Я шукаю...

Кольори iPhone 14: фіолетовий, чорний, білий, жовтий, синій і червоний.

Кольори iPhone 14: фіолетовий, чорний, білий, жовтий, синій і червоний.

iPhone 14 запропонував споживачам захоплюючий набір кольорів, що дозволяє кожному вибрати варіант, який найкраще відповідає їхньому стилю та перевагам. Від класичного чорного і чистого білого до більш живих і виразних відтінків, таких як фіолетовий, жовтий, синій і червоний, ця модель пропонує різноманітність, яка відображає індивідуальність користувачів.

Чи ви шукаєте щось яскраве та впадаючи в око, чи віддаєте перевагу більш стриманим тонам, iPhone 14 має колір, що задовольнить ваші естетичні потреби.

Тепер у продажу є шість кольорів iPhone 14 станом на квітень 2023 року, останнім з яких є жовтий iPhone 14 та iPhone 14 Plus. Інші кольори включають чорний (Midnight), білий (Starlight), фіолетовий, блакитний та червоний (Product Red).

Жовтого кольору iPhone 14 Pro або iPhone 14 Pro Max немає – всі яскраві кольори знову зарезервовані за більш доступними смартфонами Apple. Є хороші новини, якщо ви чекаєте на iPhone Pro у кращому кольорі погляньте на новий iPhone 15 Pro Max, згідно з історією запусків Apple. Це означає, що новий набір кольорів iPhone буде представлено у вересні.

Ось детальні фотографії кольорів iPhone 14 та інформація про їхній вигляд:

Фіолетовий колір iPhone 14

Це фіолетовий iPhone 14, який насправді заслуговує на оригінальну назву, оскільки це дуже світлий відтінок фіолетового. Хоча мені сподобався видатний колір Bora Purple в Samsung Galaxy Z Flip, це найближчий аналог від Apple.

Жовтий колір iPhone 14

Жовтий iPhone 14 та iPhone 14 Plus представлені в сміливому гірчичному кольорі - більше жовта гірчиця, а не темний гострий коричневий колір - і він справді виділяється з натовпу. Звісно, багато людей просто куплять чохол для iPhone 14, який одразу приховає жовтий колір iPhone, але всі, хто наважиться використовувати свій новий iPhone без чохла, зможуть зробити заяву: у мене найновіший колір від Apple, і він яскравий та сонячний.

Чорний колір iPhone 14

Це найближча річ до чорного iPhone 14, який має блискучу скляну задню панель, дуже схожу на глянцевий Piano Black iPhone (насправді називається Jet Black) 2016 року. Це улюблений колір фотографів, які знімають через скляні вікна, оскільки він дає менше відблисків, тому, якщо ви не збираєтеся надягати на цей блискучий телефон матовий чохол, ваші фотографії, відео та таймлапс-відео можуть виглядати краще без яскравих кольорів.

Білий колір iPhone 14

Starlight - це колір iPhone 14, який є чимось середнім між білим та кремовим. Він одночасно і той, і інший колір. Одна з переваг цього кольору полягає в тому, що його набагато легше знайти, коли ваш iPhone 14 лежить екраном вниз – я завжди купую своїм батькам яскравіші кольори iPhone, адже їх легше побачити на темних столах, килимах або між сидіннями в авто та подушками дивана. Колір Midnight iPhone 14 їм не підходить.

Червоний колір iPhone 14

Існує червоний iPhone 14, який має перевагу, крім того, що він виділяється: він вважається покупкою Product Red, що означає, що Apple робить пожертву на підтримку боротьби Глобального фонду зі СНІДом та COVID‑19. Таким чином, купуючи цей колір, ви вносите свій вклад у 16-річне партнерство Apple з (RED), яке зібрало більше чверті мільярда доларів.

Зауважте: червоний iPhone 14 та iPhone 14 Plus цього року трохи яскравіші, ніж iPhone 13 та останній iPhone SE – і мені цей вигляд дійсно подобається. Він пасує до моїх черевиків та червоного ремінця для Apple Watch від Product Red.

Колір синього iPhone 14

Колір синього iPhone є світло-синім, ближчим до кольору Sierra Blue iPhone 13 Pro, який ми отримали рік тому, якщо ви пам'ятаєте той відтінок. Подібно до цьогорічного фіолетового, новий синій колір iPhone 14 є світлішим, ніж можна було б очікувати з його назви. Хоча жовтий та червоний кольори iPhone 14 виділяються, я вважаю синій дуже тонким, коли я вперше взяв його до рук.

Якщо Вас зацікавив якийсь колір смартфону і хочете дізнатись більше про iPhone 14.

В магазині ICOOLA Ви можете обрати той колір, який вам більше до душі!

Ваша оцінка: