icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / новини Apple / Новий супер екран MBUX Mercedes EQS
27 Січень 2021

Новий супер екран MBUX Mercedes EQS

Графічна частина гіперекрану є інтуїтивно зрозуміла, технологічна та водночас проста у використанні.

Боднар Роман

Технологія MBUX (Mercedes-Benz User Experience), представлена в 2018 році з існуючим A-класом, кардинально змінила роботу та зв'язок водія з автомобілем, а також дизайн приладової панелі. Зараз із цією системою налічується більше 1,8 мільйона автомобілів Mercedes-Benz, і кілька місяців тому друге покоління цієї навчальної системи дебютувало в новому S-класі. Наступний рішающий крок тепер випливає у вигляді нової моделі EQS та додатково доступного та новітнього гіпер-екрану MBUX.

МультимедіяУ цьому декілька ідеально поєднаних OLED-екранів разом із ідеально встановелними аналоговими повітроводами. Гіперекран MBUX Він оточений єдиною пластиковою передньою рамою, тоді як його видима частина забарвлена в хитромудрому тришаровому процесі "Срібної тіні". Пасажир також має власному використанні екран, на якому можна налаштувати вміст до різних профілів. Однак функції пасажира на екрані пасажира доступні лише під час однієї поїздки. Якщо поруч із вами ніхто не сидить, тоді екран стає декоративним і, наприклад, можуть з’являтися рухомі зірки Mercedes.

Вся графічна частина оформлена в новій комбінації синьо-помаранчевого кольору, тоді як цифрова панель приладів також відрізняється. Завдяки чистому дизайну екрану, гіперекран MBUX є інтуїтивно зрозумілим, технологічним та водночас простим у використанні.

Сенсорна панельСистеми розваг часто вимагають декількох етапів керування ними. Для того щоб зменшити ці кроки взаємодії Mercedes-Benz розробив новий користувальницький інтерфейс за допомогою штучного інтелекту. Більше 20 додаткових функцій -які полекшують взаємодію з автомобілем, від активної програми масажу до нагадування про день народження та списку справ - пропонуються автоматично за допомогою штучного інтелекту, коли це пов’язано з клієнтом. «Чарівні модулі» - це внутрішня назва, яку розробники дають цим модулям пропозицій.
Гіперекран MBUX має вражаючу ширину 141 см, тоді як площа, яку можуть відчувати пасажири, становить 2432,11 квадратних сантиметрів. Велика криволінійна скляна кришка екрану створюється процесом лиття при температурі близько 650 градусів Цельсія. Ця процедура дозволяє не спотворювати огляд екрану на всю ширину автомобіля, незалежно від радіуса кришки екрану.

НавігаціяВсього під сенсорним екраном знаходиться 12 приводів для тактильного зворотного зв’язку під час роботи. Якщо палець торкається певних точок там, вони викликають відчутну вібрацію в покривній пластині. Крім того, два покриття покриття зменшують відбиття і полегшують очищення. Нарешті, деякими технічними характеристиками MBUX є: 8 ядер процесора, 24-гігабайтна оперативна пам’ять і 46,4 ГБ оперативної пам’яті.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Сталий розвиток смартфонів та збереження довкілля
22 Червень 2022

Дізнайтеся все про те, який вплив смартфони здійснюють на навколишнє середовище, а також які кроки роблять виробники смартфонів та бізнес-компанії, щоб змінити екологію на краще

Що робити, якщо переклад сторінки на смартфоні не працює?
22 Червень 2022

Дізнайтесь, як відновити переклад інтернет-сторінок на вашому смартфоні для комфортного перегляду іноземних веб-сайтів, налаштувавши браузер

Що робити, якщо телефон не повідомляє про нові SMS?
21 Червень 2022

Дізнайтесь, як виправити те, що ваш смартфон не сповіщає про отримання нових СМС-повідомлень, та якими можуть бути причини