Я шукаю...

Цікаві функції, про які здогадується далеко не кожен просунутий користувач смартфонів від компанії Apple

Функції Айфону

Apple - компанія, гаджети якою користуються популярністю на ринку вже тривалий час. Смартфони iPhone ось уже понад 10 років вибирають мільйони користувачів. Але, багато хто з них навіть не підозрюють про існування деяких функцій, які є в телефоні.

Можливо багато власників смартфонів вміють знаходити букву "е" або твердий знак за допомогою Siri, деякі власники не знають, що можуть перетворити свій гаджет в щось подібне телевізору чорного-білого типу, а також того що управління смартфоном можна здійснювати рухами голови.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Захисна функція

Напевно, в житті кожного користувача була ситуація, коли хтось зі знайомих і друзів намагався подивитися фотографію на телефоні, яку власник смартфона не хотів показувати. Так ось, розробники зуміли розв'язувати дану проблему, але чомусь забули про все це розповісти публіці.

Ця функція називається Гід-доступ. Щоб випробувати в дії опцію необхідно перейти в меню «Налаштування» за тим вибрати «Основне», після чого «Універсальний доступ». Прокрутивши меню до самого низу, там можна буде побачити розділ «Гід-доступ».

Необхідно активувати цю функцію, придумати пароль і налаштувати «Швидкий доступ».

Після цього натискаючи тричі на кнопку «Home» буде з'являтися меню, в якому можна буде вибрати цю опцію. А в розділі, який з'явиться зверху необхідно натиснути «Почати». Після цього, більше ніхто не зможе вийти з цього режиму без знання спеціального пароля, крім власника смартфона.

Є можливість навіть обвести пальцем ділянки екрану, на які власник телефону не хоче, щоб кликали інші користувачі.

Включення чорно-білого режиму

Дана секретна функція досить несподівана, але водночас не менш марна. Виявилося, що гаджет який передає мільйони відтінків можна перетворити в поєднання чорного і білого, на подобі телевізора, який був в дитинстві у бабусі й дідуся.

Щоб зробити це, потрібно знову зайти в розділ «Налаштування» потім вибрати «Основне», і після цього «Універсальний доступ» знайти розділ «Адаптація дисплея» і вибрати «Світлофори». Після всього цього в меню потрібно пересунути повзунок і натиснути «Відтінки сірого». Айфон повністю перетвориться в чорно-білий.

Нижче ви можете знайти ще ряд налаштувань, які можна застосувати, але чорно-білий екран є найбільш вражаючою функцією. А особливо вона може бути корисною для категорії користувачів, які мають проблеми із зором.

Розуміння з півслова

Якщо користувач використовує для спілкування текстову форму, то дана функція, перш за все, буде актуальною для такого власника Айфона. Застосування дозволить підвищити швидкість і якість письма в кілька разів.

Потрібно перейти в розділ «Налаштування», після цього «Основні», далі «Клавіатура», а вже потім «Заміна тексту».

В даному меню можна зробити налаштування автоматичної заміни половини слів, скорочень на повний текст. Так, наприклад написання «итд» відразу ж буде переведено на «і так далі».

Але, всім цим не варто обмежуватися. Напевно, при листуванні в месенджер кожен користувач може часто використовувати одні й ті ж словосполучення. Тому, щоб постійно не набирати один і той же текст необхідно налаштувати заміну тексту. Наприклад, також як і в попередньому випадку, фразу можна скоротити «я тебе теж люблю» як «яттл» і, так далі.

Управління камерою за допомогою навушників

Напевно кожному відомо про те, що фотографувати можна не тільки за допомогою натискання певних клавіш на екрані, але і на корпусі телефону, тими, якими часто проводиться управління рівня звуку.

Але, напевно, ніхто не знає, що зробити фотознімок можна і натиснувши на кнопку, яка є на підключених до телефону навушниках. Так можна просто натиснути на «-» або ж «+» і готово, фотографія є.

Особливо дана функція буде актуальною для користувачів, які застосовують штатив.

Швидке друкування цифр

Щоб скористатися даною корисною функцією, не потрібно переходити в «Налаштування» Застосування даної опції чимось нагадує використання літери «е» тривалим натисканням на «е». Але, чомусь про це знає далеко не кожен користувач.

Так, наприклад, написання найдовшого повідомлення вимагає наявність однієї або двох цифр. Але, щоб це зробити необхідно, перемикати клавіатуру на циферблат, що не завжди є зручно. Або ж іноді необхідно поставити певний знак, наприклад, такий як лапки, і також переходити в іншу клавіатуру.

Але, це можна зробити без включення додаткової клавіатури. Необхідно просто натиснути на 123, і при цьому не відпускати поки не з'являться цифри. Циферблат з'явиться на клавіатурі, але після вибору необхідного числа він зникне, і користувач знову зможе продовжити роботу з буквами.

Безперервне фотографування

Всі виробники працюють над тим, щоб зробити якість знімків набагато вище. Але, навіть при хорошій камері, не завжди вдається зробити знімок, який хочеться. Часто винуватці цього - рухомі об'єкти. Користувач робить знімок, але через рух він виходить розмитим, тому необхідно повторити спробу. Але, момент вже упущений і зробити його, таким як хотілося, не виходить.

Тому розробники подбали про користувача, і вирішили допомогти подолати цю проблему, створивши спеціальну функцію. Так, вони заклали можливість створення на айфоні відразу кілька знімків практично одночасно.

Щоб скористатися цією функцією нема потреби робити настроювання або здійснювати будь-які інші дії. Для цього необхідно просто під час знімка натиснути на клавішу і не відпускати її поки серія не завершиться. А щоб пам'ять не була переповнена, потрібно просто вибрати кращі знімки, інші просто видалити.

Лупа

Напевно, жоден користувач не знав, що смартфон можна використовувати ще і як лупу. При цьому нема потреби відкривати камеру і налаштовувати збільшення.

Ля того, щоб скористатися цією функцією необхідно перейти в «Налаштування», після чого «Універсальний доступ» і вибрати «Лупа». Потім просто активізувати цю функцію.

Це дасть можливість додати в меню спеціальний розділ, який допоможе швидко відривати лупу і камера, без користувача буде збільшувати все. Цей додаток працює як справжня лупа, а в деяких випадках навіть краще.

Айфон здатний стежити за користувачем

За допомогою стандартних функцій гаджета можна дізнатися місця, в яких часто буває використовувати.

Щоб це зробити необхідно зайти в розділ «Налаштування» потім «Конфіденційність» і вибрати «Служби геолокації» і «Системні служби». Після цього варто перейти в розділ «Часто відвідувані місця».

Користувачеві необхідно вибрати місто, після чого він побачить всі місця, де часто раніше йому доводилося бувати. Можна буде навіть переглянути час і точну дату перебування в тому чи іншому місці.

Невідомо, чому розробники вирішили впровадити цю функцію, і чим вона їм допоможе. Але, однозначно все це може допомогти ревнивим дружинам або чоловікам з'ясувати, де часто знаходиться друга половинка.

Але, цю функцію також можна і відключити, якщо користувач не хоче, щоб пізніше хтось знав про його місце перебування.

Функція рівня

Айфон може перетворитися на справжній будівельний рівень. Багато хто звик, що звичайне стандартний додаток, яке зустрічалося в старих версіях «Компас» повністю марна і багато хто навіть його видалили.

В Apple знову забули розповісти про те, що змахнувши вліво пальцем його можна перетворити на справжній будівельний рівень. Тому, роблячи ремонт будинку, власник Айфона може не поспішає бігти в магазин, щоб купити рівень, адже цю функцію можна включити на смартфоні.

Вібрація на вибір

Сьогодні практично кожен користувач даних пристроїв знає, як замінити стару мелодію дзвінка на нову або й зовсім навіть створити власну. Але, сьогодні багато хто вибирає замість гучних звуків вібросигнал.

Але, і тут розробники вирішили допомогти користувачеві. Він сам може вибрати для себе вібросигнал. Для цього необхідно перейти в «Налаштування» далі «Звуки» і вибрати розділ «Рингтон» після чого «Вібрація». Саме тут і можна створювати власний вібросигнал. Після цього головне не забути натиснути кнопку «Зберегти».

Управління смартфоном за допомогою голови

Однією з найдивовижніших і цікавих функцій Айфона є можливість управляти телефоном за допомогою жестів голови.

На практиці скористатися цією функцією можна після здійснення деяких налаштувань, а саме необхідно перейти в «Налаштування». Управління буде здійснюватися за допомогою руху голови вправо і вліво. Кожному з власних фізичних зусиль можна привласнити ряд функцій.

Особливо ці функції корисні для людей з обмеженими можливостями. Вони мають невеликий шанс хоч і не повністю, але все ж здійснювати управління пристроєм.

Створення посилання на робочому столі смартфона

Практично завжди є сайт, який необхідно відвідувати найчастіше. І часто щоб потрапити на необхідну сторінку потрібно здійснювати ряд додаткових дій.

Деякі додають посилання на даний сайт в закладки. Але, все це можна робити ще простіше. Необхідно просто розмістити, посилання на робочий стіл, так щоб перейти на необхідний сайт, не потрібно буде заходити навіть в браузер.

Є ще багато функцій, про які користувачі не здогадуються, але далеко не кожну з них можна назвати корисною. З виходом нового смартфона з'являється все більше і більше можливостей, які надають розробники компанії Apple звичайним користувачам.

Ваша оцінка: