Я шукаю...

Чим шкідливий літій для екології

Літій та його вплив

У світі сучасних технологій щодня виходить на ринок маса розробок та новинок у вигляді мобільних телефонів й інших гаджетів на електричних акумуляторах. На цей час, популярності набирають електричні транспортні засоби, які можуть працювати без використання бензину. Це великий крок в майбутнє, адже забрудненість планети набирає обертів з кожним роком.

Компанія Apple щороку презентує власну продукцію з прогресивними технологіями. Більшість інших пристроїв використовують саме літієві батареї. До них відносяться не тільки смартфон, то також звичайний ліхтарик, ноутбук, електрокари. 

Сьогодні практично кожна людина використовує в повсякденному житті хоча б один з доступних пристроїв. Чи відбивається цей факт на здоров'я людини або екології всього світу?

Також варто почитати про радіацію iPhone.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Використання акумуляторів в iPhone

Техніка бренду Apple продовжує лідирувати у продажах. Щорічно компанія випускає нові моделі мобільних телефонів, більш вдосконалених. Якісний акумулятор дозволяє користуватися гаджетом протягом тривалого часу. Щоб батарея слугувала довше, важливо застосовувати кілька основних правил. Це допоможе уникнути проблем та зберегти високий рівень заряду. При цьому, всі подібні електронні пристрої мають термін придатності.

Акумулятор iPhone складається з літій-іонних частинок. Завдяки такому хімічному складу батарея може набагато швидше заряджатися, довше тримає телефон в робочому режимі. Також, літієві акумулятори більш щільні, мають меншу вагу. На сьогодні це найпопулярніший вид батареї коштом потужності та доступності. 

Літій-іонні акумулятори можуть зберігати до 80% початкової місткості. Залежно від пристрою можуть відрізняться властивості. Однак, все нові моделі iPhone вміщують все більш потужний акумулятор, на якість якого не зможуть вплинути навіть кількість повних циклів заряду.

Літій-іонний акумулятор в iPhone багато хто називає «розумним». В процесі заряду мобільний телефон швидко заряджається до рівня 80%, а далі перемикається на режим повільної зарядки (компенсаційний режим). 

Батарея контролює нагрів та обмежує допустиму норму, що значно подовжує термін «життя» акумулятора й телефону в цілому. Заряджати таку батарею значно простіше, при цьому мінімальна витрата дозволяє користуватися мобільним телефоном протягом цілого дня.

Шкода екології від нових iPhone

Однак, існує інша сторона медалі. На жаль, використання літій-іонних акумуляторів негативно відбивається на навколишньому середовищу. Подібний пристрій виробляється за допомогою хімічних процесів, які згодом після застосування практично не розкладаються. 

Електричний акумулятор багаторазової дії виділяє шкідливі речовини, отруйні для навколишнього середовища. Існує кілька основних причин, за якими електричні батареї не варто розглядати як прогресивну складову технічного прогресу. 

  • Екологія від популяризації iPhone й інших мобільних пристроїв «страждає» ще на етапі виробництва. При створенні літієвих акумуляторів для Apple використовуються токсичні речовини, які ні в якому разі не можна заривати в землю. У процесі розпаду такої батареї відбувається отруєння ґрунту, а також грантових вод. Земля втрачає можливість оновлюватися.
  • Акумулятори небезпечні в тому числі для життя людини. Відомо безліч випадків загоряння. Через різке підвищення температури відбувається замикання електродів, що може призвести до пожежі. Варто відзначити, що загоряння не завжди трапляється внаслідок фізичного впливу. Часто, причиною може стати технічна недоробка виробника або складні внутрішні процеси.

Купівля нового iPhone супроводжується утилізацією старого телефону. Чим більший попит, тим частіше компанія випускає партію моделей. Багато покупців прагнуть оновити гаджет, набуваючи нову потужну техніку. Після цього, старий телефон з літієвої батареї втрачає інтерес на споживання.

За статистикою щороку в сміття йде велика кількість використаних мобільних телефонів. Для екології це приносить величезний збиток й шкоду для навколишнього середовища. На цей час не існує правильного шляху для ефективної утилізації електронних акумуляторів. Тому, подібні пристрої продовжують розкладатися в ґрунті та отруювати свіже повітря.

Чому варто купити відновлений iPhone в «ICOOLA»?

Часто в магазинах можна зустріти «відновлений» iPhone. Багато хто вважає, що це телефон був у вжитку (б/у). Однак, та модель, яку після покупки повернули на оновлення. Якщо за час гарантійного терміну гаджет ламається або не функціонує належним чином, то його можна повернути в магазин або віддати в сервісний центр. Смартфон повертають на виробництво, де замінюються все невиправлені деталі або запчастини. Також, відновлений iPhone проходить повторне тестування, отримує новий комплект аксесуарів.

В інтернет-магазині «ICOOLA» є великий вибір мобільних телефонів від компанії Apple. Є можливість підібрати модель з категорії «Відновлені». Гарантія видається від офіційного представника бренду. По суті, це така ж модель iPhone, без серйозних змін. Тому, не варто переживати за якість мобільного телефону. Приємне перевага відновленого смартфона в його низькій ціновій політиці.

Ризики при покупці подібного гаджета в магазині «ICOOLA» мінімальні. Завод Apple ретельно перевіряє техніку на наявність проблем, усувають їх та повторно тестують. Найкраще купувати відновлений iPhone в перевіреному магазині. У нас можна перевірити всі дані, щоб бути впевненим у своєму виборі.

Додатково можете почитати про те, чому телефон не можна взяти й просто викинути.

Збереження екології та природи безпосередньо залежить від дрібних потреб у вигляді нового телефону. З «ICOOLA» можна купити новий мобільний гаджет Apple, при цьому зберігаючи навколишнє середовище. Якщо кожен буде звертати увагу на зміни в кліматі та не залишатися байдужим до навколишнього середовища, населення планети стане більш усвідомленим в споживанні техніки та інших дрібних пристроїв.

Ваша оцінка: