Я шукаю...

Ілон Маск повідомив про повну відмову від Bitcoin

Тесла та біткоїн

Tesla є американською компанією, яка займається виготовленням електромобілів. Ця імперія знаходиться в штаті Каліфорнія. Назва компанії з’явилася завдяки відомому електрофізику Ніколи Тесла. Засновником і генеральним директором Tesla є мільярдер Ілон Маск.

Компанія займається ще такими виготовленнями: електроакумулятори, сонячні панелі й інші подібні товари для збереження електричної енергії.

Tesla вважається найуспішнішою компанією щодо продажів електромобілів у 2019 році.

Інвестиціями компанії займалися: засновники Google, eBay й Toyota. Перший внесок у розвиток Tesla здійснив саме Ілон Маск – це було 70 млн доларів (прибуток з PayPal).

За минулий рік вартість Tesla збільшилася у 8 раз. А на початку 2021 року компанія оцінюється сумою 800 мільярдів доларів. Це неймовірний результат у сфері виготовлення автомобілів.

Офіційно компанія з’явилася 1 липня 2003 року. Спочатку виробники поставили за мету займатися виробленням спортивних машин люкс-класу, щоб з часом перейти на рівень більш масштабних автомобілів.

Першим автомобілем від компанії Tesla був Roadster. Це була спортивна машина, яка була популярною серед покупців.

Tesla Model S вважався найбезпечнішим автомобілем за всю історію 19 серпня 2013 року. Це був найкращий результат в ті часи.

Компанія Tesla ставила собі за мету досягнення таких пунктів:

 • створення такої програми, яка дасть змогу власникам електромашин заробляти гроші завдяки їхній оренді;
 • щоб купівля автомобілів від цієї компанії була більш доступною для майбутніх користувачів;
 • вироблення поверхні машини на високоякісному рівні з блоку сонячних батарей;
 • покращити автономне керування для безпечності водіїв.

Ілон Маск є також власником компанії SpaceX. На початку 2018 року, Tesla Roadcaster став першою машиною, яка була запущена в космічний простір.

Ще одне підприємство Tesla знаходиться в Шанхаї. Відкриття відбулося 6 січня 2019 році.

Саме у 2020-му році Tesla вважається гідною компанією у своєму ринку. Тому що, у 2010-му році це був невдалий проект, у який ніхто не вірив.

Звичайно, без критики тут не обійшлось. Було багато негативних відгуків стосовно електроавтомобіля Model 3. В результаті й сам Ілон Маск був згоден з цим.

Компанія Tesla є лідером у своїй сфері, не дивлячись на те, що була велика фінансова криза десять років тому. Завдяки наполегливості й наукової стратегії, Ілон Маск зміг захопити безліч покупців електромашин.

Біткоїн – це найпопулярніша криптовалюта, яка знаходиться під впливом центрального банку. З’явилася ця криптовалюта у 2008 році. В кожного є змога керувати таким видом цифрових грошей.

Чому біткоїн популярний?

 • Людям подобається те, що можна здійснювати транзакції у будь-який час і з будь-якого місця. Ви можете здійснювати різні процеси з біткоїном у всьому світі.
 • Ця криптовалюта є безпечною і легалізованою. Більшість людей надають перевагу збереженню біткоїнів на довгий термін, ніж його витрата. Навіть є такі інвестори, які використовують цю криптовалюту як один зі способів збереження. Тим більш, значущість біткоїна зростає з часом.
 • Швидке зростання курсу у відношенні з доларами США. Наприклад, за останні місяці його вартість виросла в декілька разів.

Стосовно легальності потрібно зауважити на те, що в деяких країнах є виключення. Тому, рекомендується повністю ознайомитися стосовно доступу цієї криптовалюти у вашій країні перед інвестуванням.

Ще одним цікавим фактом щодо створення біткоїну є те, що невідомо хто є його першовідкривачем. Відомо лише псевдонім цієї людини – Сатоши Накамото.

Ця криптовалюта має багато конкурентів, але саме вона вважається найуспішнішою.

На цей час, важко знайти офіційних продавців біткоїнів, але їхнім замінником є веб-сайти, яку приймають цю криптовалюту.

Дізнайтеся, яка ціна біткоїну в Україні у 2021 році.

Переваги використання біткоїну:

 1. Купівля криптовалюти зі зростанням курсу.
 2. Купівля на ринку Forex, де можна спостерігання стан курсу.
 3. Купівля активів.

Є такі способи отримання криптовалюти:

 1. Купівля або обмін на реальні кошти.
 2. Винагорода у вигляді біткоїна за певну роботу.

Щодо зберігання реальних грошей, то вибір є такий: у себе дома, в банківському рахунку, на карті. З біткоїном ситуація інша. Для користування цієї валюти вам необхідно спочатку завести «цифровий гаманець». Це можна зробити за допомогою будь-якого гаджета. Потім треба створити спеціальну адресу для біткоїна. Рекомендується регулярно змінювати адресу для безпеки, тому що є ймовірність потрапити не тим людям.

Стан криптовалют залежить від політичних й економічних подій, які відбуваються у кожній країні.

Читайте статтю про те, як програміст із США забув пароль до гаманця, де знаходяться 7002 біткоїни.

Що впливає на зростання курсу біткоїна?

 1. Зміна бірж на оплату за результат роботи.
 2. Рішення держави, що цей вид криптовалюти є офіційним методом оплати.
 3. Поширення біткоїна за різноманітні послуги й товари.

Ілон Маск заявив, що тимчасово компанія Tesla припиняє приймання біткоїнів як спосіб оплати. Власник компанії вважає, що криптовалюта – це чудовий і сучасний спосіб оплати, але ж певні причини, через які необхідно їм відмовитись від цього. Також, не будуть відбуватися будь-які операції з придбаних біткоїнів.

До речі, після такого заявлення курс біткоїна впав майже на 17%, але з часом трішки виріс.

Головною причиною такого рішення стало те, що придбання криптовалюти потребує більше палива.

Також компанія Tesla шукала криптовалюти, які є більш вигідними для них. Наприклад, 10 травня наступного року SpaceX планує запуск на місяць завдяки інноваційному й високотехнологічному супутнику Doge-1, а інвестором є криптовалюта Dogecoin.

Tesla заявила, що вони придбали біткоїни на 1,5 мільярдів доларів.

Нещодавно стало відомо, що в Тесла не будуть приймати біткоїни як оплату. Подібна новина вплинула на курс криптовалюти. Головною причиною, яка вплинула на прийняття подібного рішення стало те, що завдається екологічна шкода від майнингу та операцій з цією криптовалютою.

Ілон Маск заявив, що криптовалюта – це хороша ідея з великим майбутнім, однак компанія не може завдавати шкоди навколишньому середовищу. При цьому вже відомо, що Tesla розпочне продаж власної криптовалюти й не буде використовувати біткоїн доки на його добування будуть використані «стійкі» джерела енергії.

Ілон Маск повідомив про відмову від біткоїнів

Новина про те, що автомобілі Тесла можна придбати за біткоїни була оприлюднена ще в березні 2021 року. Й цей спосіб оплати діяв лише для громадян США, а ось для інших країн подібний спосіб хотіли запровадити пізніше.

Читайте також: Як знімати уповільнене відео в нічному режимі на iPhone 12.

В лютому 2021 року компанією Тесла було придбано криптовалюти на суму 1,5 млрд доларів, подібне рішення було прийняте заради «гнучкості, подальшої диверсифікації та збільшення прибутку від грошових коштів». Однак зовсім нещодавно Ілон Маск заявив що помилявся й подібне рішення це ніщо інше як безглуздість.

Чому Ілон Маск прийняв рішення про продаж біткоїнів

На початку 2021 року стало відомо, що компанія Тесла придбала біткоїнів на 1,5 млрд доларів. Варто зазначити, що більшість аналітиків стверджує, що саме подібний хід вплинув на стрімкий ріст вартості біткоїну. Ілона Маска вважають експертом у фінансовому світі його слова досить серйозно сприймають. І доказом цього стало те, що за останніх три місяці «фінансова подушка» компанії виросла у 2 рази, й очевидно, що на криптовалюті вдалося заробити значно більше ніж на продажі автомобілів.

Продаж біткоїнів

До того ж варто взяти до уваги, що коли мова йде про стабільність криптовалюти, то експерти впевнені, що саме Ілон Маск першим почне виводи її коли вона досягне свого піку. Можливо рішення про відмову від біткоїнів це саме той знак на який необхідно зреагувати?  Сьогодні подібного не трапилося, однак не звернути уваги на те, що Ілон Маск вивів 272 млн доларів просто неможливо. Це може говорити про те, що Тесла відмовилася повністю від біткоїна й буде їх продавати.

Згідно з офіційними даним, з 272 млн доларів понад 101 млн доларів це чистий прибуток, що є досить непоганим показником. Подібне рішення сам Ілон Маск прокоментував достатньо «сухо» без подробиць та деталей. Однак, його рішення у березні 2021 року про те що купити Tesla можливо за біткойни, призвело до підвищення вартості криптовалюти. Все ще не відомо, що стало причиною такого кардинального рішення. А повірити в те що такий хід здійснений лише з метою збереження екології досить складно.

В Тесла заробили більше на біткоїнах ніж на продажі автомобілів

Інколи Ілон Маск стверджує, що всі рішення приймає не він і все вирішується без нього. Однак, при подібному розкладі виникає запитання, хто ж тоді? Якщо вірити бізнесмену, то якісь незрозумілі сили вирішують все замість нього, й не дозволяють йому приймати самостійних рішень. Звучить не дуже переконливо. Цілком можливо, що Ілон Маск має якусь вагому причину не реалізовувати електромобілі за біткоїн, однак широкому загалу повідомляти він не збирається цього.

Що станеться з Тесла, якщо біткоїн опуститься нижче позначки 30 тис. доларів?

Якщо Ілон Маск продовжить приймати біткоїни за автомобілі й ціна на криптовалюту стрімко почне падати, то очевидно що компанія зазнає збитків. Мало того, поганою ситуацією буде навіть зниження ціни до показника 35 тис. доларів. Критична ситуація настане у момент, якщо показник впаде й довгий час не буде підійматися.

Взимку 2021 року Ілону Маску вдалося вплинути на курс біткоїна. Рішення про придбання криптовалюти на суму 1,5 млрд доларів призвело до рекордного показника курсу, який був рівним 44 тис. доларів. Принаймні експерти, впевнені, що саме подібна ситуація призвела до кардинальних змін у ціні.

Можливо вже найближчим часом відбудеться стрімке падіння, яке Ілон Маск зумів передбачити. Щоб не допустити збитковості було прийнято рішення відмовитися від біткоїна. Після цього рішення пройшло не так багато часу, однак вже видно перший результат – криптовалюта знецінюється й починає падати у ціні.

Звичайно, не варто не враховувати й те, що крок відмови Тесла від біткоїнів зміг призвести й до прийняття подібного рішення іншими учасниками ринку.

Компанія Тесла не реалізує автомобілі за біткоїни

Якщо компанія не продасть біткоїни й ціна знизиться до позначки яка нижча 30 тис. доларів то Тесла зазнає збитків, які призведуть до того, що компанія залишиться без прибутку відразу на декілька кварталів, який вона отримує за продаж електромобілів, очевидно Ілон Маск не хоче допустити подібного, тому діє з обережністю.

Нещодавно в мережі з’явилася нова інформація, про те, що Ілон Маск разом з Майклом Сейлором створив Раду по добуванню біткоїнів і акцент він збирається зробити на екологічному методі їх добування.

Тесла більш не продає електромобілі за біткоїни

13 травня 2021 року стало відомо, що компанія Тесла відмовляється від біткоїнів й більш не прийматиме криптовалюту у якості оплати. Своє рішення Маск пояснив тим, що хвилюється за використання палива, особливо вугілля, яке має найгірший показник викидів у навколишнє середовище.

Маск заявив, що компанія повністю відмовиться від даної криптовалюти й не повернеться до її використання доки не будуть запропоновані відновлюючи джерела енергії для видобутку біткоїнів. Крім цього в компанії розглядали й інші криптовалюти, на видобуток яких йшло б менше ніж 1% у співвідношенні енергії до трансакції.

Ілон Маск передбачив курс біткоїна

11 травня Ілон Маск у соціальних мережах влаштував опитування, щодо криптовалюти Dogecoin. Бізнесмен запропонував використовувати дану валюту замість біткоїн й за це проголосувало понад 3 млн користувачів.

Відомо, що вся майнінгова сітка біткоїна потребує набагато більше енергії ніж ряд країн. За даними однієї з дослідницьких платформ середньорічне енергозабезпечення однієї сітки складає понад 115 мегават-годин, а саме стільки потрібно для енергозабезпечення Нідерландів.

Прочитайте також: Як створити маску в Instagram на телефоні?

Під час придбання автомобіля за біткоїн клієнти не втрачали при конвертації у долар. Всі платежі приймалися напряму завдяки власному програмному забезпеченню з відкритим кодом. Однак на цей час придбати електромобіль у компанії Тесла за біткоїни не можливо.

Ваша оцінка: