Я шукаю...

Топ найгарніших гаджетів CES 2024

Топ найгарніших гаджетів CES 2024

International CES або International Consumer Electronics Show - велика торговельна виставка електроніки, яка проводиться щороку у Лас-Вегасі, США.

Найкращий ігровий продукт: Sony Project Leonardo

Project Leonardo — це перше ігрове обладнання від Sony, розроблене спеціально для людей з обмеженою моторикою. Це набір контролерів, який працюватиме з PlayStation 5, який складається з двох круглих геймпадів із змінними кнопками, портами для аксесуарів сторонніх розробників та іншими настроюваними входами. Контролери можна розмістити рівно на столі або їх можна встановити на стандартний штатив.

Найкращий продукт для здоров’я та фітнесу: прототип вимірювання артеріального тиску Valencell

Компанія Valencell представила новий пальцевий монітор , який забезпечує вимірювання артеріального тиску без манжети. Замість громіздкого надувного рукава цей затиск на пальці використовує датчики фотоплетизмографії (PPG) для вимірювання моделей кровотоку. Ця інформація поєднується з алгоритмами та віком, вагою, статтю та зростом користувача для створення вимірювання артеріального тиску без необхідності калібрування.

Найкраща технологія домашнього кінотеатру: LG Signature OLED M3

 Signature OLED M3 - це 97-дюймовий гігант 4K. Однак найцікавішим у M3 є не його екран, а технологія всередині нього. Якщо говорити точніше, M3 призначений для прийому відео та аудіо без проводів через окрему коробку, яку можна розмістити на відстані до 10 метрів від телевізора. За межами шнура живлення сам M3 не має кабелю; натомість ви підключаєте медіа-стримери, кабельну приставку чи ігрові консолі до роз’ємної коробки, і все це передається через бездротове з’єднання.

Найкращий ноутбук: Lenovo Yoga Book 9i

Відмовившись від традиційної фізичної клавіатури та встановивши два 13,3-дюймові OLED-екрани на Yoga Book 9i , Lenovo може потенційно змінити дизайн сучасного ноутбука таким чином, якого ми не бачили з часів оригінального Surface Pro десять років тому. Ви можете поставити два екрани один на одного або поруч залежно від ваших потреб. Тим часом у стандартному режимі ноутбука у вас є свобода вибору між віртуальною або знімною клавіатурою Bluetooth – обидві з настроюваними віджетами, не кажучи вже про вбудовану підтримку стилуса.

Найкраща технологія для мобільних пристроїв або планшетів: стандарт зарядки WPC Qi2

Коли Apple додала зарядку MagSafe до iPhone у 2020 році , вона створила неймовірно простий і зручний спосіб заряджати свої телефони. А зараз, на виставці CES 2024, WPC (Wireless Power Consortium) оприлюднив деталі за стандартом заряджання Qi2, який нарешті забезпечить аналогічну функціональність для решти ринку телефонів.

Нова специфікація не тільки включає підтримку магнітних профілів потужності, що відкриває шлях для зручних зарядних дисків, які можна закріпити на задній панелі вашого телефону, але також забезпечить такі важливі функції, як виявлення сторонніх предметів і зарядка потужністю до 15 Вт.

Найкращий робот або дрон: KEYi Loona

Історично склалося так, що домашніх улюбленців-роботів, як правило, не вистачає у відділі милих речей. Луна , футуристичний компаньйон від KEYi, з великими щенячими очима та ворушучими вухами.

Loona також оснащена датчиками, які реагують на ваш голос, жести та дотики, а також колекцією ігор, які перетворюють віртуального вихованця на досить розумного компаньйона. Ці самі датчики також роблять її здатним ботом для домашньої безпеки та чимось на кшталт інструменту STEM для дітей через опцію графічного програмування, щоб навчити Луну нових «взаємодій».

Ваша оцінка: