Я шукаю...

Чи вигідно купити 1 Bitcoin в Україні в 2024 році?

Ціна Біткоїну у 2024 році в Україні

В останні місяці ціна Біткоїну значно зросла. Однак все ще залишається актуальним питання, про те, чи варто саме зараз його купляти.

Деякі експерти стверджують, що в найближчі два-три роки ціна даної криптовалюти буде лише зростати, і вже дуже скоро вона перевищить показник в 100 тис. доларів. Саме це і змушує інвесторів задуматися про придбання Біткоїну саме зараз.

Кожного дня валюта досягає нового показника, але щоб зрозуміти, чи варто вкладати свої кошти саме в Bitcoin, необхідно розуміти які сьогодні можливості даної криптовалюти.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Ціна Біткоїну у 2024 році

Вже з початку року можна спостерігати ситуацію різких коливань ціни. Так, наприкінці року Bitcoin суттєво впав з 69 тис. доларів до 42, але швидко відновився до 49 тисяч $.

Серед основних причин, які вплинули на швидке коливання курсу, експерти відзначають:

 • Епідемія COVID-19 (Новий штамм Омікрон). Розповсюдження коронавірусу стало справжнім потрясіння для світової економіки. Владою США і інші провідні країни прийняли рішення друкувати більше національної валюти, а це своєю чергою привело до інфляції. Це і стало причиною для багатьох інвесторів в питанні придбання криптовалюти.
 • Притік капіталу. Великі хедж-фонди в попередньому році повідомили про інвестування в Біткоїн. Так, наприклад, відомо, що лише одна компанії придбала валюти на 1 млрд доларів. Це також можна вважати вагомою причиною, яка повипливала на ріст.

Кожен експерт має власне судження щодо даного питання. На сьогоднішній момент найбільшу активність проявляють не роздрібні інвестори, а інституційні. Перші через економічну кризу стали більш обережно ставитися до подібного інвестування. А головною проблемою глобального масштабу є епідемія COVID-19. Спостерігається падіння ціни на нафту, долар, а це все і стає причиною підвищення зростання Bitcoin.

Курс Біткоїну в доларах/гривнях: прогноз експертів

Достатньо важко зробити точний прогноз не лише інвесторам, але й експертам. Немає єдиної думки в якому напрямку буде рухатися ціна. Одні стверджують, що вже зовсім скоро зростання зупиниться, інші мають іншу думку.

Один із засновників компанії DataTrek Research стверджує, що Біткоїн здатен ще зрости мінімум на 22 тис. доларів. Падіння можливе, однак малоймовірне.

Джош Рейджер опирається на попередню фазу зростання. Так він вважає, що обвал обов’язково відбудеться, але буде і довготривалий ріст, а це спричинить оновлення історичного максимуму.

Один з членів правління CryptoQuant також впевнений в тому, що обвал відбудеться вже найближчим часом. На торгових платформах збільшиться прихід валюти, це спричинить її розпродаж. Але експерт вже ж вірить, що після даної ситуації вже через 2-3 місяці все знову вирівняється.

Телеведучий Макс Кайзер впевнений в тому, що вже досить скоро можна буде побачити ціну 400 тис. доларів. Однак він не згадав, коли саме це відбудеться. Такий прогноз лише підсилює прагнення інвесторів вкласти свої заощадження в криптовалюту.

Такі відомі діячі в економічному світі як Ентоні Помпліано та Тім Драйпер стверджують що ріст буде продовжуватися. Перший прогнозує показник який буде дорівнювати 100 тис., другий – 250 тис. доларів. Це все відбудеться впродовж2024-2022 років.

Практично всі економісти вважають, що ріст продовжиться. Лише невелика кількість аналітиків стверджує, що BTC не має перспектив через свою нульову безпеку.

Чому зараз вигідно купити не золото, а 1 Біткоїн в Україні

Дуже часто BTC порівнюють саме з золотом. На відміну від електронної валюти, в 2020 році вартість золота за одну унцію становила 2000 доларів. Однак, на відміну від BTC через пандемію ціна на нього почала стрімко падати.

Золото – це високоліквідний актив, який також здатний до коливань. На українському ринку вартість даного активу в першу чергу залежить від курсу гривні до долара. Це пов’язано з тим, що на світовому ринку все вимірюється саме в доларах.

Якщо виникає думка інвестувати в золото, то необхідно розуміти, що чекати прийдеться не один місяць для отримання чистого прибутку. В середньому час очікування складає 3-4 роки, адже цінність активу зростає з часом. Крім цього, позитивним моментом інвестування в золоті монети є те, що в Україні кошти отримані таким шляхом не обкладаються додатковими податками, наприклад ПДВ.

Спільною рисою між BTC та золотом, є те що обидва активи цікаві в останній період лише інституційним інвесторам. Незважаючи на спадну тенденцію, експерти радять вкладати кошти в даний актив. Але оцінюючи позитивну динаміку Біткоїну в порівнянні з золотом, все ж варто обрати електронну валюту.

Деякі експерти називають причиною падіння вартості золота зовсім не пандемію, а зниження попиту на даний актив. Що стосується криптовалюти, то варто врахувати і той факт, що світова криза яка була пов’язана з пандемією вже поступово закінчується, а курс все одно зростає. Це може означати що підвищення показника BTC це не лише інструмент покриття інфляції, але й значний спекулятивний вплив.

Аналітики впевнені, в 2024 році краще купити 1 Біткоїн в Україні, ніж декілька унцій золота. Золото не спроможне дати швидкого прибутку, а враховуючи зниження актуальності активу за останні три роки, є можливість того що через деякий час зростання буде відбуватися дуже повільно і чекати прийдеться від 4 до 8 років.

Фрі Біткоїн і наскільки безпечно вкладати кошти саме в дану валюту

В 2020 році Фрі Біткоїн вважалась самою прибутковою валютою. Дана ситуацію спричинила відновлення дискусії між експертами, які почали називати Bitcoin «новим золотом» і тими, що вважають криптовалюту не що іншим як «мильні бульбашки».

Один із аналітиків не зважаючи на те, що BTC зміг зарекомендувати себе на фінансовому ринку продовжує стверджувати, що це всього лиш «хайп», який може досягнути 100 тис. доларів, але є і імовірність того що «бульбашка» в один день просто лусне.

Інвестування в криптовалюту – ризикова справа, однак не зважаючи на це, Біткоїн може добре окупитися. Вкладати кошти слід лише тим інвесторам, які готові не лише заробити, але й втратити велику суму коштів.

Bitcoin – це не що інше як гра в рулетку, адже досить складно відстежити і спрогнозувати тенденцію курсу.

Інвестори які все ж наважилися інвестувати кошти в BTC, повинні диверсифікувати інвестиційний портфель і розбавити його іншими активами такими як цінні папери, або ж депозити. Адже таке інвестування вважається менш ризиковим. Особливо зручно слідкувати за барежою з 12 Айфона.

Біткоїн ферма: що це таке і принцип роботи

На тлі постійного зростання популярності даної валюти багато людей цікавляться не лише де придбати, але й як видобувати Bitcoin. І одним з найбільш відомих способів видобування можна вважати спеціалізовані ферми.

Біткоїн ферма – це технічна система яка використовується виключно для Майнінгу крипто валюти. Іншими словами це установка яка спрямована на видобування. І саме це і є головною її функцією.

Принцип роботи даної системи достатньо простий. Існує спеціалізована установка яка працює для обчислення математичних варіантів при яких транзакційний блок буде успішним. Після обчислення потрібного варіанту система оформляє всі трансакції які є в блоці, а як винагороду за роботу отримує Біткоїни.

Чим потужніша техніка, тим більше варіантів вона може перебрати і тим самим отримати набагато більше валюти.

Bitcoin обмін: переваги та недоліки

Для того щоб розібратися з можливістю здійснення Bitcoin обміну необхідно врахувати не лише переваги, але й недоліки.

Серед вагомих позитивних моментів можна виділити:

 1. Відсутність залежності від будь-якого банку. В ситуацію не може втручатися ні одна з світових держав. Комісія за зберігання, або обмін мінімальна, а також всі операції які здійснюються не можна відмінити.
 2. Є обмеження в випуску даної валюти. І саме це збільшує попит на Bitcoin на світовому ринку.
 3. Всі операції які здійснюються відбуваються повністю анонімно. Якщо людина не хоче розголошувати інформації про себе, то відповідно цього і не відбудеться.
 4. Простий процес інвестування. Немає вікових, або будь-яких інших обмежень. Все що необхідне для роботи з Bitcoin – доступ до Інтернету.
 5. Держава не може встановити санкції або будь-які інші дії направлені на обмеження роботи з BTC.

Для того щоб почати інвестувати саме в дану криптовалюту рекомендується дотримуватися наступних правил:

 • відмовитися від постійної конвертації валюти, це необхідно для того щоб не втратити кошти під час здійснення даної операції;
 • вибирати лише ті проекти які в вигляді BTC будуть зачислені.

Людина яка планує своє майбутнє повинна самостійно вирішити в який саме актив інвестувати. Однак BTC – це достатньо хороший варіант з точки зору аналітиків. В мережі можна знайти дуже багато тверджень про те, що через десять-двадцять років інвестори, які саме зараз придбали валюту зможуть отримати досить великі суми які значно перевищують не лиши 100 тис. доларів алей 1 млн.

Та все ж є і негативні моменти, серед їх числа можна виділити:

 1. Транзакції BTC достатньою повільні від 3 до 7 секунд. Сьогодні на фінансовому ринку є і набагато швидші цифрові варіанти. Наприклад, така система як VISA здатна пройти до 2000 трансакцій в секунду.
 2. Вартість комісії – незначна, проте при невеликих сумах обміну – невигідна.
 3. Через те що держава не має можливості впливати на валюту, інвестор залишається повністю незахищеним. Немає ніяких гарантій і закону який би регулював дану діяльність. Тому вся відповідальність повністю лягає на плечі інвестора.
 4. Значна вразливість блокчейна. Так, є думка що якщо хтось зможе підключити значну обчислювальну силу в розмірі 51%, то буде контролювати ситуацію. Експерти не вірять в те що це дійсно можливо, але все ж такий хід може бути здійснений.
 5. Повна відсутність захищеності. Досить часто в Інтернеті з’являється інформація про те, що Біткоїн гаманець був зламаний і з рахунку було перераховано велику кількість валюти.
 6. BTC – нестандартний актив, неможливо передбачити курс, так як він не контролюється державою і іншими фінансовими діями і процесами.

Чому варто відкрити Біткоїн гаманець саме в 2024 році

Незважаючи на нестабільність, високий рівень ризикованості і багато іншого, вже ж є причини які говорять, що в 2024 році необхідно вкласти кошти саме в Bitcoin. Серед їх числа:

 1. З кожним днем блокчейн перетворюється в ще більш стабільну валюту на світовому ринку. На протязі останніх років без сумніву Bitcoin – криптовалюта №1 в світі. І якщо спостерігати на динаміку за останні 3 роки, то можна помітити позитивну тенденцію, особливо в останні місяці.
 2. Ситуація в світі може постійно змінюватися, все це впливає на різні активи, але не на цифрову валюту. Bitcoin не регулюється законами, і економічна ситуація не може впливати на ріст, або падіння.
 3. Біткоїн має обмежену емісію. Іншими словами, його кількість обмежена. Це відрізняє його від валюти будь якої країни, яку банк може створювати на замовлення держави.
 4. З кожним днем BTC стає все більш популярним. Велика кількість бізнесменів зацікавлені використанням саме цифрового виду, для того щоб вивести свій бізнес на новий рівень. З’являються все нові програми які здійснюють набагато швидші обміни.
 5. Анонімність операцій робить Біткоїн – достатньо привабливою валютою. Всі дані захищені і не розповсюджуються якщо цього не хоче власник.

Якщо вірити експертам, то інвестування в 2024 році буде вигідним, і через деякий час люди які придбали Біткоїн сьогодні стануть власниками незліченних багатств. Але, варто пам’ятати, що інвестування в криптовалюту – рискова справа. І кожна людина самостійно повинна вирішити, варто їй вкладати свої кошти саме в Біткоїн, а не в інші більш захищені активи.

 

Ваша оцінка: