icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / ремонт iPhone / Ремонт iPhone SE

Ремонт iPhone SE

Ремонт iPhone SE у Львові від найкращого магазину та сервісу - ICOOLA

Техніка від Apple завоювала «народну» любов завдяки якісному функціоналу і надійності. Наша компанія пропонує вигідні умови співпраці по ремонту Айфонів SE:

 • забезпечені професійним обладнанням, що дозволяє виявити конкретну поломку;
 • проводимо обов'язкову комплексну діагностику;
 • виконуємо ремонт будь-якої складності;
 • гарантований результат.

Надаємо оригінальні запчастини за зниженими цінами від виробника. Якщо ви шукаєте, де відремонтувати телефон у Львові, звертайтеся до фахівців нашого центру. Працюємо з iPhone будь-якого покоління. Дотримуємося необхідні вимоги, враховуємо особливості моделі, максимально ретельно здійснюємо предметну діагностику.

Яка ціна на ремонт Айфона СЄ у Львові?

Вартість ремонту будь-якого мобільного пристрою, в тому числі і Айфона СЄ, формується в залежності від виду поломки. Стандартні розцінки дійсні при нескладних маніпуляціях, таких, як заміна скла, чистка роз'єму живлення і інше. Більш складні роботи (пайка BGA-компонентів) вимагають обережності, кваліфікації та наявності спеціалізованого інструменту. Як визначається ціна:

 • вид ремонту;
 • складність конструкції телефону при розбиранні, збірці;
 • витратні матеріали, використовувані в процесі роботи (флюси, спирт, термопаста, розчинник);
 • вартість запчастини.

У нас можна оформити замовлення на терміновий ремонт за умови наявності необхідних комплектуючих на складі. Якщо ваш апарат несправний, необхідно проводити діагностику. За її результатами формується обсяг робіт, узгоджується підсумкова вартість з замовником. Чи не виробляємо дорогий ремонт без уточнення всіх деталей.

Найчастіші поломки iPhone SE

Пристрої від компанії Apple надійні і універсальні, але вони не захищені від зовнішніх факторів: падіння, тріщини, відколи, потрапляння вологи всередину пристрою, неграмотне оновлення ПЗ, подряпини та інші впливи. Існує досить багато варіантів збоїв в роботі техніки, які необхідно усувати в міру їх виникнення. Наведемо найбільш часті проблеми:

 • Пошкодження екрана. Якщо сам дисплей функціонує, то можна замінити скло. Процедура швидка, коштує дешево. При поломці дисплейного модуля фахівці встановлюють нову запчастину з дотриманням заводських технологій. У цьому випадку ремонт буде коштувати дорожче, потрібно замовляти комплектуючі;
 • неполадки з акумулятором (повільно заряджається, погано тримає заряд або вимикається при обсязі батареї понад 20%). Проводиться повна заміна;
 • пошкодження корпусу (великі відколи, подряпини, тріщини), викликані механічним впливом і впливають на працездатність. Необхідна установка нового корпусу;
 • проблеми з інтернетом. Усуваються шляхом ремонту Wi-Fi-модуля;
 • пролиті рідини на телефон (вода, чай, молоко). Просушити пристрій недостатньо, через те, що при висиханні залишаються оксиди, поступово приводять гаджет в неробочий стан. Рекомендується кваліфікована чистка;
 • непрацюючий динамік. У деяких випадках допомагає процедура очищення від бруду, пилу, в інших - потрібно міняти шлейф;
 • Айфон часто перевантажується. Причина в апаратної або програмної частини гаджета. Можливо, потрібна зміна прошивки. Нерідко причиною можуть служити віруси, неперевірені програми, піратське ПЗ;
 • пристрій не включається. Причин може бути декілька: від типових помилок з боку користувача (наприклад, повна розрядка) до серйозних проблем з процесором. Виявити їх можна тільки після проведення комплексної діагностики.

Наш спеціалізований центр надасть професійну допомогу в усуненні неполадок. Досвідчені майстри приведуть в робочий стан будь-якої гаджет за доступною ціною. Надаємо офіційну гарантію на всі види послуг і замінені комплектуючі.

Чи вигідно ремонтувати Айфон SE у Львові?

Якщо ви плануєте використовувати пристрій надалі, вартість ремонту iPhone SE не перевищує ціни нового виробу, то доцільно відремонтувати Айфон SE, щоб уникнути непотрібних клопотів.

Більшість поломок пов'язано із зовнішніми впливами, пов'язаними з неохайним використанням, випадковими падіннями. У таких випадках вигідніше замінити скло, екран або корпус, і продовжувати користуватися звичним і улюбленим апаратом. Бувають ситуації, коли поломка пов'язана із заводським браком, тоді телефон можна здати на ремонт по гарантії.

Замінити пристрій новим - дороге задоволення, тому необхідна діагностика, визначення несправності і узгодження вартості з сервісним центром.

Чи варто ремонтувати iPhone SE у Львові і чи є актуальною ця модель смартфона?

Мініатюрний Айфон SE досі є бестселером серед Apple-продукції. Продається чудово, завдяки відмінному функціоналу і прийнятною вартістю. Для покупців актуальними залишаються ключові характеристики даної моделі:

 • міцний компактний корпус;
 • хороша камера, висока якість знімків;
 • стабільна продуктивність;
 • підтримка програмного забезпечення, що вимагає високих показників;
 • сумісність з аксесуарами інших моделей.

Кожен бажаючий може обзавестися недорогою моделлю, яка працює на гідному рівні. Техніка унікальна з точки зору співвідношення технічних параметрів і цінової категорії. Пристрій затребуваний і продовжує користуватися популярністю.

сховай мене
Якою буде вартість ремонту iPhone SE ?

У сервісному центрі ICOOLA перш за все проводиться безкоштовна діагностика вашого Айфону СЕ, після якої ми з точністю можемо сказати, котра саме деталь потребує ремонту. Вартість ремонту починається від 130 грн (заміна вібромотора) та збільшується в залежності від причини поломки та складності ремонту.

Чи надає сервісний центр ICOOLA гарантію на виконаний ремонт ?

Так. У сервісному центрі ICOOLA усі наші клієнти отримують місяць безкоштовної гарантії не тільки на виконану роботу, але і на запчастини котрі були встановлені у ваш телефон.

На сайті вказана ціна тільки за запчастину ?

Ні. На сайті вказана повна ціна ремонту, котра включая в себе: вартість запчастини котра буде використана, витратны матеріали та вартість роботи.

Як дати вам телефон на ремонт, якщо я проживаю не у Львові ?

Якщо ви мешкаєте не у Львові та у вас немає можливості особисто принести смартфон на ремонт Ви можете скористатись послугами Нової Пошти та відправити нам свій пристрій з будь-якого населеного пункту України. Щоб дізнатись деталі доставки зв'яжіться з нашим менеджером.

Скільки часу буде тривати ремонт мого телефону ?

Зазвичай час ремонту складає 2-3 години, проте у більш складних випадках коли ваш телефон потребує пайки час ремонту може затягнутись до 1-2 робочих днів. Проти ми завжди стараємось максимально скоротити час ремонту таким чином, щоб не постраждала якість ремонту.