Я шукаю...

Перший в історії штраф проти Apple

Перший в історії штраф проти Apple

Цього тижня Financial Times повідомила, що Європейська комісія винесе перший в історії штраф проти Apple за ймовірне порушення законодавства ЄС про конкуренцію на ринку потокової музики. Очікується, що штраф становитиме близько 500 мільйонів євро (539 мільйонів доларів США). Напередодні очікуваного штрафу Apple розкрила нові подробиці про бізнес Spotify.

Сара Перес для TechCrunch:

У сьогоднішній заяві для ЗМІ Apple заперечує думку про те, що будь-які антиконкурентні дії з її боку завдали шкоди Spotify… Apple також зазначила, що Spotify займає 56% світового ​​ринку порівняно з 20% Amazon. Музика та Apple Music 11%, згідно зі звітом MIDiA про ринок передплатної музики за 2022 рік.

Крім того, Apple поділилася низкою закритих подробиць про бізнес Spotify, який стосується платформ Apple, включаючи, наприклад, те, що Spotify використовує тисячі API Apple у 60 структурах; що Spotify використовує бета-тестову платформу Apple TestFlight; що Spotify подав понад 420 версій свого додатка на App Review, які були схвалені; і навіть те, що інженери Apple допомогли Spotify вирішити різні проблеми, як-от ті, що впливають на апаратне прискорення відтворення медіа та оптимізацію батареї.

І для тих, хто спостерігає за цифрами, Apple також повідомила, що додаток Spotify було завантажено, повторно завантажено або оновлено понад 119 мільярдів разів на пристроях Apple… Apple вважає, що Spotify лише хоче збільшити свої прибутки, використовуючи регулювання на свою користь.

Spotify – це непросторовий музер із низьким вмістом інформації.

Це зводиться до того, що Spotify хоче безкоштовно використовувати платформу, яку Apple створила та підтримує за великі кошти.

Як відрізнити оригінальні Airpods читайте разом з ICOOLA!

Ваша оцінка: