icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / ремонт iPhone

Ремонт iPhone 11

Ремонт iPhone 11 в ICOOLA

Топова модель iPhone 11 від Apple послужила уособленням передових технологій останніх двох років. Рівень герметичності корпусу став значно вище, функціонал досконаліше, а ось забезпечити абсолютну безпеку при порушенні правил експлуатації поки не вдається. І, незважаючи на величезне бажання більшості користувачів стати володарем інноваційного флагмана, багато хто нехтує правилами безпечного його використання, що найчастіше є причиною виникнення несправностей. Хоча не можна знімати з рахунків і природний знос деталей і вузлів, а також ймовірність, нехай і дуже незначну, помилок збірки при виробництві смартфонів.

Що ні послужило б приводом для занепокоєння, сервісний центр ICOOLA завжди допоможе виправити ситуацію в найкоротші терміни і за низькими цінами, надавши замовнику гарантію на відновлений гаджет протягом року з безкоштовним сервісним обслуговуванням. Заявки на ремонт Айфона 11 приймаємо з усіх регіонів України.

Які ціни по ремонту iPhone 11?

Ціни на ремонт iPhone 11 починаються від 360 грн

Скільки в середньому часу займає ремонт iPhone 11?

Ремонти поломок займають від 15 хв.

Де можна відремонтувати iPhone 11 у Львові?

Для ремонту вашого пристрою зверніться в наш сервісний центр що на Коцюбинського 25 та відремонтувати гаджет тут. Хочемо зауважити, що ми здатні виконати ремонт Айфона 11 від 15 до 30 хв за попереднім записом.

Чи можна прислати в ремонт iPhone 11 з іншої точки країни?

Ви можете прислати з любої точки України скориставшись новою поштою.

Чи є гарантія після ремонту?

Після ремонту в нас діє річна гарантія на замінену комплектуючу.