Я шукаю...

Apple відмовилася від випуску пристроїв сірого кольору

Сірі гаджети Apple

Стало відомо, що компанія Apple більше не буде продавати пристрої кольору space gray або «Сірий космос» такі, як комп'ютерні миші та клавіатури. Тому якщо ви хочете купити Magic Mouse, Magic Keyboard і Magic Trackpad кольору space gray, то це можливо тільки за умови, що такі пристрої ще залишилися в запасах торгових точок. Тепер Apple буде реалізовувати ці пристрої в сріблястому кольорі. До цього моменту забарвлення space gray втратив iMac Pro.

Такі кроки корпорації ймовірно говорять про її бажанні змінити дизайн і випустити продукти райдужних і насичених кольорів. Так вже випущені нові iMac райдужних кольорів. Можливо, що майбутні MacBook будуть також в райдужних кольорах.

Протягом тривалого часу відтінок сріблястий алюміній був відмітною рисою гаджетів компанії Apple. Хоча гаджети випускалися і в інших кольорах, але їх асортимент був невеликим. Але з приходом iPhone 5s і забарвленням space gray, все змінилося. Цей колір виявився вельми знаменитим, і найчастіше його відтінки видозмінювалися. Число цих відтінків все частіше лунали голоси, і зараз їх вдається навіть класифікувати.

Варто прочитати: Огляд Wikipanion.

Сірі гаджети Apple

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Трохи історії про кольористику Apple

Перед появою в Apple забарвлення «space gray», компанія виробляла деякі свої пристрої в темних тонах. На початку такої забарвленням був оснащений плеєр iPod U2 Edition. Це пристрій було зроблено з нержавіючої сталі й мало синьо-чорне забарвлення.

Згодом звичка застосовувати темні відтінки кольору алюмінію утвердилася в корпорації, правда лише для iPod. Імовірно у 2010 році, був випущений iPod nano із забарвленням темний алюміній. Цей забарвлення Стів Джобс назвав графітовим. На порталі ж компанії Apple його ідентифікували, як вугільний. Цікаво, що перша модель iPhone могла вийти відразу у двох кольорах. Так колекціонер Джим показував фотознімки моделі смартфона чорного кольору.

Пристрасть Apple до забарвлення чорний алюміній з'являлася поступово, хоч і не була постійною, а час від часу зникала. Попри те, що дизайнери Apple пробували використовувати чорний пластик і раніше. Але це відбувалося до тих пір, поки не вийшов колір «space gray».

Варто прочитати: Найцікавіші факти про компанію Apple.

Сірі гаджети Apple

Синяво-чорний

У 2012 році Тім Кук на конференції анонсував iPhone 5 і новітні iPod. Корпус цих пристроїв був з анодованого алюмінію синяво-чорного забарвлення. Через деякий час вийшов iPad mini ідентичного кольору. Мабуть, це був одиничний планшет, який компанія випустила синяво-чорного забарвлення. Прототип же чорного кольору так і не вийшов. На жаль, але цей колір був в продуктах Apple зовсім недовго. Причиною послужило те, що в початкових версіях iPhone 5 досить стрімко облазить фарба. Хоча творці гаджета і сказали, що це звичайна справа, але від чорного забарвлення все-таки вирішили відмовитися.

«Space gray 1»

Перший пристрій кольору «space gray 1» в Apple вийшло у 2013 році. Це був iPhone 5s. Плеєри iPod теж випустили в цьому ж кольорі. А через місяць після виходу смартфона, iPad mini 2 і новий iPad Air придбали ту ж забарвлення сірого. 7,9-дюймовий планшет з'явився в продажу вже з цієї новим забарвленням.

Забарвлення «space gray 1» більше не було ні в одного продукту Apple. Всього лише один виробник використовував такий колір - це Beats. До того як стати частиною Apple, у нього вийшла ціла модельна серія навушників, зовні схожих з iPhone 5s.

Сірі гаджети Apple

«Space gray 2»

Невідомо чому, але сірий алюміній iPhone 5s не підійшов Apple і компанія зробила його світліше в iPhone 6. Безумовно це відбилося і на iPad Air 2, і iPad mini 3, які також одяглися у світло-сіру забарвлення. Правда моделі пристроїв, випущені раніше, у продажу залишилися в тих же кольорах, в яких їх і представили. По всій видимості, Apple не захотіла витрачати кошти на перефарбовування, як це трапилося у 2013 році з новими моделями iPad mini.

«Space gray 2» став найбільш поширеною забарвленням в сучасній історії творців iPhone. У такій забарвленням вийшли всі наступні алюмінієві планшети, смартфони   навіть ноутбуки. Відтінок «space gray 2» здобули навіть подарункові карти iTunes, одяг від Apple й інші пристрої. iPhone SE в корпусі від 5s теж не обійшли стороною і перефарбували в темніший сірий відтінок. Настільки сильно він сподобався Джоні Айву.

«Space gray 3»

Коли компанія Apple представила новий продукт Apple Watch, восени 2014 року, був відзначений новий тон сірого кольору. Алюміній в годиннику була набагато темніше, ніж на інших пристроях компанії. Плеєри iPod знову змінили своє забарвлення. Цікаво, що iPod touch, став єдиним пристроєм компанії, який змінював свій колір не один, а три рази. Спочатку його перефарбували в сірий, як в iPhone 5, а потім зробили темно-сірим, як в Apple Watch.

Пізніше пристрій iMac Pro теж отримав цю забарвлення. В кольорі «space gray 3» випустили периферію і сам комп'ютер. Користувачам це припало до смаку і більшість захотіли придбати клавіатуру чорного забарвлення. Але на жаль компанія Apple до початку 2018 року реалізовувала їх лише разом з високопрофесійним комп'ютером. Дехто припускає, що корпорація Apple так довго не поставляла продукти чорного забарвлення окремо, тільки через те, що вони не поєднувалися по окрасу з іншими її пристроями.

«Space gray 3А і 3Б»

Ось ще пара тонів сірого забарвлення, які можна розгледіти на останніх пристроях Apple. iPhone 8, iPhone 8 Plus і iPhone X мають скляні панелі відтінку «space gray». Хоча ця трійця гаджетів здається ідентичною, вона все одно відрізняється від кольорів усіх інших продуктів. І це цілком природно, адже змінився матеріал. Цю забарвлення можна виділити, як «space gray 3 А», а відтінок «space gray 3 Б» приписати тільки рамці навколо iPhone X. Оскільки рамка виготовлена ​​з нержавіючої сталі, то вона має неповторний відтінок.

Ось така коротка історія забарвлень «space gray» в компанії Apple.

Ваша оцінка: