Виникли проблеми з телефоном?

Якщо у вас виникли будь-які проблеми з вашим девайсом, просто зверніться до нас, і наші досвідчені майстри нададуть вам кваліфіковану безкоштовну консультацію та порадять найоптимальніше рішення.

Замовте дзвінок і ми вам передзвонимо, або ж зателефонуйте нам прямо зараз за безкоштовним номером:

0 800 334 950 (безкоштовно)

Професійний ремонт iPhone 5S у Львові за доступною ціною

Смартфони iPhone 5S, що випускалися корпорацією Apple з 2013 по 2016 рік, досі активно експлуатуються користувачами. Вони досить потужні, щоб виконувати основні завдання, задовольняючи потреби сучасної людини в спілкуванні, користуванні інтернетом, вирішенні інших важливих питань, відрізняються широким функціоналом і високим рівнем надійності. Але попри це, будь-який мобільний пристрій з часом починає ламатися, особливо, якщо використовується з порушенням рекомендацій виробника. І тоді актуальним стає питання проведення ремонту для відновлення працездатності девайса. А замовити такі послуги можна в сервісному центрі ICOOLA, скориставшись якісними і прийнятними за ціною пропозиціями по ремонту.

Чи варто ремонтувати Айфон 5S

Однозначно, так, за умови, якщо ви не плануєте купувати новий мобільний пристрій. Якщо ремонт буде виконаний професійно, із застосуванням оригінальних комплектуючих, то після нього девайс прослужить ще довгий час, радуючи надійністю і функціональністю. А що стосується доступності відновлення техніки, то з ним проблем не виникає. Всі запчастини легко замовити, тому є можливість усунути будь-яку несправність, зробивши це швидко і результативно.

Найчастіші поломки iPhone 5S

Наш сервісний центр не перший рік займається ремонтом iPhone 5S та гарантує оперативне відновлення справного стану девайсів. Ми усуваємо будь-які несправності, робимо це швидко і професійно. А найчастіше доводиться надавати такі послуги:

 • Заміна дисплея. Найчастіше її доводиться виконувати після механічного пошкодження мобільного пристрою, що призвело до появи відколів або тріщин на екрані. На працездатності пристрою вони не відображаються, але значно знижують рівень комфорту користування технікою. Але іноді трапляються і ситуації, коли дисплей просто не реагує належним чином, не дозволяючи використовувати мобільний пристрій. Тоді потрібна заміна дисплейного модуля, що дозволяє відновити робочий стан девайса.
 • Заміна акумулятора. Батарея має властивість зношуватися з часом, втрачати початкові можливості. Наприклад, її заміна потрібна в ситуації, коли акумулятор нагрівається понад 33-35 градусів. Якщо телефон регулярно стає дуже гарячим, не варто відкладати відвідування сервісного центру, щоб не погіршити ситуацію. Також заміна акумулятора знадобиться, якщо він перестав заряджатися або занадто швидко втрачає заряд. Найчастіше виходу АКБ з ладу передує потрапляння води всередину.
 • Усунення несправності динаміків. Ситуація, коли людина, спілкуючись по телефону, перестає чути співрозмовника, є явним приводом для того, щоб звернутися в сервісний центр. Тільки досвідчені майстри зможуть виявити і усунути причину поломки, повернувши техніці справний стан.
 • Заміна кнопки Home або кнопок регулювання гучності. Така процедура потрібна для того, щоб відновити повноцінну експлуатацію техніки, адже буває таке, що кнопки спрацьовують далеко не з першої спроби. Це доставляє масу незручностей. Якщо якась кнопка перестала працювати взагалі, візит в сервісний центр неминучий.
   

Безумовно, власники iPhone 5S можуть стикатися і з іншими поломками девайсу Apple iPhone 5s, адже в списку наведені тільки найпоширеніші проблеми. Але в будь-якому випадку, якщо ремонт виконують професіонали, будь-яка поломка усувається швидко і ефективно.

Скільки коштує ремонт iPhone 5S

Точна вартість відновлювальних робіт залежить від масштабів поломки, складності її усунення і необхідності заміни комплектуючих. Але в будь-якому випадку відновити працездатність мобільної техніки значно дешевше, ніж купувати нову. А прослужить відремонтований девайс ще кілька років, якщо ремонт виконаний професійно і встановлені якісні запчастини.

Якщо ви хочете зорієнтуватися по цінам, зверніться за консультацією до нашого співробітника. Назвіть ознаки несправності мобільного пристрою. Фахівець зможе припустити, в чому причина поломки, озвучить вартість ремонту згідно прайсу. Звичайно, точну ціну ви дізнаєтеся після діагностики. Але хоча б орієнтовно дізнатися ціну питання все-таки вдасться.

Скільки часу триває ремонт iPhone 5S у Львові?

Звичайно, сучасній людині дуже складно обходитися без смартфону, який допомагає і в побуті, і в професійній діяльності. Тому багатьох клієнтів нашого сервісного центру і цікавлять терміни виконання ремонту. Заз­начимо, що наші майстри намагаються працювати максимально швидко і якісно. Але точний термін виконання відновлювальних робіт залежить від декількох факторів:

 • наявність необхідних комплектуючих елементів на складі у Львові (в більшості випадків завжди є);
 • складність відновлювальних робіт;
 • наявність додаткових несправностей, виявлених в ході ремонту.
   

У будь-якому випадку, ми розуміємо, наскільки важлива для сучасної людини мобільна техніка. Тому виконуємо поставлені завдання швидко і професійно. Що стосується термінів, то їх наш майстер озвучить після попереднього огляду пристрою і діагностики. Це дозволить приблизно зорієнтуватися в швидкості вирішення питання, в більшості випадків ремонт Айфону 5s триває 1 день. Але важливо розуміти, що при виявленні додаткових несправностей або при затримці з доставкою комплектуючих термін відновлення девайса може збільшитися.

Чи буде Айфон 5S ще актуальним в 2022 році?

Звичайно, адже це компактний і функціональний пристрій, що відрізняється високою якістю збірки, надійністю і продуктивністю. Навіть, незважаючи на те, що в основному кожну модель iPhone власники використовують по 4-5 років, а потім міняють на новий варіант, є і люди, які набагато довше залишаються вірними улюбленим речам, нехай і вже не новим. Вже згадана модель приваблює доступністю ціни і простотою використання, тому і користується попитом.

Ремонт iPhone 5s: ціна
410 грн
870 грн
410 грн