icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / ремонт iPhone

Ремонт iPhone SE

Ремонт iPhone SE у Львові від найкращого магазину та сервісу - ICOOLA

Техніка від Apple завоювала «народну» любов завдяки якісному функціоналу і надійності. Наша компанія пропонує вигідні умови співпраці по ремонту Айфонів SE:

  • забезпечені професійним обладнанням, що дозволяє виявити конкретну поломку;
  • проводимо обов'язкову комплексну діагностику;
  • виконуємо ремонт будь-якої складності;
  • гарантований результат.

Надаємо оригінальні запчастини за зниженими цінами від виробника. Якщо ви шукаєте, де відремонтувати телефон у Львові, звертайтеся до фахівців нашого центру. Працюємо з iPhone будь-якого покоління. Дотримуємося необхідні вимоги, враховуємо особливості моделі, максимально ретельно здійснюємо предметну діагностику.

Якою буде вартість ремонту iPhone SE ?

У сервісному центрі ICOOLA перш за все проводиться безкоштовна діагностика вашого Айфону СЕ, після якої ми з точністю можемо сказати, котра саме деталь потребує ремонту. Вартість ремонту починається від 130 грн (заміна вібромотора) та збільшується в залежності від причини поломки та складності ремонту.

Чи надає сервісний центр ICOOLA гарантію на виконаний ремонт ?

Так. У сервісному центрі ICOOLA усі наші клієнти отримують місяць безкоштовної гарантії не тільки на виконану роботу, але і на запчастини котрі були встановлені у ваш телефон.

На сайті вказана ціна тільки за запчастину ?

Ні. На сайті вказана повна ціна ремонту, котра включая в себе: вартість запчастини котра буде використана, витратны матеріали та вартість роботи.

Як дати вам телефон на ремонт, якщо я проживаю не у Львові ?

Якщо ви мешкаєте не у Львові та у вас немає можливості особисто принести смартфон на ремонт Ви можете скористатись послугами Нової Пошти та відправити нам свій пристрій з будь-якого населеного пункту України. Щоб дізнатись деталі доставки зв'яжіться з нашим менеджером.

Скільки часу буде тривати ремонт мого телефону ?

Зазвичай час ремонту складає 2-3 години, проте у більш складних випадках коли ваш телефон потребує пайки час ремонту може затягнутись до 1-2 робочих днів. Проти ми завжди стараємось максимально скоротити час ремонту таким чином, щоб не постраждала якість ремонту.