icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / ремонт iPhone

Ремонт iPhone XS

Ремонт iPhone XS у Львові та Луцьку з гарантією 1 рік

«Яблуневий» смартфон серії XS став представником десятого покоління бренду. В принципі, якщо вдаватись в тему ремонта iPhone XS, то по складності будь-яка поломка ремонтується по такій же технології, як ремонтується iPhone X.

Крім безрамкового дисплея з технологією OLED, удосконалення кольору на базі True Tone, прискорили також час спрацьовування сканера розпізнавання осіб (Face ID). 

Це лише мала дещиця того, чим може похвалитися iPhone XS, але при всіх інноваційних «фішках», як у будь-якої техніки, у нього є і вразливі місця. В першу чергу, телефон схильний до зовнішніх впливів, і недбале ставлення істотно скорочує термін служби. Впливає на роботу Айфона також банальний знос деталей, рідко, але все ж відбувається виробничий брак при виготовленні технічних вузлів. Обмежити функціонал смартфона здатний і збій програмного забезпечення.

Щоб виконати якісний iPhone XS ремонт, не займайтеся «самолікуванням» пристрою, яке може лише погіршити ситуацію. Сервісний центр з обслуговування техніки Apple ICOOLA у Львові безкоштовно здійснює діагностику, виявляє реальну причину несправності, відповість на всі виниклі питання за послугою.

Які ціни по ремонту iPhone XS?

Ціни на ремонт iPhone XS починаються від 270 грн

Скільки в середньому часу займає ремонт iPhone XS ?

Ремонти поломок займають від 15 хв.

Де можна виконати ремонт iPhone XS?

Для ремонту вашого пристрою, зверніться в наш сервісний центр, що на Коцюбинського 25! Також ми приймаємо на ремонт iPhone XS з Луцька та Києві через Нову Пошту!

Чи можна прислати в ремонт iPhone XS з іншої точки країни?

Ви можете прислати з любої точки України скориставшись новою поштою.

Чи є гарантія після ремонту?

Після ремонту в нас діє річна гарантія на замінену комплектуючу.