випадково, адже компанія розмістила інформацію про вакантне місце, де вказується, що в обов'язки нового співробітника входить доопрацювання та ведення нових програмних продуктів, у том числі homeOS. У Apple цю інформацію не коментують, що є досить типовою поведінкою менеджменту, адже не будуть вони ж коментувати всі здогадки та несанкціонований витік секретної інформації. 

Варто прочитати: Оновлення watchos 8 для Apple Watch

HomeOS

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

МЕГА ЗНИЖКА
Apple iPhone 11 Pro 64GB Midnight Green (Темно-зелений) Відновлений еко
19 710 грн -21%
15 700 грн

від 1570 грн/міс

Що відомо про homeOS від Apple?

Безперечно, homeOS є операційною системою, адже йдеться про OS (Operating System). У той час, як слово home натякає на те, що операційна система необхідна для злагодженої роботи пристроїв у домі, тому, скоріше за все, американська корпорація взялась за систему Розумний будинок. Навіть якщо Apple нічого самостійно не розробляє й не випускає, це не означає, що вона не може скористатись можливостями власних партнерів, або ж під'єднати до роботи інші компанії, які зацікавлені у просуванні подібного продукту на світовий ринок. Нагадаємо, що в Apple є такий досвід, адже у випадку з HomeKit яблучна корпорація зосередилась на використанні портативних пристроїв власних партнерів. 

Поки шириться інформація про те, що Apple ймовірно запустила в розробку універсальну операційну систему для Розумного будинку, її шанувальники думають-гадають щодо того, чи планує американська корпорація підігнати операційну систему під пристрої зовнішніх виробників, чи все-таки стоятиме на тому, щоб самостійно оптимізувати хард та софт. Насправді експерти певні, що це напевне не шлях Apple, тому ж доведеться все ж таки дочекатись релізу продукту, щоб точно сказати, що не є шляхом Apple. 

А ви знали, що купити iPhone XR на сайті ICOOLA можна з безкоштовною гарантією 1 рік. Стильний гаджет з широким вибором кольорів.

HomeOS

Дещо прояснилось, коли Apple, яка розмістила інформацію щодо пошуку спеціаліста для подальшої роботи з homeOS, внесла корективи в опис самої ж вакансії. Щоб деякі користувачі продуктів американської корпорації могли видихнути з полегшенням, знаходячись в очікуванні релізу нового продукту. 

Що ж змінилось в описі вакансії через декілька годин після її розміщення на сайті рекрутингової агенції? Відразу впадає в очі той факт, що Apple не просто потрібен спеціаліст для роботи з homeOS, а tvOS та HomePod. Цієї інформації цілком достатньо, щоб зробити висновок, про те, для чого знадобиться й кому homeOS. Отже, homeOS — це ОС для двох стаціонарних пристроїв одночасно. У 2021 році з'явилася інформація про те, що американська корпорація планує об'єднати в Apple TV та HomePod один пристрій.

Американська корпорація працює над створенням нового пристрою, функціонал якого включатиме можливості Apple TV та HomePod. В комплектацію нового пристрою увійде динамік, камера для проведення відеоконференцій через підключення до телевізора. Буде вмонтована колонка з підтримкою Siri. Крім цього набору, будуть імплементовані й інші функції, необхідні для облаштування Розумного будинку. 

Чи є дивним таке рішення американської корпорації щодо об'єднання Apple TV та HomePod? Звісно, ні, адже функціонально Apple TV та HomePod випускаються для встановлення в домі. Як можна розкрити потенціал Apple TV та HomePod? Є можливість підключення для телевізора, якщо він є в домі, або ж комп’ютера, або інших гаджетів, які випускаються під брендом Apple. Ба більше, можливо, для когось стане відкриттям, що обидва пристрої запущені на базі операційної системи, що відома під назвою tvOS. Маємо що маємо, а ця інформація може трохи розширити погляд на те, чим же ж може бути homeOS для постійних користувачів продуктів американської корпорації.

Цікаво, що перехід HomePod на операційну систему tvOS не є вже й такою новою інформацією. Та ця новина могла пройти повз більшість користувачів продуктів американської корпорації. Таке рішення пояснюється доволі просте, адже у такий спосіб набагато простіше розвивати фірмову колонку.

Варто прочитати про Kung Fu Z.

HomeOS

Розумний будинок та його особливості

Нове програмне забезпечення для облаштування Розумного будинку розробляється й в стінах корпорації Microsoft. Й вона отримала назву Microsoft HomeOS. Її призначення доволі просте, адже ОС буде наглядати за роботою всіх гаджетів у домі, у тому числі кондиціонерами, принтерами та телевізорами. Додатковою перевагою є запуск спеціального магазина HomeStore, де можна буде придбати потрібне обладнання та пристрою для комфортного проживання та ефективної роботи в межах одного простору. 

То у чому ж переваги системи Розумний будинок, враховуючи те, що власник будинку є постійним користувачем мобільних гаджетів, приладів нового покоління, які мають необхідний функціонал для підключення до мережі Інтернет? Безперечно, це неймовірний комфорт та безпека, чого вкрай складно досягти з обладнанням традиційного зразка, що працює незалежно від інших пристроїв у домі. Навіть у разі відсутності власника будинку, дім як ціла система попіклується про вентиляцію, опалення тощо, якщо, звісно, є необхідні налаштування. Побутове обладнання та інженерні комунікації не працюють окремо один від одного, а є частиною спеціальної системи автоматизації, яка відома під назвою Розумний будинок, й, скоріш за все, це тільки початок. 

Завдяки автоматизації процесів, які є рутиною для власників будинків, можна не тільки простити життя, а значно його урізноманітнити. Хоча найбільшою перевагою використання системи Розумний будинок є безпека. Так що, почекаємо, що ж запропонує Apple своїм користувачам, адже напевне вони не зможуть від цього відмовитись.