Я шукаю...

Як зменшити витрати мобільного інтернету на iPhone

Як зменшити витрати мобільного інтернету на iPhone

Ми всі намагаємося не бути прив’язаними до своїх телефонів, але в теперішні умови це досить важко. Зменшення використання даних може допомогти вам уникнути перевищення обмежень даних та збільшити час роботи акумулятора.

Розгляньмо методи, як можна зменшити використання даних і уникнути страшного повідомлення про закінчення мегабайтів.

Використовуйте по можливості Wi-Fi

Якщо ви використовуєте Wi-Fi, це означає, що ви не використовуєте бездротові дані для доступу до Інтернету. Куди б ви не пішли, шукайте безкоштовний сигнал Wi-Fi та підключайтеся до нього. Безкоштовний Wi-Fi є у багатьох громадських місцях, наприклад у кав’ярнях, бібліотеках, магазинах і ресторанах. Витратьте додаткові 15 секунд на підключення до Wi-Fi, і ви зможете безкоштовно перевірити Instagram або оновити Twitter, не турбуючись про використання бездротових даних.

Завантажуйте тільки через Wi-Fi.

Ви завжди повинні відмовляти, коли ваш телефон просить вас оновити або завантажити щось через мобільний інтернет. Відкладіть оновлення, поки не під’єднаєтеся до Wi-Fi. Ігноруйте підказки щодо оновлення до нової iOS або нової версії вашої улюбленої програми.

Оновлення та завантаження додатків є двома найбільшими причинами споживання великої кількості трафіку.

Вимкніть Wi-Fi Assist або Smart Network Switch.

Пристрої Apple iPhone і Android мають вбудовані функції, які використовуватимуть ваші бездротові дані для посилення сигналу Wi-Fi. Для iPhone це називається Wi-Fi Assist, а для пристроїв Android – Smart Network Switch. Загалом, якщо ваш сигнал Wi-Fi повільно працює, то ці функції використовуватимуть ваші бездротові дані для підвищення продуктивності. 

Як вимкнути Wi-Fi Assist на Apple iPhone

 1. Перейдіть до Налаштувань.
 2. Hit Cellular.
 3. Потім прокрутіть униз (під усіма програмами), і ви знайдете повзунок Wi-Fi Assist.

Як вимкнути Smart Network Switch на Android

 • Перейдіть до налаштувань.
 • Перейдіть до підключень.
 • Перейдіть до Wi-Fi.
 • Натисніть три крапки в кутку, а потім виберіть Додатково.
 • Тут ви знайдете повзунок «Перемикнутися на мобільні дані».

Вимкніть автоматичне відтворення.

Якою б відеопрограмою ви не користувалися, переконайтеся, що автовідтворення вимкнено. Зазвичай цю функцію можна вимкнути в налаштуваннях будь-якої відеопрограми. Хто знає, скільки разів у вас в кишені повторювалося відео YouTube, тому, що ви забували вимкнути автоматичне відтворення. Переконайтеся, що ви вимкнули цю функцію, щоб у вас не було постійного відтворення відео, яке витрачає ваші дані.

Скасовуйте програми після їх використання.

Чи є у вас звичка залишати програми відкритими після їх використання? Це потрібно зупинити.

Оскільки програми працюють у фоновому режимі, вони можуть продовжувати використовувати наші цінні дані.

Як скасувати програму на iPhone?

Якщо у вас є щось старіше за iPhone X, все, що вам потрібно зробити, це двічі натиснути кнопку «Домашня сторінка» та просто провести пальцем угору по програмах, які ви хочете скасувати.

На  iPhone X і вище, вам потрібно буде просто провести пальцем знизу, щоб відкрити перелік програм, а потім провести пальцем, щоб закрити їх.
 

Як скасувати програму на Android?

Закрийте одну програму: проведіть пальцем угору від нижньої частини пристрою, утримуйте та відпустіть. Проведіть пальцем угору по програмі.

Закрийте всі програми: проведіть пальцем приблизно до середини екрана, проведіть пальцем до кінця ліворуч, доки не побачите опцію Очистити все.
 

Переведіть свої GPS-карти в автономний режим.

Ваші навігаційні програми можуть отримати багато даних, особливо під час подорожі. На щастя, ви можете завантажувати карти через Wi-Fi і отримувати маршрути без використання даних. Страшно довіряти своїй програмі карт без доступу до Інтернету, але насправді вона чудово працює.

Як завантажити карти з Google Maps

 1. Відкрийте програму Карти Google.
 2. Знайдіть загальне розташування, яке потрібно зберегти.
 3. Торкніться панелі інструментів унизу та прокрутіть ліворуч, доки не побачите кнопку завантаження.

Як завантажити карти з Apple Maps

 • Переконайтеся, що ви підключені до Інтернету (бажано через WI-Fi).
 • Знайдіть загальне розташування на карті, яку ви хочете завантажити.
 • Зачекайте, поки карта повністю завантажиться (поки ви не побачите всі назви вулиць).
   

Карти Apple автоматично кешують карти, які ви відкрили, тож ви можете використовувати їх навіть у режимі офлайн. Ви можете вимкнути бездротові дані на своєму телефоні, запустити програму Apple Maps, і ви все одно матимете завантажену карту.

Це одні з найкращих доступних порад щодо зменшення великого використання даних для iPhone та Android. Є поради, які ми пропустили? Дайте нам знати про це в коментарях

 

Ваша оцінка: