icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / ремонт iPhone

Ремонт iPhone XS Max

Ремонт iPhone XS Max у Львові: низька ціна і гарантія

Модель iPhone XS Max ремонт якої досить складний технологічний процес, втілила в собі інноваційні технології, продуманий стильний дизайн і високий рівень надійності функціоналу. Фахівці відзначили безпрецедентну потужність флагмана, оснащеного процесором Bionic 12, що в поєднанні з великим OLED-дисплеєм вигідно відрізняє його на тлі інших торгових марок.

Але ніщо не вічне в цьому світі, і з часом поломки неминучі. Найчастіше причиною несправностей стає активна експлуатація iPhone XS Max, яка веде до зносу елементів і вузлів. Недбале ставлення до цифрового «улюбленця», що викликає збої в роботі технічної частини і програмного забезпечення. Іноді зустрічається і виробничий брак, але він становить близько 0,1% випадків. Відзначимо, що до прикладу такий брак стався з певною серією iPhone 7, яка не бачила мережі sim-карти.

Хоч би яка була причина проблем, львівський сервісний центр ICOOLA, що спеціалізується на ремонті дисплея iPhone XS Max або будь-яких інших комплектуючих, завжди готовий прийти на допомогу і відновити «яблучний» гаджет, попри складність робіт. Навіть якщо ви проживаєте в Києві чи іншому місті, все одно можете скористатися нашими послугами, відправивши телефон Новою поштою, попередньо обговоривши ситуацію з нашим менеджером.

Які ціни по ремонту iPhone XS Max?

Ціни на ремонт iPhone XS Max починаються від 270 грн

Скільки в середньому часу займає ремонт iPhone XS Max ?

Ремонти поломок займають від 15 хв.

Де можна відремонтувати iPhone XS Max у Львові?

Для ремонту вашого пристрою зверніться в наш сервісний центр, що на вулиці Коцюбинського 25

Чи можна прислати в ремонт iPhone XS Max з іншої точки країни?

Ви можете прислати з любої точки України скориставшись новою поштою

Чи є гарантія після ремонту?

Після ремонту в нас діє річна гарантія на замінену комплектуючу.