icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / ремонт iPhone

Ремонт iPhone 6s Plus

Ремонт iPhone 6s Plus у Львові: професійно по низькій ціні

Смартфони з зображенням яблука на звороті є найбільш впізнаваною і бажаною технікою для мільйонів користувачів по всьому світу. Порівняно висока вартість комплектуючих виправдовується їх якістю і мінімальним ризиком виробничого браку, а також довгою безперебійною роботою. Однак рано чи пізно більшість власників техніки Apple змушена звернутися в сервісний центр з приводу поломок гаджетів, адже будь-який пристрій зношується в процесі використання. Це відбувається швидше при порушенні правил експлуатації гаджетів. Якою б не була поломка, в сервісному центрі ICOOLA ви зможете отримати кваліфіковану допомогу, ми виконаємо ремонт iPhone 6s Plus дешево по доступній ціні.

Яка ціна на ремонт iPhone 6s Plus?

Ціни на iPhone 6s Plus в сервісному центрі Айкула найнижчі в Україні, зремонтувати цей смартфон ви можете, починаючи від 130 грн.

Чи буде пристрій працювати справно після ремонту?

Звісно, ваш пристрій після ремонту в сервісному центрі ICOOLA працюватиме справно, як новий. Ми надаємо гарантію на кожну замінену запчастину терміном на 1 рік. 

Який термін виконання ремонту Айфона 6s Плюс?

Як тільки ваш пристрій опиняється у нашому сервісі, то одразу ж майстер починає виконувати ремонті роботи. В середньому, будь-яку поломку можна виправити за 15-30 хвилин!

Які запчастини ми використовуємо при ремонті?

Компанія ICOOLA використовує виключно оригінальні запчастини найкращої якості. Відзначимо, що у вартість ремонту входить, як робота майстра, так і запчастина!

Де знаходиться сервісний центр Айкула?

Ми приймаємо на ремонт гаджети Apple зі всієї України, тому ви можете скористатися нашими послугами, знаходячись в будь-якому куточку держави. Для відправлення пристрою скористайтесь послугою Нової Пошти. Сервіс ICOOLA знаходиться у місті Львів!