Як Pinterest став найвідомішим об’єктом натхнення серед користувачів?

Pinterest в айфоні

Зміст

Мільйони людей щодня користуються Pinterest. Художники, щоб знайти натхнення, студенти, щоб переглянути зразки гарних конспектів, кондитери, щоб дізнатися нові рецепти та розвинути свої навички, фотографи, щоб знайти безліч цікавих ідей та поз для фото, дизайнери, щоб запастися арсеналом з прикладів домашнього декору та планування будинків. Можливостей в цього додатку безліч, і сьогодні ми постараємося розповісти, чому саме варто завантажити програму на iPhone.

Що ж таке Pinterest?

Сервіс є для вас по-справжньому новим та ще не звіданим, якщо ви ставите це питання. Ми доступно розкажемо все, що вам потрібно знати для роботи на цій платформі.

Pinterest в айфоні1

Pinterest – це вебсайт та мобільний додаток для iPhone, який допомагає знаходити натхнення мільйонам користувачів щодня. Контент Pinterest має суто візуальний напрям, а всі картинки або відео, які можна зберегти, називаються пінами. Піни завантажуються в додаток та прикріпляються до певних дощок, інакше вони не можуть існувати. Кожна дошка зазвичай об’єднує в собі інформацію з одної категорії й створити її може будь-який користувач. Потрібно просто придумати для неї назву, додавати потрібні вам піни та перегляди все це в зручний для вас час.

Вам потрібно створити свій обліковий запис в Пінтересті, щоб не загубити ваші піни та дошки. Для цього потрібно буде використати електронну пошту, придумати пароль та вказати ваш вік, який має бути більше ніж 13. Також ви можете не створювати обліковий запис з нуля, а просто ввійти в сервіс за допомогою вашої пошти або сторінки у Facebook. Подальший процес реєстрації дуже простий: потрібно вказати свою стать, країну, мову, якою ви говорите та, нарешті, вибрати теми, які вас цікавлять. Так платформі буде легше з самого початку визначити які саме піни вам потрібно пропонувати до перегляду. Пінтерест точно варто завантажити на айфон людям таких професій:

  • фотограф
  • кухар
  • кондитер
  • дизайнер
  • художник
  • архітектор
  • модельєр
  • стиліст
  • візажист

Pinterest в айфоні2

Вибір тем у Pinterest просто велетенський: смішні тваринки, домашній декор, татуювання, фітнес, ремонт, зачіски, макіяж, їжа, туторіали, позинг і так далі. Якщо ви не змогли знайти щось для себе – не засмучуйтеся, адже спеціально для таких випадків є розділ, де ви можете знайти потрібні картинки за ключовими словами. Після кількох таких запитів алгоритми цього сервісу, як і будь-якої іншої соціальної мережі, автоматично почнуть визначати що вам подобається та пропонувати це на початковому екрані в додатку на  iPhone.

Читайте також: Додатки для дизайнерів на iPhone: перелік програм для створення інтер’єру

Щодо налаштувань, то тут, як і в будь-якому іншому додатку з обліковими записами, можна за бажанням змінити картинку профілю, ім’я, прізвище, нік та вашу локацію. Також додаток дає можливість додати короткий опис до вашої сторінки та навіть прикріпити вебсайт, якщо він у вас є. Якщо ви хочете стати активним користувачем цієї платформи, то не пропускайте цей крок і правильно відредагуйте ваш профіль, щоб нові користувачі, які на нього заходять, мали якесь уявлення про вашу сторінку. Також в налаштуваннях ви можете відредагувати приватність та безпеку свого акаунту, почитати про політику конфіденційності та настроїти вхідні сповіщення. 

В додатку можна не тільки зберігати звичайні фотографії на дошках, а й переходити на вебсайт, клікнувши на збережений вами пін. Так ви можете дізнатися більше потрібної інформації про річ, яка вас цікавить.

Pinterest в айфоні3

Коли ви відкриваєте пін, то можете бачити перед собою зображення або відео, справа від якого розміщена біла область. У цій області ви можете переглянути детальнішу інформацію про пост: нік чи ім’я автора, опис, коментарі чи на яку дошку він збережений. Також саме звідси можна завантажити медіа на iPhone і додати його до дошки або ж перейти на вебсайт, який прив’язаний до піна. Це одна з тих рис, яка вирізняє Пінтерест з-поміж інших соціальних мереж, адже доступ до іншого ресурсу чи сайту надається безпосередньо в самій публікації.

Також в Pinterest можна знаходити ідеї не тільки на головній сторінці, а й стежити за цікавими вам творцям, підписуючись на них. Для цього на головному екрані є окрема вкладка, в якій зібрані всі ваші підписки. Тут працює і відстеження за категоріями та темами, тому легко можна розібратися з потрібними медіа та не плутати їх між собою.

Pinterest – чудова платформа для пошуку. Так само як ми використовуємо різні пошукові сервіси, можна використовувати й Пінтерест, щоб знайти ті ідеї, які вас надихатимуть. Якщо вам раптом спало на думку, що потрібно зробити перестановку на кухні чи у ванній кімнаті, але ви не знаєте з чого почати й де знайти ідеї, в пригоді точно стане ця платформа. Введіть пошуковий запит та насолоджуйтеся різноманітною кількістю пінів, яка допоможе розв'язати будь-яку проблему з креативом. Ще одна корисна риса цього сервісу: при такому пошуку вам запропонують не тільки велику кількість наочного матеріалу, а ще й категорії, які допоможуть його розсортувати до деталей. Наприклад, якщо ви перероблюєте кухню, то в запропонованих категоріях можна буде побачити «Бюджетне перероблення», «Своїми руками», «До/ після» і так далі. Завантаживши Пінтерест на iOS, ви самі переконаєтеся, що ця функція допомагає деталізувати пошуковий запит та знайти те, що вам до душі. 

