Я шукаю...

Який Apple Watch обрати для дитини ?

Який Apple Watch обрати для дитини ?

Хочете знати, де ваша дитина, коли вона гуляє сама, і стежити за її безпекою? Хочете відстежити їх фізичну форму? Якщо так, то вам більше не потрібен смартфон, рішення набагато простіше! Звучить чудово, правда?

Вибір найкращого годинника Apple Watch для дітей — це ваш вибір для виконання всього вищесказаного, навіть без потреби смартфона. Ми розуміємо, що у вас може виникнути багато питань, наприклад: чи підходять Apple Watch для дитини? Або який Apple Watch найкращий для дітей?

Щоб допомогти знайти відповіді, а також визначити найкращий і ідеальний вибір, ми підготували цей допис для всіх запитань про Apple Watch для ваших дітей.

Здоровий спосіб життя

Більшість сучасних молодих людей проводить величезну кількість сидячого часу, тому вони не можуть вести активний спосіб життя.

Але ось хороші новини! Ви можете змінити це, подарувавши підлітку розумний гаджет, орієнтований на здоров’я. Як наслідок, подарувати годинник Apple Watch може бути чудовим рішенням для батьків, які прагнуть спонукати своїх дітей вести здоровіший спосіб життя.

Безпека

Ви можете придбати Apple Watch для своїх дітей, щоб стежити за ними, коли вони гуляють самі. Ви зможете ввімкнути GPS-трекер через обліковий запис Apple Family Sharing, що дозволить вам знати, де знаходиться ваша дитина в будь-який час доби.

Ви також можете отримувати екстрені сповіщення на Apple Watch. Щоб увімкнути це, їм потрібно лише торкнутися й утримувати бічну кнопку, годинник надішле сигнал тривоги екстреним службам.

Спілкування

Навіть якщо ви не з дитиною, ви зможете з нею поговорити. Ми всі знаємо, як важко підліткам стежити за своїм телефоном, оскільки вони постійно відволікаються.

З іншого боку, пристрій, прикріплений до вашого зап’ястка, важко втратити, і тому він безпечніший. Тепер, коли у вашої дитини є Apple Watch, у неї більше не буде виправдань на пропущені дзвінки від вас.

Батьківський контроль

Батьківський контроль Apple Watch повторює той, що встановлений на iPhone, і дозволяє батькам захистити своїх дітей від небажаного контакту та неприйнятного контенту.

Отже, справжнє питання: який Apple Watch найкращий для дітей?

Який Apple Watch найкращий для дітей?

Ось кілька найкращих Apple Watch для дітей:

  • Apple Watch SE;
  • Apple Watch Series 3;
  • Apple Watch Series 5;
  • Apple Watch Series 1 і Series 2;

Apple Watch SE: найкращий Apple Watch для дітей

Apple Watch SE — це стильний, легкий і багатофункціональний годинник, який підходить як дітям, так і дорослим.

Незважаючи на те, що Apple Watch SE може працювати виключно через Wi-Fi, вам знадобиться версія з GPS і стільниковим зв’язком із планом передплати, щоб повністю використовувати всі його функції. Це надає вашій дитині номер телефону (який ви згодом можете перенести на мобільний телефон) і дає їй змогу використовувати годинник, коли немає доступних мереж Wi-Fi, що особливо корисно, коли вони самі на вулиці.

Apple Watch був і залишається найпростішим і найуніверсальнішим у використанні з усіх розумних годинників, з чіткими дзвінками (хоча через динамік) і найбільшою кількістю можливостей для надсилання повідомлень. Ваша дитина може викликати службу екстреної допомоги на Apple Watch SE.

Apple Watch SE має такі функції, як Memoji від Apple, які дозволяють створювати аватар і використовувати його як циферблат. Він також оснащений додатковими функціями, такими як таймер миття рук і трекери тренувань і активності, які відстежують, скільки кроків вони проходять щодня.

Щоб контролювати Apple Watch SE дитини, дорослі повинні мати iPhone 6s або пізнішої версії з iOS 15 або пізнішої версії, а також iPhone 6s або пізнішої версії з iOS 15 або пізнішої версії.

Усі ці дивовижні функції, безсумнівно, роблять Apple Watch SE найкращим Apple Watch для дітей.

Apple Watch Series 3

 

Series 3 — чудовий Apple Watch для дітей. Він має всі функції, необхідні підлітку, такі як стільниковий зв’язок, GPS, а також різноманітні опції моніторингу здоров’я та активності. Він також міцний і довговічний, здатний впоратися з суворими умовами регулярного використання.

Це дешевше, ніж інші годинники Apple, і пропонує широкий набір функцій, які ідеально підходять для дітей. Серія 3 містить більш складні функції, такі як здійснення та прийом телефонних дзвінків, отримання та надсилання текстових повідомлень, на додаток до основних функцій відстеження стану здоров’я, таких як вимірювання пульсу та відстеження фізичної форми.

Крім того, цей дитячий наручний годинник водонепроникний на глибині до 50 метрів, тому ним можна користуватися під час плавання.

Apple Watch Series 5

Коли мова заходить про безпеку ваших дітей, годинник серії 5 також є кращим. Годинник Series 5 підтримує екстрені виклики по всьому світу, тоді як годинник Series 3 підтримує лише SOS Alert (наприклад, виклик 911 у США). Також є датчик руху, що є вагомою перевагою.

І GPS, і компас включені в Apple Watch Series 5. (тоді як Series 3 має лише GPS). Якщо ваша дитина дезорієнтується, це полегшить їй переорієнтацію.

За словами виробників, динамік Series 5 у два рази голосніший, ніж у Series 3, завдяки чому вашій дитині набагато легше чути сповіщення, а також спілкуватися з вами.

Apple Watch Series 1 і Series 2

Ви також можете вибрати старішу модель, таку як Apple Watch Series 1 або 2. Вони більш базові (наприклад, Series 1 не має GPS і має меншу ємність), але вони також менш дорогі, що полегшить питання ціноутворення, яке ми обговорювали раніше. Відстеження місцезнаходження, Wi-Fi та моніторинг серцевої діяльності включені в серію 2. Однак вона не підтримує LTE.

Налаштувати Apple Watch Family

  1. Роз’єднайте Apple Watch, якщо вони вже підключені.
  2. Зачекайте, доки з’явиться екран сполучення, після того, як наблизите Apple Watch вашої дитини до iPhone.
  3. Продовжте, натиснувши [Продовжити], потім [Налаштувати для члена сім’ї], а потім Продовжити.
  4. Торкніться Apple Watch у видошукачі в програмі Apple Watch, а потім виберіть [Налаштувати Apple Watch].
  5. Дотримуйтеся вказівок на екрані для решти процесу, який подібний до налаштування Apple Watch.

Якщо ви хочете придбати Apple Watch для своєї дитини, ми рекомендуємо переглянути функції, які ви хочете мати на Apple Watch вашої дитини, щоб зробити покупку ідеальною. 

Ваша оцінка: