Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Відновлення iPhone 13 Pro в ICOOLA: чому ми лідери в сфері Apple сервісу?

Реставрація iPhone 3 в ICOOLA.UA включає декілька етапів. Для визначення причини будь-якої несправності наш сервіс проводить безоплатну діагностику (навіть, якщо ви відмовитеся від подальшого відновлення) і лише потім розпочинає ремонт пристрою. Варто відзначити, що відновлення будь-якого смартфона Apple є вкрай складним завданням, оскільки потрібно працювати з мікроскопічними деталями, тому кваліфікація та досвід роботи є обов'язковими для наших майстрів. Загалом, процес ремонту iPhone 13 Pro складається з таких етапів:

  • Прийняття та діагностика смартфона;
  • Інформування клієнта про остаточну вартість послуги (у разі змін);
  • Майстер розпочинає ремонт;
  • Заміна неробочого елементу;
  • Збірка пристрою;
  • Триетапне тестування гаджета.

ICOOLA.UA має багаторічний досвід у сфері відновлення різних девайсів. Нас обирають через оригінальні запчастини, розумні ціни та відмінну якість. Наша команда нараховує понад 40 фахівців, які щодня вдосконалюють свої навички та опановують новітні техніки ремонту. Наприклад, ми реалізуємо лазерне вирізання задньої кришки iPhone 13 Pro, легко наносимо олеофобне покриття на екран або відновлюємо потоплений смартфон. Наш досвід дозволяє надавати всі види сервісних послуг, використовуючи найсучасніші методи відновлення Apple смартфонів.

Яка вартість відновлення iPhone 13 Pro?

Ціна на ремонт iPhone 13 Pro в ICOOLA.UA залежить від складності виявленої проблеми з вашим пристроєм. Якщо потрібно замінити акумулятор, це коштуватиме $40, а полірування дисплея - $53. Вартість всіх послуг можна переглянути у відповідних розділах товару вище. Ми прагнемо зробити ціни доступними для кожного, розуміючи, що Apple пристрої для своїх власників мають велику цінність.

ICOOLA.UA має один з найбільших складів оригінальних запчастин в Україні, отриманих з донорських пристроїв, тому можемо запропонувати найнижчу вартість ремонту iPhone 13 Pro.

Обравши ICOOLA для відновлення вашого iPhone 13 Pro, ви отримуєте якісний сервіс, доступні ціни та професійний підхід на кожному етапі ремонту. Наші фахівці завжди готові допомогти вам з будь-якою проблемою, пов'язаною з вашим смартфоном Apple, тому не соромтеся звертатися до нас з будь-яким питанням. Ми працюємо для того, щоб відновити ваші пристрої та забезпечити їх надійну роботу на довгий час.

Ремонт iPhone 13: ціна
1 800 грн
3 800 грн
1 700 грн