Я шукаю...

Apple розробляє портативну ігрову консоль

Портативна консоль Apple

Apple працює над новою портативною гібридною консоллю, за допомогою якої хоче по-справжньому вийти на ігровий ринок.

Як повідомляє Wccftech, посилаючись на сайт Clien, майбутня новинка по формфактору буде нагадувати Nintendo Switch. Очевидно це вказує на те, що консоль буде зроблена спеціально для гравців. Цілком ймовірно, для цього вона буде обладнана потужною системою охолодження. Як кажуть деякі джерела, всередині неї вистачить місця для того, щоб обладнати її необхідним кольором, для досить ефективного відводу тепла.

А також вона буде оснащена новим чипсетом, який вирізняється від уже випущених лінійок A і M. Консоль зможе підключатися до телевізора, а її чипсет буде заснований на базі архітектури ARM і отримає збільшену продуктивність.

Варто прочитати: Гнучкі смартфони й до чого тут Apple?

Портативна консоль Apple

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Що відомо про портативну ігрову консоль Apple?

Деякі джерела стверджують також, що Apple домовляється зі знаменитими ігровими розробниками про створення ігор спеціально для сервісу Apple Arcade. Дійсно, для сервісу необхідно більше цікавих і захопливих ігор з удосконаленою графікою. Це хороша можливість зацікавити самих завзятих гравців. Сам сервіс Apple Arcade добре справляється зі своєю функцією і непогано вкладається в концепцію розробки ігрової консолі компанії. Найімовірніше, що ігрова консоль буде підтримувати сервіс Apple Arcade.

Раніше повідомлялося про те, що корпорація Apple оснастить свою ігрову приставку своїм фірмовим процесором. Тоді заявляли, що пристрій можливо буде в формфакторі телевізійної приставки Apple TV. Також відзначали, що Apple може розробити Mac, спеціально для гравців. Але так в життя поки це і не втілили. Так що час покаже, чи зможе Apple завершити роботу над своєю ігровою консоллю, оскільки у неї сильна конкуренція з боку Nintendo, Sony і Microsoft. До того ж компанія просуває iPhone й iPad як пристрою з сильними ігровими ресурсами.

Варто прочитати: Стала відома дата та умови проведення WWDC 2021.

Портативна консоль Apple

Що вже готово у компанії новий Apple TV?

Зараз, Apple розробляє новий Apple TV з фокусом на іграх так, як Apple TV 4K досі оснащений процесором A12, який погано підходить для ігор.

Новий Apple TV 4K на базі A12 Bionic отримав досить неоднозначні відгуки. Напевно, це через те, що він не виправдав очікувань користувачів. Адже вони чекали великого апаратного оновлення, яке показало б, що Apple досить серйозно ставиться до ігор. Але попри не виправдалися очікування, розробка нової консолі дарує гравцям нову надію.

Дехто може запитати: адже моделі iPhone й iPad вже оснащені сильними чипсетами, для чого потрібно ще одне нове пристрій?

Хоча гаджети Apple і мають сильне апаратне наповнення, яке може впоратися з трудомістким завданнями, все-таки вони не спрямовані на гравців. У них немає таких необхідних компонентів, як ігрові стіки, велика місткість акумулятора або прогресивна система охолодження. Така супер потужна система охолодження сильно збільшила б товщину гаджетів Apple, а компанія вважає за краще елегантний і компактний формфактор пристроїв.

Можливо, що корпорація Apple працює відразу над декількома проєктами й зберігає в таємниці вже наявні прототипи. Такий висновок можна зробити з повідомлення про те, що компанія, ймовірно, відіслала розробникам для тестування Apple TV з A14X Bionic.

Оскільки корпорація створює і застосовує чіпи для вимогливих ігор, то логічно буде розробити для цього і спеціальну консоль. А якщо згадати успіх приставок Xbox і PlayStation, то така гібридна консоль цілком може прокласти шлях стаціонарного пристрою для гравців і пробудити новий інтерес в ігровій сфері. І можна не сумніватися, що Apple під силу переманити чималу частину шанувальників Microsoft і Sony, якщо вона завчасно підготує досить унікальних ігор найвищого рівня.

Портативна консоль Apple

Останні новини Apple M1X 

На цей час Apple працювати над M1X (інше найменування - M2) для прийдешніх видів MacBook Pro. У разі якщо система на чіпі дасть хороший рівень продуктивності в іграх, то компанії не доведеться створювати новий процесор.

Згадаймо, що повідомлення про спрямованість Apple на геймерський ринок з'являються не вперше. Минулого літа вже ходили розмови про те, що американська компанія розробляє консоль на базі ARM, але це було повідомлення про чіп серії A, а не про створення нового чіпа. Йшлося про те, що корпорація може скористатися зміненим дизайном від Apple TV і працює над створенням фірмового гаджета. Ходили навіть чутки про те, що компанія розробляє Mac спеціально для ігор. Його планували випустити у 2020 році, але, як бачимо, цього не сталося.

Також було повідомлення в кінці березня, що ще один виробник з Америки, а саме партнер Apple - компанія Qualcomm, розробляє свою особисту ігрову консоль. Можливо мова йде про одне й те ж пристрої для ігор, яке створюють спільно два технічних гігантів. Ну, що ж нам залишається тільки чекати, яким буде результат такої старанної праці компанії Apple.

Ваша оцінка: