icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / ремонт iPhone / Ремонт iPhone 6 Plus

Ремонт iPhone 6 Plus

 Чи вигідно ремонтувати Айфон 6 Плюс?

У багатьох наших клієнтів часто виникає запитання, наскільки вигідний ремонт 6 Плюс Айфона і чи не краще купити новий смартфон? Відповідь на це запитання однозначна, у більшості випадків, вигідніше буде відремонтувати поломку, ніж купувати новий гаджет. Незважаючи на те, що ця модель займає далеко не перші позиції на сьогоднішній день, вона відрізняється надійною операційною системою, широкою діагоналлю екрану, сучасним тачскірном та ін. Особливо дивує дисплей, котрий досі вражає користувачів чудовою якістю зображення.

Найчастіші поломки iPhone 6 Plus

iPhone 6 Plus вельми надійний. Поломки трапляються рідко, частіше за все вони незначні. Найбільш поширені причини звернення в сервісний центр описані нижче.

Поломка акумуляторної батареї

При сильному зносі батареї, заряджати акумулятор доведеться через 8 годин. Інша тривожна ознака - смартфон почав дуже швидко заряджатися, якщо ви таке зауважили, значить пора міняти батарею. Відзначимо, що акумулятор не ремонтують, а просто змінюють на новий. Займає це близько 15 хвилин часу.

Поломка дисплея

Якщо ви ще не встановили захисне скло, то падіння Айфона 6+ на підлогу призведе до тріщин. Те ж саме станеться, якщо покласти телефон в задній кишені штанів і сісти.

Поломка роз'ємів

Неакуратне використання гнізда зарядки або навушників призведе до того, що вони швидко перестануть працювати. В якості заходів профілактики, рекомендуємо дбайливо поводитися з цим пристроєм. Використовуйте тільки якісну зарядку, а не дешевий китайський аналог з найближчого ринку .

Поломка динаміків

При недбалому поводженні з ладу може вийти динамік. Цю проблему зможуть легко вирішити в сервісному центрі. Найчастіше за все динамік підлягає заміні.

Поломка кнопок

Хоч iPhone і визнаний самим надійним телефоном, зловживати еплівською якістю НЕ рекомендуємо. Якщо тиснути на кнопку зі всієї сили, вона від цього швидше працювати НЕ стане. Правда, ви швидко зауважите, що вона перестала реагувати на ваші сигнали. Так що, якщо кнопка не реагує на команди, саме час звернутися за послугами ремонту, це займе до 30 хвилин часу.

Яка ціна на ремонт iPhone 6 Plus

Ціни ви можете знайти на сайті у відповідних карточках товару. Як бачите, усунути ту або іншу несправність , значно дешевше, ніж купувати нову модель. Тим більше, що Айфон 6 Плюс дуже надійна техніка, практично будь-яку запчастину можна замінити без проблем. Цей телефон буде актуальний ще не один рік. Усунення однієї несправності обійдеться в дуже маленьку суму. Новий телефон буде коштувати значно дорожче. Звичайно, якщо телефон розбитий повністю, постраждало кілька елементів, логічніше буде купити нову модель, так як замінювати доведеться практично все.

Скільки часу триватиме ремонт Айфона 6 Plus в Києві?

Айфон - телефон універсальний. Заміна того або іншого блоку займе мінімум часу. Більшість несправностей вдається усунути в протягом 15 хвилин. Очікувати доведеться тільки в двох випадках:

  1. Якщо доводиться замовляти відсутню запчастину (в більшості випадків завжди запчастини є в наявності);
  2. Якщо майстер знайшов додаткову поломку (наприклад при заміні динаміка виявив, що проблема в аудуіокодеку).

З цінами на ремонт Айфон 6 Плюс і інших моделей ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Ціни на ремонт Айфон 6+ в Києві, Львові, Харкові чи Одесі істотно не відрізняються.

Ремонт починається з діагностики, майстер знаходить несправність, виявляє її причини. Після цього, клієнту повідомляється причина несправності, способи її усунення і ціна. У нашому сервісному центрі працюють досвідчені майстри, які зроблять ремонт телефону за лічені хвилини.

Чи буде цей смартфон ще актуальним в 2021 році?

iPhone 6 Plus - це дуже продуктивна модель. Незважаючи на те, що смартфон побачив світ в 2015 році, він досі не втратив актуальності. Його шанувальники відзначають високу швидкість відклику, великий дисплей, довгий час роботи без підзарядки. Камера нікого НЕ залишить байдужою, її здатність передавати кольори НЕ поступається більш дорогим аналогам у конкурентів. Завдяки оптичній стабілізації, знімки професійного рівня будуть виходити у кожного, навіть у початківців фотографів. З'явилася можливість знімати відео у форматі 4К. Відзначимо оригінальну функцію 3D Touch. В загальному, технологічна начинка Айфон 6+ в порядку. Звичайно, від нових еплівських флагманів 6+ відстала серйозно, але в порівнянні з іншими «середнячками» він виглядає дуже привабливо. Так що, якщо ваш iPhone 6 Plus зламався, це ще не привід "опускати руки" і йти в магазин за новим телефоном зламався, це ще НЕ привід « опускати руки» і йти в магазин за новим телефоном.

сховай мене
Яка ціна ремонту iPhone 6 Plus?

Зремонтувати Айфон 6 Плюс в ICOOLA можна починаючи від 130 грн. Всі ціни вказані на сайті з урахуванням роботи майстра та запчастин!

Яка ціна діагностики поломки Айфона 6 Плюс?

Діагностика в сервісному центрі Айкула абсолютно безкоштовна, навіть, якщо ви в подальшому відмовитесь від виконання ремонту.

Як швидко виконується ремонт?

В середньому будь-яку послугу по ремонту чи заміні ми можемо виконати за 15-30 хвилин!

Як надіслати гаджет на ремонт в ICOOLA?

Ви можете звернутися за ремонтом особисто, прийшовши у нас сервіс у м. Львів, по вулиці Коцюбинського 25 або ж відправити його через Нову Пошту у наш сервіс, попередньо сконтактувавшись з менеджером!

Чи є гарантія на Айфон 6 Плюс після ремонту?

Так, на кожну відремонтовану запчастину ми надаємо безкоштовну гарантію, терміном на 1 рік!