Я шукаю...

Програма, яка допоможе відновити видалені дані з iPhone

фотографія багато різних айфонів

Ну в кого не бувало випадку, коли волею не волею на вашому айфоні видалялася важлива інформація? І, головне лихо полягає в тому, що повернути її не під силу навіть самому вмілому користувачеві техніки Apple. Іноді дані видаляються через те, що власник впевнений, що вони йому більше не знадобляться, тому ось цей скріншот або документ можна видалити. Втім, далеко не завжди справа в необачності або недалекоглядності людини. Може трапитися так, що через невдалу прошивку, установку джейлбрейка, злому облікового запису або навіть зміни батареї смартфона, ваш пристрій форматує всі наявні записи.

дівчина з айфоном

Однак немає причин засмучуватися і плакати над втраченою інформацією, адже на цей момент, повернути втрачені файли, фотографії або навіть листування можна без особливих проблем.

Варто також прочитати про Rush Royale - одну з кращих ігор на iPhone.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Чи можна повернути вилучені дані на айфон

Якщо у вас виникла необхідність будь-якими способами повернути видаленні дані, то на допомогу вам прийде проєкт компанії Aiseesoft, який отримав назву «Aiseesoft FoneLab iPhone Data Recovery». З одного тільки імені проекту видно кінцеву його мету - відновити видалену інформацію з айфона. Однак необхідно попередити, що творити чудеса ця програма явно не вміє, так що очікувати від неї чогось екстраординарного не варто. Втім, Aiseesoft FoneLab iPhone Data Recovery зробить всіляке, щоб повернути втрачені файли назад на смартфон. При цьому, користувач отримує невеликий вибір - повернути дані з самого телефону або ж з резервної копії даних, що збереглися на iCloud або iTunes.

хлопець з айфоном

Програма Aiseesoft FoneLab iPhone Data Recovery оснащена особистим інструментом для резервної копії та відновлення даних. Однак це не заважає їй діставати інформацію з уже наявних резервних копій iCloud або iTunes. Проєкт від Aiseesoft розрахований на повернення різноманітних категорій інформації, включаючи видалені листування в iMessage, фотографії з галереї, контакти, видалені повідомлення, історію дзвінків, голосові повідомлення, замітки, календар і позначки, інформацію про банківські картки та документи, а також інше.

Якого кольору Айфон найкраще вибрати?

Як можна повернути видалені дані на айфон

Для того, щоб почати процедуру відновлення видаленої інформації, необхідно в першу чергу підключити смартфон до комп'ютера. При цьому не має значення, буде це MacBook або будь-який пристрій на Windows, оскільки додаток Aiseesoft FoneLab iPhone Data Recovery підтримує і ту і ту платформу. Після підключення, програма почне сканувати ваш гаджет. Процес сканування може тривати кілька хвилин, та як тривалість залежить від кількості наявних файлів. А після того, як сканування завершитися, ви зможете переглянути перелік документів і файлів, які можна відновити. Вам лише залишається відібрати необхідну категорію даних, що відносяться до тих чи інших додатків. Відновити файли на айфоні можна як партіями, так і окремо.

тримає айфон

Для відновлення даних необхідно вибрати потрібний файл і натиснути спеціальну кнопку «Recover». Припустимо, ви розшукали стару переписку в Direct Instagram, ви думали, що вона давно видалена, але якимось чином листування залишилося в пам'яті смартфона. Просто виберіть папку, в яку бажаєте відновити файли, і через деякий час, який залежить від кількості наявних даних, ці файли зберігатимуться на ноутбук.

Топ ігор на Айфон 2021: У що пограти власникам Apple?

Програма Aiseesoft FoneLab iPhone Data Recovery допоможе відновити та зберегти будь-які дані. І працює це навіть тоді, якщо ви не зберегли резервну копію інформації за допомогою цього додатка перед процесом відновлення. Так, щоб відкрити й завантажити резервні копії з iTunes або iCloud, знадобитися зробити буквально кілька кліків, які потім відсилають додаток в самі глибини процесу бекапа, виймаючи всілякі дані для відновлення. Aiseesoft FoneLab iPhone Data Recovery може працювати з різними видами бекапів.

Додаток також може похвалитися наявністю ще однієї не менш корисної функції - можливість відновити систему після невдалого оновлення iOS. Бувають випадки, коли після установки нового оновлення операційної системи, телефон просто не може нормально завантажитися і постійно висне на логотипі Apple. Тепер Aiseesoft FoneLab iPhone Data Recovery допоможе швидко виправити дану неполадку смартфона. Однак знову ж таки, дана програма не є безкоштовною, і щоб нею скористатися, доведеться заплатити майже 64 долари. Але любителям безкоштовних додатків може сподобається наступна новина: є безкоштовна тестова версія Aiseesoft FoneLab iPhone Data Recovery. Вона надає можливість провести процес сканування гаджета, після якого можна побачити дані, які доступні до відновлення.

дивиться в айфон

Тестова версія існує, щоб показати користувачеві, що сам застосунок не є обманом, і дійсно здатний повернути велику частину видалених даних з айфона. Після проби тестової версії, ви можете спокійно придбати Aiseesoft FoneLab iPhone Data Recovery і відновити доступ до втрачених даних.

Ще одна приємна новина полягає в тому, що розробники залишили можливість повернення своїх коштів протягом 30 днів з моменту покупки, якщо програма Aiseesoft FoneLab iPhone Data Recovery не виправдала ваших очікувань. Гроші повертаються в повному обсязі, а програма доступна як для комп'ютерів на Windows, так і на MacBook.

Тут можна купити айфон б/у з гарантією 1 рік. Ми - це найкращий магазин Apple.

Ваша оцінка: