Я шукаю...

Як дізнатись що ваш айфон вже застарілий?

Як дізнатись що ваш айфон вже застарілий?

Як дізнатись що ваш айфон вже застарілий?

З роками швидкі темпи технологічного розвитку роблять наші гаджети застарілими все швидше й швидше. У світі смартфонів це не є винятком. Давайте розглянемо, які моделі iPhone вже можна вважати застарілими. 

Які моделі вже не будуть актуальні?

 • iPhone 6;
 • iPhone 6 Plus;
 • iPhone 6s;
 • iPhone 6s Plus.

Серед моделей iPhone, які вже втратили актуальність, виділяються ті, які випущені кілька років тому та не отримують оновлення від виробника. Першою в списку є iPhone 6 та iPhone 6 Plus, представлені у 2014 році. Хоча вони слугували добре у свій час, їх технічні характеристики стали застарілими в порівнянні з сучасними стандартами. Також до числа застарілих моделей можна віднести iPhone 6S та 6S Plus.

 • iPhone 7;
 • iPhone 7 Plus
   

Моделі iPhone 7 і iPhone 7 Plus, випущені у 2016 році, також вже можна вважати застарілими. Хоча вони мають трошки більше ресурсів, їх продуктивність може виявитися неспроможною в сучасному середовищі, де додатки і ігри вимагають все більше ресурсів.

Важливо врахувати, що з роками оновлення операційної системи iOS можуть призводити до уповільнення роботи застарілих моделей, оскільки нові функції та оптимізації часто розраховані на більш сучасне обладнання.

 

Додатково, моделі iPhone SE (перше покоління) і iPhone 8 також вже вийшли з активного виробництва. Хоча ці моделі можуть працювати досить добре, їхні характеристики можуть виявитися не досконалими для користувачів, які прагнуть високої продуктивності та сучасних можливостей.

Оглядаючи ринок, користувачам, які цінують актуальність та продуктивність, рекомендується звертати увагу на більш нові моделі iPhone, які оснащені останніми технологічними розробками та можливостями, що забезпечують комфортне використання смартфону в найближчому майбутньому.

Як дізнатись, що айфон застарів?

Є декілька ознак, які можуть свідчити про те, що бу Айфон вже застарів і може бути менш ефективним в сучасних умовах:

 1.  Оновлення операційної системи: Якщо ваш апарат не отримує оновлення новітньої версії iOS, це може вказувати на його застарілість. Нові функції та оптимізації зазвичай розраховані на більш потужне обладнання.
 2.  Характеристики та продуктивність: Якщо ваш iPhone відноситься до старших поколінь і має менш потужні технічні характеристики, його продуктивність може бути нижчою в порівнянні з новими моделями.
 3.  Уповільнення роботи: Якщо ваш апарат почав працювати повільніше, реагувати на команди затримкою або викликати інші труднощі, це може бути ознакою старіння апарату.
 4.  Підтримка нових додатків та ігор: Якщо нові додатки чи ігри несумісні або погано працюють на вашому iPhone, це може бути підказкою про його застарілість.
 5.  Батарея: Зменшення часу автономної роботи батареї може бути ознакою старіння акумулятора, що характерне для застарілих моделей.
 6.  Фізичний стан: Знос та подряпини на корпусі, застосування застарілих з'єднань (наприклад, Lightning замість USB-C), також можуть свідчити про давність апарату.

Якщо ви помітили кілька з цих ознак, можливо, час подумати про оновлення або апгрейд до новішої моделі iPhone, щоб отримати кращі характеристики та сучасні функції.

Хочете купити iPhone бу? Компанія ICOOLA допоможе зробити правильний вибір!

Ваша оцінка: