headphones-mobile-icon
+38 (063) 626-11-94
icoola > remont

Ремонт iPhone 6s

Якісний ремонт Айфона 6s з гарантією

Цінителі девайсів від корпорації Apple з нетерпінням чекали виходу нового айфона 6s в 2015 році. Гаджет успішно експлуатується протягом декількох років, з часом не втратив своєї унікальності і робочої продуктивності. Має розширені функціональні можливості, більш міцний корпус в порівнянні з попередніми моделями.

Мобільний пристрій протягом роботи піддається впливу різноманітних зовнішніх факторів (попадання вологи, тріщини, подряпини), які впливають на роботу пристрою. У сервісному центрі ICOOLA усувають будь-які несправності, проводять повну діагностику, при необхідності заміну деталей та інші види послуг.

Що найчастіше може зламатися в iPhone 6s?

Найчастіші елементи, котрі потребують заміни в iPhone 6s це, акумулятор, дисплей та кнопки гучності, Home.

Яка ціна ремонту iPhone 6s?

Відзначимо, що ціни на ремонт смартфона Apple iPhone 6s починаються від 130 грн. 

Як швидко ремонтується iPhone 6s?

Ремонт iPhone 6s виконується професійними майстрами за 15-30 хвилин, при більш складніших поломках процес ремонту може тривати до 1 дня

Яким чином можна здати Айфон 6s на ремонт?

Ви можете прийти особисто у наш сервіс у м. Львів, по вулиці Коцюбинського 25 або ж звернутися за номером 063-626-11-94!

Які запчастини ми використовуємо і чи є гарантія на виконану роботу?

Сервісний центр ICOOLA використовує лише оригінальні запчастини найкращої якості. Також ми даємо гарантію на кожну запчастину, яка була замінена, терміном на 1 рік!