Pinterest в айфоні4

Щоб вияснити куди діваються усі збережені піни, натисніть на іконку свого профілю. На сторінці, що відкриється, можна переглянути всі збережені медіа, дошки та кількість підписників, яка стежить за вами й за якою стежите ви. Те, що робить дизайн профілю по-справжньому хорошим та зручним – дошки. Вони допомагають значно скоротити зусилля, витрачені на сортування та за лічені секунди знайти необхідне. Щоб створити дошку, натисніть на плюсик зліва на екрані, введіть бажану назву та змініть налаштування приватності, якщо не хочете, щоб її бачив хтось окрім вас. Далі програма сама запропонує вам зображення, пов’язані з назвою дошки. Їх можна обрати в той самий момент або відхилити й знайти потрібне медіа трохи пізніше. Якщо ви хочете змінити порядок пінів на дошці, це також можна легко зробити: просто перетягніть фото чи відео туди, де хочете його бачити.

Варто пам’ятати, що в Pinterest є можливість не тільки зберігати публікації інших користувачів, а й створювати свої. Щоб створити власний пін, необхідно обрати цю функцію на сторінці свого профілю, вибрати медіа, яке ви хочете завантажити та за бажанням придумати заголовок, опис і прикріпити вебсайт. У режимі створення оберіть дошку, до якої буде прикріплена ваша публікація та завантажте її в Пінтерест.

Ще одна цікава функція цієї платформи – фотографії в коментарях до пінів. Опублікувавши рецепт, будьте готові до того, що хтось може його випробувати на практиці та прикріпити фото готової страви. Звісно, є також можливість залишати й звичайні коментарі в текстовій формі. На головній сторінці можна обрати піктограму з повідомленням, натиснувши на яку відкриється вікно, що дає можливість ділитися своїми ідеями з друзями.

Pinterest і маркетинг

Ні для кого не є таємницею, що всіма можливими сервісами користуються в основному два типи людей: звичайні користувачі та спеціалісти з онлайн маркетингу. Перший тип користується всіма звичайними та прямими функціями додатку. Користувачі просто зберігають гарні та корисні зображення на спеціально організованих для цього місцях – дошках. У цей час маркетологи використовують всі можливості для того, щоб привернути увагу до свого контенту. Вони намагаються знайти способи перехитрити алгоритми сервісу та зробити так, щоб їх їхній продукт з’являвся тільки там, де потрібно.

В застосунку доступний як звичайний, так і бізнес акаунти, між якими можна перемикатися в будь-який час. Різниця між ними полягає в тому, що в першого типу максимальна кількість пінів, які можна зберегти, становить 200 тисяч в той час, як у другого ліміту немає. Взагалі, ви навряд зможете назбирати таку кількість публікацій, користуючись звичайним обліковим записом, тому й не відчуєте цього обмеження. Використовуючи бізнес-акаунт вам може знадобитися безлімітна версія, оскільки методом зберігання можна зробити свій профіль трохи популярнішим та легко поширювати ваш продукт.

Відрізнити такі акаунти один від одного дуже просто: на сторінці у звичайних юзерів просто будуть висвічуватися різні дошки для особистого користування, а в описі не буде жодних закріплених вебсторінок. З першого погляду зрозуміло, що такі профілі не матимуть на меті привернути до себе увагу покупців з точки зору маркетингу.

Pinterest в айфоні5

На відміну від інших соціальних мереж, взаємодія користувачів один з одним – це не головна ціль платформи. Вона створена скоріше для відкриття нових ідей, проте інші люди все ж можуть на вас підписуватися. Якщо у вас персональний профіль, то скоріш за все у вас буде не так багато підписників, оскільки у вас немає свого підтвердженого сайту. Таким чином потенційні читачі можуть думати, що ви не створюватимете контент регулярно та не оновлюватимете дошки.

Як саме можна використовувати Пінтерест для збільшення вашого доходу? Користуючись бізнес акаунтом прикріплюйте до своїх пінів посилання на ваш продукт. Це може бути все що завгодно: від косметики ручної роботи до відео на інших платформах. За допомогою таких посилань в Pinterest з’являється можливість продавати все, що забажає ваша душа. Тоді до ваших звичайний пінів просто додасться етикетка з ціною. Коли перед вами постане вибір, який саме акаунт вам потрібно завести при першому завантаженні Pinterest на iPhone, ми порекомендуємо бізнес акаунт. Він практично нічим не відрізняється від звичайного, проте в ньому доступна чудова функція: перегляд аналітики в Pinterest. Тут можна переглянути покази та охоплення вашого контенту іншими користувачами. Також використовуючи цю функцію, вам стане доступним розділ реклами на платформі. Навіть якщо у вас немає свого вебсайту, ви все одно можете використовувати Pinterest для просування вашого продукту.

Якщо ви хочете почати вести свій бізнес, завантажте Pinterest на iPhone, виберіть відповідний акаунт та починайте працювати. Результат не змусить себе довго чекати й дасть вам можливість з насолодою займатися улюбленою справою.

Вам також може бути цікаво: Найкращі додатки для музикантів на iPhone

Ваша оцінка: