Я шукаю...

Apple розкриє плани щодо штучного інтелекту

Apple розкриє плани щодо штучного інтелекту

Під час щорічних зборів акціонерів компанії в середу генеральний директор Apple Тім Кук заявив, що компанія планує розкрити більше інформації про свої плани щодо використання генеративного штучного інтелекту пізніше цього року.

Chat-GPT було запущено в листопаді 2022 року, приблизно п’ятнадцять місяців тому. До січня 2023 року воно стало найшвидше зростаючим споживчим програмним забезпеченням в історії. Відтоді Apple намагається наздогнати згаяне. Кук не згадав про цей факт.

Дізнайтесь більше про чат GPT 4 та його приховані можливості разом з ICOOLA!

Стівен Нелліс:

Кук сказав, що виробник iPhone бачить «неймовірний проривний потенціал для генеративного штучного інтелекту, тому ми зараз інвестуємо значні кошти в цю сферу. Ми віримо, що це відкриє нові можливості для користувачів, коли мова йде про продуктивність, вирішення проблем тощо».

Apple повільніше розгортає генеративний штучний інтелект, який може генерувати людські відповіді на письмові підказки, ніж конкуренти, такі як Microsoft і Alphabet Google, які вплітають їх у продукти.

У середу Кук стверджував, що штучний інтелект вже працює за лаштунками продуктів Apple, але сказав, що пізніше цього року буде більше новин про відверті функції ШІ.

У той час як Кук сперечається з акціонерами (звичайно, практично ніколи не особисто, поки Кук залишається), Apple зараз перебуває в режимі боротьби, намагаючись наздогнати конкурентів, включаючи найцінніші у світі компанія Microsoft — у генеративному штучному інтелекті, технології, яку компанія, схоже, повністю упустила, зосередившись натомість на неготовій до прайм-тайму Apple Vision Pro, visionOS, її десятирічному випуску електромобілів, який зараз скасовано.

Заміна шкіри в чохлах для iPhone і ремінців для Apple Watch на дорогий мотлох у пошуках «порятунку планети», що змушує співробітників терпіти постійний шквал марнотратних часових сеансів DEI з нульовою продуктивністю, а також безліч інших різноманітних і різноманітних «ініціатив», які Кухар вважає імпортним.

Поки не з’явиться інший далекоглядний лідер (схрестіть пальці; історія Apple показала, що наступний генеральний директор може бути набагато, набагато гіршим за дуже компетентного доглядача Кука), Apple може дозволити собі пропускати такі речі, як генеративний ШІ. – що вони явно зробили – а потім використали його величезну військову скриню, щоб наздогнати – що вони зараз роблять і, сподіваємось, перевершити суперників (або принаймні бути такими ж). Цілком імовірно, Apple оприлюднить свою надолужувальну роботу протягом кількох місяців (цього червня на WWDC 2024) на iPhone (і iPad, Apple Watch тощо) із вбудованим генеративним ШІ та іншими новими функціями, керованими ШІ.

Ваша оцінка: