Я шукаю...

Палітра кольорів iPhone 12

Палітра кольорів iPhone 12

Моделі iPhone 12 не тільки оснащені потужними апаратними конфігураціями, але й мають привабливий зовнішній дизайн із різноманітними захоплюючими кольоровими варіантами. Давайте розглянемо кольорові варіанти iPhone 12 у цій статті.

У скількох кольорах доступний iPhone 12?

Порівняно з попередніми роками, Apple все більше наголошує на інвестиціях у створення унікальних і привабливих кольорових варіантів для своїх iPhone. Для серії iPhone 12, випущеної минулого року, Apple представила шість різних варіантів кольорів, а саме: чорний, білий, зелений, синій, (PRODUCT)RED і фіолетовий.

Відмінні риси кожного колірного варіанту iPhone 12

Розглянемо всі кольори айфона 12:

Чорний iPhone 12 

Як завжди, чорний є основним кольором і незамінним у колірній колекції iPhone 12 конкретно та інших моделей телефонів загалом. Це колір за замовчуванням, який більшість людей враховує під час покупки. Чорний, традиційний, але елегантний, вишуканий і таємничий колір, який підходить для всіх користувачів.

Також цікаво дізнатись, як підключити старлінк?

Білий iPhone 12

Окрім чорного варіанту, білий iPhone 12 також є основним вибором для споживачів. Модель білого iPhone 12 відрізняється простим, але елегантним і чистим стилем, який особливо підходить для жінок. Однак білі прилади більш схильні до забруднення, тому якщо ви віддаєте перевагу чистоті та порядку, білий варіант для вас. 

Червоний iPhone 12

Далі — червоний варіант, колись сенсація на ринку, захоплююча iFans. У серії iPhone 12 виробник продовжує впроваджувати червоний колір, який символізує сильну особистість, пристрасть і виділяє об’єкт у натовпі. Крім того, придбання червоного iPhone 12 є значущим жестом, оскільки Apple оголосила, що перерахує прибуток від продажу червоного iPhone 12 благодійним організаціям з боротьби зі СНІДом. 

Зелений iPhone 12

Це ще один унікальний і свіжий варіант для користувачів. Зелений iPhone 12 приносить свіжість, повний життєвих сил, обіцяючи принести позитивну енергію, оптимізм користувачам. 

Синій iPhone 12

Якщо зелений колір вам не до душі, ви можете розглянути варіант iPhone 12 із синім океаном. Він привносить зрілість і трохи таємничості. iPhone 12 також є першою моделлю, яку Apple представляє з цим варіантом кольору океану. 

Фіолетовий iPhone 12 

І останнє, але не менш важливе, найбільш особливий варіант – це мрійливий фіолетовий iPhone 12, який захоплює iFans. Ніжний бузковий колір, не дуже яскравий, підходить душам, які люблять мрійливість, поетичність. Це також індивідуальність і гаряча тенденція останнім часом.

Окрім кольорів, усі моделі iPhone 12 мають однаковий дизайн. Він має розміри 146,7 х 71,5 х 7,4 мм, компактний, тонкий і легкий, вага всього 164 г, незважаючи на те, що зроблений з алюмінієвої рами та скла. Пристрій здається досить міцним для утримання з гострими краями, а не округленими. 

На помітній задній панелі розміщено групу камер, яка несе в собі цінність бренду вартістю мільйони доларів із 2 задніми камерами, розміщеними на квадратній рамці, м’яко закругленій по кутах. Виготовлений зі скла преміум-класу, блискучий, тому всі моделі iPhone 12 дуже розкішні, але недоліком є ​​те, що на них дуже часто залишаються відбитки пальців.

Крім того, він оснащений чудовою конфігурацією з чіпом A14 Bionic, виготовленим за найсучаснішим 5-нм техпроцесом. Це забезпечує чудову продуктивність обробки, плавну багатозадачність і легкість виконання важких завдань. Дисплей iPhone 12 також пропонує чітку якість зображення завдяки 6,1-дюймовій панелі Super Retina OLED, роздільною здатністю 1170 x 2532 пікселів, частотою оновлення 60 Гц і максимальною яскравістю 1200 ніт. Щодо камери, то обговорювати не варто, моделі iPhone 12 завжди в топі телефонів, які можна купити для робочих зйомок, зйомок, особливо для тих, хто є відеоблогерами чи TikTokers.

Корисно дізнатись більше про айфон, як перезавантажити айфон?

Ваша оцінка: