Я шукаю...

Де дивитись трансляцію про вихід iPhone 15?

Де дивитись трансляцію про вихід iPhone 15?

Ось і минув рік з моменту виходу iPhone 14, і тепер світ очікує на появу нового iPhone 15. Ця подія завжди знаменує стрибок у реалізації інноваційних фішок та диктує ринку нові правила. Поговоримо про останню інформацію про цю модель та відповімо на запитання, де дивитись трансляцію Apple про вихід iPhone 15.

Де можна подивитись трансляцію про новий iPhone 15?

Як зазвичай, трансляція проходитиме у прямому ефірі на офіційному YouTube-каналі компанії Apple. Ви можете переглядати трансляцію на нашому сайті або безпосередньо на YouTube-каналі нижче:


Відзначимо, що трансляція відбудеться 12 вересня о 20:00. Разом з iPhone 15 у світ вийдуть iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max і iPhone 15 Plus. Очікується, що вже в п’ятницю телефони надійдуть у загальний продаж. Звісно, інформація про назви моделей до останнього триматиметься у секреті, тож існує невелика ймовірність, що Apple може перейменувати серію Max на Ultra. Також є припущення, що випуск 15 Pro Max затримається і вийде в кінці жовтня.

Характеристики iPhone 15

Оновлення характеристик буде скромним, якщо порівнювати з торішнім випуском. Багато критиків мають надію побачити сканер відбитка пальця прямо на екрані, але в Apple не коментували цю технологію, то ж шансів побачити це - небагато.

Лінійка iPhone 15 буде оснащена оновленим мікрочіпом A17 Bionic з 3-нанометровим процесором, виготовленим в Тайвані компанією TSMC. Зазначають також появу титанових рамок замість нержавіючої сталі, що зробить телефон більш міцним порівняно з попередником. Очікується введення камери нового рівня і, нарешті, iPhone зможе похвалитись роздільною здатністю - 48 Мп. Саме це може стати ключовим фактором для багатьох поціновувачів техніки Apple.

Поширене припущення, що збільшення мегапікселів камери спричинить збільшення її виступів на задній поверхні. Тому можна очікувати, що чохли під цю модель будуть відрізнятись від чохлів попередників.

І, звісно, ми можемо побачити iOS 17, тому функціонал може змінитися. Яким буде iPhone 15, чи побачимо ми серію Ultra і, чи з'явиться новий колір – про все це ми точно дізнаємось уже завтра...

Ваша оцінка: