icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / ремонт iPhone / Ремонт iPhone 7

Ремонт iPhone 7 у Львові від сервісу ICOOLA

Інноваційна модель від компанії Apple iPhone 7 перевершила всі очікування шанувальників даної торгової марки. Гаджет має явні переваги в порівнянні з попередньою серією. Вдосконалений дизайн, підвищена продуктивність, поліпшені робочі характеристики, потужний процесор дають можливість користувачеві отримати максимально стабільний пристрій в своєму ціновому діапазоні.

Попри високий рівень надійності, гаджет не застрахований від поломок, пов'язаних з неправильною або недбалою експлуатацією. Якщо необхідний ремонт Айфона 7 у Луцьку чи Львові, звертайтеся в сервісний центр ICOOLA. Виконуємо роботи будь-якої складності. Відновлюємо працездатність модема, переклейку екрану і всі найскладніші випадки із життя цього смартфону.

Поширені проблеми і поломки Айфона 7

Техніка «яблучного» виробника вважається однією з найбільш якісних на ринку мобільних пристроїв. Але не виключені поломки і специфічні «глюки». Які найпоширеніші неполадки Айфона 7:

 1. Пошкодження захисного скла. Відбувається в результаті падіння, ударів або інших механічних впливів. Якщо сенсор працює справно, проводять заміну тільки пошкодженого елемента.
 2. Непрацездатність дисплейного модуля. Телефон не реагує на тачскрін, з'являються плями, смуги на екрані, тріщини, не відображається, спробуйте розмита картинка (потрібна установка нового сенсора).
 3. Поломки корпусу, відколи, облазить фарба, відходження задньої кришки.
 4. Попадання вологи (впав у воду, пролили чай, молоко, сік). Потрібно просушити, очистити від залишків речовини складові пристрою. Виконується повне розбирання корпусу з видаленням утворилися оксидів.
 5. Спотворення звуку при розмові. Питання вирішується скиданням налаштувань або заміною шлейфу.
 6. Помилка активації.
 7. Кнопка Home перегрівається і знаходиться в затиснутому стані.
 8. Можливі подряпини, тріщини на склі камери. Обумовлено тим, що оптика трохи «випирає» з корпусу. Проблема вирішується шляхом заміни скла. Швидка і недорога процедура.
 9. Погано заряджається. Причин може бути кілька - забитий пилом роз'єм, деякі програмні збої.
 10. Телефон швидко сідає. Необхідна заміна акумулятора.
 11. Несправне працює динамік, погано чути співрозмовника.
 12. Проблеми, пов'язані з материнською платою. При оновленні видаються системні помилки.
 13. Чи не працює основна камера, ліхтарик. Можлива причина - від'єднання шлейфу. Усувається протягом 10 хвилин в сервісі фахівцем.
 14. Порушення функцій Wi - Fi. Вирішується заміною модуля.

Будь-які програмні збої - «зависання» додатків, що не відкриваються вкладки вимагають втручання фахівців. Це може бути наслідком некоректного оновлення ОС iOS. Причина усувається протягом пів години шляхом певного набору кроків.

При виникненні будь-якого роду несправності рекомендовано звертатися до професіоналів, не намагатися здійснити ремонт Айфона 7 самостійно. Спроби вручну розібрати телефон без спеціальних інструментів можуть привести до повної або часткової поломки техніки.

Чи дорого ремонтувати iPhone 7 у Львові?

Визначити вартість робіт по ремонту Айфона 7 у Львові чи Луцьку без попередньої діагностики вкрай складно. Наш центр проводить комплексне обстеження гаджета перед початком сервісних процедур. Підсумкова ціна буде залежати від наступних факторів:

 • Рівень поломки. У разі модульного ремонту - заміна екрану, скла камери, акумулятора, корпусу, шлейфів, датчиків, сума визначається більшою мірою вартістю нової запчастини. Якщо необхідна пайка материнської плати, чистка та профілактика після попадання води, вирішальним елементом є професіоналізм співробітників і використання сучасного обладнання;
 • використовувані витратні матеріали;
 • можливі несправності, виявлені в ході робіт.
 • Фактично будь-які компоненти девайса підлягають заміні. Які неробочі модулі можна відновити:
 • основна і фронтальна камера;
 • дисплейний модуль;
 • захисне скло;
 • акумулятор;
 • корпус;
 • кнопка управління гучністю, Home;
 • шлейф зарядки і мікрофона;
 • поліфонічний і голосовий динамік;
 • аудіокодек;
 • відновлення материнської плати та інші.

У будь-якому випадку покупка нового айфона 7 обійдеться набагато дорожче, ніж ремонт компонентів пристрою. Якщо ви шукаєте, де недорого і якісно відремонтувати техніку, замовляйте послуги в нашій компанії. Формуємо чесні ціни без зайвих витрат.

Скільки часу займає ремонт Айфона 7 у Львові, і які запчастини використовуються?

Телефони настільки міцно увійшли в життя людини, що використовуються не тільки як засіб зв'язку, а й в якості аналога персонального комп'ютера. Вони допомагають організувати робочий процес, вести особистий блог в соцмережах, займатися рекламою, управляти системою «Розумний будинок». Тому при наявності поломки власник бажає отримати справний пристрій якомога швидше.

Якщо несправність відноситься до легких і стандартним процедурам (заміна екрану, чистка роз'єму зарядки і т.д.), телефон готовий в день звернення.

Які фактори впливають на швидкість виконання зобов'язань:

 • обсяг робіт;
 • складність завдання;
 • доступність запчастин на складах;
 • зайнятість сервісного відділу.

Наші інженери використовують оригінальні деталі, бо це гарантує повну сумісність з внутрішніми компонентами вироби. Застосування неякісних аналогів може привести до некоректної роботи пристрою, а також бути причиною подальших несправностей. Наші сервісні інженери запропонують ефективне рішення проблеми, з огляду на встановлені строки.

Чи часто ламається Айфон 7?

Техніка Apple, зокрема iPhone 7, відрізняється якістю і добротним складанням, що забезпечує максимальну продуктивність і ефективність в процесі експлуатації. Щоб виріб функціонувало справно, необхідно дотримуватися кількох рекомендацій:

 • дбайливе поводження;
 • використання захисних чохлів;
 • виключення попадання різних рідин, випадкових падінь;
 • інсталяція перевірених додатків;
 • ремонт в спеціалізованих центрах.

Вважаються надійними пристроями, які можуть прослужити не один рік. Ламаються не часто, основні проблеми пов'язані з механічними пошкодженнями.

Яка гарантія після ремонту Айфона 7 ви отримаєте від ICOOLA?

Наш центр виконує профільні роботи по заміні запчастин виробів Apple. Надаємо офіційну гарантію 12 місяців на всі види послуг, включаючи оригінальні запчастини. У нас можна полагодити як новинки, так і моделі попередніх поколінь.

Проводимо діагностику (при необхідності) для виявлення всіх можливих причин несправності. Роботи проводяться тільки після узгодження з замовником вартості і строків. Використовуємо спеціалізоване обладнання, виробляємо тестування функцій девайса після проведеного ремонту.

Де полагодити Айфон 7 у Львові?

Рекомендуємо при виявленні будь-яких поломок звертатися до фахівців нашого сервісного центру за адресою: м.Львів, вул. Коцюбинського, 25. Кваліфіковані співробітники оцінять складність завдання, нададуть максимально повну інформацію з організаційних питань. Знайти нас легко, досить скористатися Google картою або зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті.

Переваги ремонту Айфона 7 в компанії ICOOLA

Телефон iPhone 7 - складний пристрій, що володіє всіма необхідними характеристиками сучасного девайса. Приємний, ергономічний корпус легко укладається в руці, їм зручно користуватися. Шанувальники онлайн-ігор оцінять моментальний запуск самих «важких» іграшок і додатків. Стильний і функціональний гаджет користується попитом, модель буде актуальна не один рік.

Якщо з часом дана модель стала працювати не на повну потужність, необхідно звернутися за консультацією до компанії ICOOLA. Пропонуємо вигідні умови роботи:

 • безкоштовна діагностика;
 • низькі ціни;
 • актуальна наявність оригінальних запчастин на складах;
 • швидкий ремонт гаджетів (в разі стандартних ситуацій);
 • досвідчені фахівці;
 • якісний сервіс від моменту прийому заявки до технічної підтримки після виконання ремонтних процедур;
 • консультаційна підтримка;
 • належна документація (чек, гарантійні зобов'язання);
 • робота по всій Україні (приймаємо замовлення через відділення Нової Пошти).

Кожен день вдосконалюємо свої навички, покращуємо клієнтське обслуговування, застосовуємо спеціалізований інструментарій.

сховай мене
Як швидко ремонтується Айфон 7?

В компанії Айкула працюють найдосвідченіші спеціалісти, які здатні відремонтувати iPhone 7, в середньому за 15-30 хв.

Які запчастини використовуються під час ремонту?

Наші працівники використовують виключно оригінальні запчастини. На кожну замінену запчастину наша компанія надає річну гарантію.

Які ціни на ремонт iPhone 7?

В компанії Айкула найнищі ціни на ремонт Айфон 7. В середньому ремонт цієї моделі смартфона обійдеться від 160 грн

Чи потрібно залишати завдаток за ремонт Айфон 7?

Ні, не потрібно! Тільки після виконаних ремонтних робіт ви оплачуєте дану послугу.

Чи потрібно мені платити за діагностику, якщо я відмовлюся від ремонту ?

Ні не потрібно, адже в першу чергу ми прагнимо зробити сервіс по ремонту доступним для кожного. Тому, якщо ви принесете свій телефон на діагностику і відмовитися від ремонту, вам не потрібно нічого платити.