Я шукаю...

Apple робили, робили і недоробили

Apple робили, робили і недоробили

Apple відмовляється від одного з найамбітніших проектів в історії компанії, припиняючи десятирічну багатомільярдну роботу зі створення електромобіля, повідомляє Bloomberg News з посиланням на «людей, які знаються на справі».

Марк Гурман:

Apple повідомила про це у вівторок, здивувавши майже 2000 співробітників, які працювали над проектом, повідомили люди, які побажали залишитися невідомими, оскільки оголошення не було публічним. Рішення погодилося з головним операційним директором Джеффом Вільямсом і Кевіном Лінчем, віце-президентом, відповідальним за роботу.

Двоє керівників повідомили співробітникам, що проект почне згортатися, і що багато співробітників у команді, яка працює над автомобілем — відомої як Група спеціальних проектів, або SPG — будуть переведені у відділ штучного інтелекту під керівництвом Джона Джаннандреа. Ці співробітники зосередяться на проектах генеративного штучного інтелекту, що стає все більш ключовим пріоритетом для компанії.

Команда Apple Car також налічує кілька сотень інженерів апаратного забезпечення та дизайнерів автомобілів. Цілком можливо, що вони зможуть претендувати на роботу в інших командах Apple. Будуть звільнення, але незрозуміло скільки.

Ми маємо тут компанію, яку колись очолював провидець, який визначив порядок денний для цілих галузей, а тепер її очолює реактивний доглядач, який десь почув, що гарнітури віртуальної реальності та електромобілі — це наступні великі речі (ймовірно, прочитав це в Wired ), отже, це те, що він змусив зробити Apple, повністю втративши штучний інтелект, особливо генеративний ШІ, і зараз намагається наздогнати те, на чому Стів Джобс зосередився б задовго до того, як хтось навіть почув про OpenAI.

Стів Джобс купив Siri у квітні 2010 року. Стів Джобс ніколи б не проігнорував Siri, по суті, дозволив би їй згнити протягом більше десяти років і далі. Стів Джобс зробив би Siri першим розмовним генеративним помічником зі штучним інтелектом на багато років раніше. І сьогодні компанія коштувала б щонайменше на трильйон доларів більше, ніж зараз. (Так, ми занижуємо цю оцінку.)

Сам по собі Тім не є продуктом. - Стів Джобс

Зрозуміло, що Apple не настільки інноваційна, як за Стіва Джобса, але компанія — завдяки роботі Джобса та подальшому управлінню Куком ітераціями продуктів і послуг, задуманих під час перебування Джобса — тепер має більш ніж достатньо грошей, щоб компенсувати Кука відсутність зору.

А ви знаєте хто винайшов перший телефон? Дізнайтесь чи перевірте себе разом з нами!

Ваша оцінка: