Я шукаю...

Програміст із США забув пароль до гаманця, де знаходиться 7002 біткоіни

Bitcoin

Нещодавно, на порталі New York Times з'явилася кумедна інформація. Програміст-невдаха з Сан-Франциско - Стефан Томас, забув свій пароль до флешки IronKey, на якій знаходиться інформація з доступом, до криптокошелька з 7002 біткоінами. Все б нічого, але флешки такого типу мають надійний захист і якщо хтось інший спробує ввести пароль певну кількість разів, то такий накопичувач видалить дані назавжди. Так ось, Стефан використовував вже 8 спроб і у програміста залишилося тільки дві. Хлопець розповів, що він відчуває повний відчай, він просто не знає, що робити, адже у нього повинно було бути 237 млн доларів. Дізнавайтесь також як увімкнути айфон.

Відзначимо, що ще в далекому 2011 році Томасу, за його роботу над відеороликом про біткоіни, подарували 7002 одиниці цієї електронної валюти. Томас вирішив зберегти зашифровані ключі від криптогаманця на флешку, а пароль до неї, записав на папері. Через певний час, цей хлопець просто втратив папірець з паролем. Томас розповідав, що, здається, вводив правильний пароль, але флеш-накопичувач відмовляється приймати його. Він перебрав всі варіанти, але удача йому так і не посміхнулася. А залишилося всього-то 2 спроби…

Сьогодні Томас сховав флешку в надійне місце і очікує, що коли-небудь придумають спосіб, який допоможе зламати настільки надійний пароль. За його словами, йому легше, коли флешка знаходиться подалі від його очей, адже думки про загублені гроші, не дають йому спокою.

Відзначимо, що на сьогоднішній день, з усіх біткоінів (близько 18,5 мільйонів), десь 1/5 частина втрачена. Власники просто забули свої паролі. New York Times відзначають про те, що безліч користувачів пишуть їм про своє розчарування, адже колись володіли біткоінами але втратили доступ до гаманців. Хто ж знав, що через стільки років електронна валюта, так сильно подорожчає. Цікаво? Тоді читай ще більше новин на нашому блозі за посиланням. Також дізнавайтесь що таке серійна зйомка на айфоні, та як користуватися.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Ваша оцінка: