Я шукаю...

Унікальні можливості Apple Watch Series 6 - допомога в веденні здорового способу життя

Годинник Apple Watch Series 6

Якщо ви хочете стежити за серцевим ритмом і здійснювати спортивні досягнення, то годинник apple watch series 6 для здоров'я допоможе у розв’язанні даної проблеми. Він надає вісім різних функцій і стане відмінним подарунком для будь-якої людини.

Аналіз пульсу і серцевого ритму

Годинники призначені для вимірювання ритму серця, своєчасно сповіщають про різні порушення. З їх допомогою можна зняти кардіограму: просто зайдіть в розділ «ЕКГ». У фоновому режимі прилад виявляє недоліки в серцевому ритмі, сповіщає про ризик появи аритмії.

Функція аналізу ритму серця

За допомогою розділу «пульс» надається можливість стежити за частотою серцевих скорочень в період активності або в спокійному стані. Крім цього ви в будь-який момент можете виміряти пульс або подивитися статистику його змін протягом певного часу.

Варто враховувати, що цей пристрій не належить до медичних виробів. Він допомагає відстежити загальний стан здоров'я, але не потрібно самостійно ставити собі діагноз і призначати лікування за зібраної інформації. Цим повинен займатися фахівець.

Контроль за кисневим рівнем

У годиннику останнього покоління була додана функція пульсоксиметр. Завдяки цьому ви можете вимірювати рівень кисню в крові на Apple Watch. Вона призначена для визначення стану легень, показує, наскільки ефективно вони працюють, доставляється чи в тканини кисень кровоносною системою.

Причинами зниженого рівня сатурації є куріння, хвороби серця і дихальних шляхів, зайві кілограми, зайве фізичне навантаження та інші зовнішні умови (перепади атмосферного тиску і т.д.). Прилад з пульсоксиметром стане відмінним придбанням, особливо у 2021 році, коли бушує пандемія COVID-19. Завдяки йому своєчасно можна виявити порушення в легеневій системі й звернутися до лікаря за медичною допомогою.
Функція контролю за кисневим рівнем

Варто прочитати: Чому необхідно стежити за показником циклу зарядки на айфоні

Для перевірки рівня сатурації зайдіть в розділ «кисень в крові». Щоб результат був максимально точним, тримайте руку нерухомо. Особливо актуальні годинник apple watch series 6 для літніх людей.

Не лінуйтеся, а займайтесь активною діяльністю

Відсутність мотивації стає причиною відмови від виконання фізичних вправ. Унікальні можливості Apple Watch Series 6 не дозволять цього. Годинник має спеціальні кільця активності: якщо перестати їх заповнювати, вам постійно почнуть приходити нагадування. Присутній всього три кільця:

  1. Рухливість - відбувається фіксація всіх рухів, що виконуються протягом дня, і підрахунок спалених калорій.
  2. Вправи - для закриття норми слід мінімум пів години в день активно рухатися: ходити швидким кроком, бігати та ін.
  3. Розминка - особливо актуальна для людей, робота яких пов'язана з сидінням за комп'ютером. Раз на годину вам приходить повідомлення про те, що необхідно хоча б трохи порухатися (мінімум одну хвилину). У день слід робити близько дванадцяти розминок.

У розділі «фітнес» можна налаштувати кільця: відкрити, встановити бажану кількість калорій, яку ви хочете спалювати за день внаслідок виконання різних рухів. Щотижня пристрій здійснює моніторинг і пропонує встановлювати нову мету.

За досягнення ви будете отримувати віртуальні нагороди, які видно в пункті «фітнес». Якщо зробити відкритий доступ до кілець активності, то друзі зможуть спостерігати за вашими успіхами. Також надається можливість влаштовувати різні змагання.

Головне - здоровий сон

Правильний сон необхідний не тільки для бадьорості протягом дня. Його нестача призводить до поганого настрою, дратівливості, зниження працездатності, старіння шкірного покрову і набору зайвої ваги. За допомогою годин apple watch series 6 здоров'я можна не тільки контролювати, але й своєчасно займатися зміцненням імунної системи. Також надається можливість відстежувати свій сон в додатку з однойменною назвою: ставити цілі, створювати розклад для вихідних і будніх днів. Пристрій збирає всю інформацію, передає її в розділ «здоров'я», в якому статистика вкаже на всі недоліки.

Функція здорового сну

Як казав Георгій Віцин у фільмі «Джентльмени удачі»: «Юшки, юшки»

На якість слухового апарату може вплинути не тільки надіта на голову шахівниця, але також знаходження в шумному просторі. Помітити дискомфорт самостійно складно, особливо якщо ви вже звикли до підвищеного рівня гучності. Додаток «шум» стане незамінним помічником, виконує певні функції: проводить вимірювання рівня гучності, якщо протягом трьох хвилин він підвищується, вам приходить повідомлення.

Навушники AirPods Pro, розроблені компанією Apple, також подбають про ваші вуха. Спеціальний адаптивний еквалайзер регулює гучність звуків виходячи з геометрії вух. Завдяки функції активного придушення шуму можна повністю зануритися в музику, при цьому, не включаючи навушники на повну гучність.

Допомога під час падіння

Ніхто не застрахований від падіння в ожеледицю взимку: можна відбутися легким переляком або отримати серйозну травму. Функція «виявлення падіння» відразу поставить вас до відома, якщо ви сильно вдарилися. Пристрій подає звуковий сигнал і пропонує викликати лікаря. Якщо вам це не потрібно, просто закрийте попередження натиснувши на «все в порядку». Якщо ви не рухаєтеся хвилину і більше, додаток самостійно викликає допомогу і відправляє повідомлення про те, що трапилося вашим рідним.

Контроль за диханням

У стресовій ситуації людина зазвичай починає робити неглибокі, але часті вдихи, затримувати повітря, тобто дихати неправильно. Відновити ритм можна за допомогою функції «дихання». Вона повідомляє, коли слід зробити вдих, коли видих, нагадує про контроль протягом дня. Крім цього надається можливість виконувати усвідомлене тренування: встановити й запустити таймер на певний проміжок часу, за рахунок легких торкань прилад буде регулювати дихання. Бажано на цей час відключити інші звукові повідомлення, щоб не відволікатися від вправ.

Підтримка під час фізичного навантаження

Звичайно, годинники Apple Watch Series 6 не зможуть замінити індивідуального тренера, але контролювати ваші заняття спортом вони цілком здатні. Розділ «тренування» призначений виставляти вид вправ, ділити їх на сегменти або ставити на паузу. Прилад надсилає інформацію для мотивації: яких результатів ви досягли, яку відстань подолали та інше. Щоб повідомлення і дзвінки не відволікали, їх можна відключити на час тренування. Годинник має стійкість до води, ви можете занурюватися з ними на глибину до п'ятдесяти метрів або брати в басейн.

Якщо ви забудете включити активність, нічого страшного. Приблизно через десять хвилин пристрій помітить зміни, подасть тактильний сигнал і запитає, чи почати запис заняття. Минулий час буде також зафіксовано.

Мотивація для занять спортом

Причини переходу на здоровий спосіб життя можуть бути різними. Наприклад, поверхневими - прагнення влізти в улюблену сукню або джинси, сподобатися комусь і т.д. Зазвичай це стандартні людські бажання. Існують ще й осмислені - прийти до благополуччя, зайнятися здоров'ям, щоб краще себе почувати. Щоб не зійти зі шляху знадобиться певна мотивація:

  • Нагородження - після того, як був досягнутий певний результат, порадуйте себе. Наприклад, місяць ви старанно ходили на тренування, скинула пару кілограм, нагорода - нові кросівки, цікава книга. Пам'ятайте, приз не повинен бути суперечливим: викурити сигарету після тижня відмови від тютюну буде неправильно.
  • Підтримка рідних - переходити на здоровий спосіб життя в компанії істотно простіше. Спробуйте залучити до правильного харчування і спорту близьких, колег по роботі, друзів. Почніть з малого, відмовтеся усі разом від солодкого і замініть його фруктами.
  • Веселощі - не потрібно насильно переходити на ЗОШ та катувати себе. Ранковий біг крім втоми нічого не приносить? Скасуйте його, займіться чимось іншим, варіантів безліч, підбирайте найбільш оптимальний для себе.
    Функція фізичніх вправ

Стежити за прогресом комфортніше за допомогою спеціальних пристроїв, наприклад, відстеження важливої ​​інформації про здоров'я з Apple Watch набагато простіше завдяки різним функціям, про які говорилося вище. До того дисплей шостої моделі світиться набагато яскравіше, ніж п'ятої. Ви відмінно побачите всю необхідну інформацію навіть при сонячному світлі, коли перебуваєте в стані спокою. В такому режимі можна відкрити управління пристроєм і центр отримання повідомлень за рахунок одного дотику до екрану. Для поліпшеної персоналізації даних використовувалася операційна система watchOS 7. Три нові варіанти ремінців комфортно сидять на вашому зап'ясті без використання стандартних застібок. Кожен з них еластичний і легкий, виготовляються з синтетичних плетених ниток або розм'якшеного силікону. Гладка і шовковиста поверхня досягається за допомогою ультрафіолетової обробки. Були розроблені нові системи розмірів, за рахунок яких браслети щільно прилягають до руки. Кожний варіант має елегантний вигляд, фіксація виконується спеціальними прихованими магнітами.

Буде цікаво: Apple Watch допомогли врятувати життя багатьом людям

Компанія Apple постійно стежить за екологічністю навколишньої атмосфери, тому при створенні Apple Watch Series 6 застосовувалися тільки матеріали, які були перероблені: рідкоземельні деталі, вольфрам, алюміній. У комплект більше не включений мережевий адаптер через те, що його не можливо утилізувати.

Ваша оцінка: