Я шукаю...

Найпопулярніший ноутбук Apple нарешті отримав надійну веб-камеру

Найпопулярніший ноутбук Apple нарешті отримав надійну веб-камеру - icoola.ua - фото

Однією із скарг, яка часто стосувалась MacBook Air, була неякісна веб-камера з низькою роздільною здатністю. Однак з появою нової моделі ця претензія стала неактуальною.

Новий MacBook Air був представлений вчора на конференції WWDC, яка, звісно, ​​презентувала не тільки цей ноутбук, а й ряд інших нововведень. Зрештою, тривалість презентації була, ймовірно, рекордною, адже вона тривала годину п’ятдесят хвилин.

Вища продуктивність

Популярний ноутбук був удосконалений у всіх відношеннях, найважливішим, мабуть, є новий процесор M2. Звичайно, крім збільшення продуктивності Apple (18% CPU, 35% GPU), це дозволяє збільшити оперативну пам’ять комп’ютера до 24 ГБ. Попередник, Air з M1, мав максимум 16 ГБ, що було суттєвим обмежуючим фактором для деяких користувачів.

Новий дизайн

Було збережено елегантні лінії Air, що наблизило дизайн до моделі Pro. Основа вже не стоншується в сторону користувача, її товщина скрізь однакова, а саме 11,3 мм. Дисплей отримав менші рамки, а його діагональ зросла до 13,6 дюймів. Дисплей Liquid Retina має на 500 ніт більшу яскравість на верхньому краю, де розташований виріз з камерою Facetime, яка, нарешті, має пристойну роздільну здатність. Нові MacBook пропонують користувачам формат Full HD, що означає 1080p!

Чудова витривалість і MagSafe 3!

Велика витривалість була покращена. Air з M1 зможе відтворювати відео 18 годин поспіль. Apple зазвичай не перебільшує час автономної роботи, тому немає причин не довіряти цій заяві. Живлення забезпечується новим роз’ємом MagSafe 3, що є ще одним кроком вперед, оскільки стару модель доводилося заряджати за допомогою кабелю USB-C. Тому порти залишаться вільними навіть під час зарядки, що є хорошою новиною для тих, кому довелося вибирати, заряджати гаджет чи використовувати USB-пристрій.

Ваша оцінка: