Я шукаю...

7 важливих моментів, які свідчать про те, що необхідно придбати iPhone у 2024 році

7 важливих моментів, які свідчать про те, що необхідно придбати iPhone у 2024 році - icoola.ua - фото

iPhone - це не просто смартфон, а цілий феномен, який зумів змінити весь світ. Компанія Apple змінила напрямок у розвитку сучасних гаджетів. І вже більше 10 років займає лідируючі позиції на даному ринку.

За роки існування компанія зуміла знайти мільйони шанувальників, які готові щороку купувати нову модель і разом з усім світом насолоджуватися новими можливостями.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Оптимізація

Головна перевага айфонів - оптимізація і повна відсутність багів. Купуючи даний пристрій в офіційних представників, користувач може бути повністю впевнений в тому, що воно буде відмінно працювати. Особливо якщо його порівнювати з іншими операційними системами.

Все це пов'язано з тим, що iOS - не перевантажений зайвими налаштуваннями, як наприклад Андроїд. У Айфона всі необхідні функції працюють вже відразу після придбання без виконання налаштувань і тому подібних дій.

Крім цього робота пристроїв на iOS облаштована набагато краще, ніж на інших операційних системах. На «яблучних» пристроях нічого не гальмує, все завантажується швидко і при цьому навіть найважчі програми працюють відмінно. На айФоні практично не відбувається ситуацій, які вимагають перезавантаження. І користувачі, які зуміли випробувати на практиці дві даних операційних системи, стверджують, що iOS працює набагато краще, ніж Андроїд.

Всі настройки на iPhone виробляються швидко і зрозуміло, на відміну від смартфонів на Android. В останній, є завжди багато функцій і можливих налаштувань, значення яких не завжди зрозумілі звичайному користувачеві.

На Андроїд набагато більше технічних можливостей для розробника, а ось Айфон створений для зручного використання. Наприклад, ви музикант і потрібно швидко підключити смартфон до інструменту. На айФоні всього лише необхідно відкрити iRig.

В Apple попрацювали і над оптимізацією додатків. В ході досліджень було доведено, що смартфони старих моделей краще справляються з важкими додатками на відміну від гаджетів на інших операційних системах.

Варто також врахувати, що багато популярні додатки спочатку з'являються на iOS, а вже після цього на смартфони з іншими ОС.

Крім оптимізації важливою перевагою тривалий час було те, що дані телефони проводилися з високоміцного заліза. Але, в останні роки на ринку з'явилися і інші компанії, які зуміли впровадити цю технологію, тому компанія почала втрачати свої позиції. У той же час, найкраща оптимізація саме на смартфоні Apple. В даному плані компанії все ще вдається утримувати свої позиції.

Престижність даного бренду

Незважаючи на те, що пристрої компанії подобаються далеко не кожному користувачеві, популярність гаджетів тільки продовжує зростати.

Бренд і престиж - далеко не останній фактор під час вибору гаджета. Але, не можна стверджувати, що пристрої від даної компанії ідеальні. Звичайно ж, немає, за більш ніж 10 років в смартфонах було знайдено безліч недоліків. Але, мова йде зовсім не про це. Бренд є одним з авторитетних серед простих покупців.

Навіть незважаючи на досить велику вартість пристрою, як в перший день продажів після виходу першого пристрою, так і зараз щоб придбати гаджет шикуються великі черги. Кожен хоче випробувати і оцінити функціональність пристрою одним з перших. Поява нового айфона в продажу перетворюється в захід планетарного значення.

Не у всіх країнах даний феномен не настільки яскраво виражений, але все ж в кожній країні дана техніка вважається престижною. Хоча б, тому що сьогодні ще не одному відомому бренду не вдалося створити продукт, до якого будуть ставитися настільки дбайливо. І вже за це Apple можна поаплодувати.

Компанію або люблять, або ні, але байдужих до неї не буває. При цьому найвідданіші шанувальники не просто хочуть придбати новий пристрій, вони його просто жадають. Виробникам вдалося створити унікальну культуру, яку складно зустріти в інших брендів. Так, наприклад, ще ніхто не чув про поклоніння новому гаджету від Samsung або ж Nokia.

Престижність бренду пов'язана і з тим, що попит на продукцію не падає ніколи. Навіть в ті моменти, коли у моделі були певні недоліки, її все одно продовжували купувати. Крім цього, важливо відзначити і те, що сьогодні популярністю користується не тільки остання модель, але і смартфони минулого покоління. У світі є безліч користувачів, які продовжують використовувати навіть Айфон 4.

Для багатьох придбання даного смартфона - мета. Майбутні користувачі беруть кредити, відкладають гроші тривалий час, а все це для того щоб придбати «яблучний» телефон і отримати насолоду від сповна його унікальними функціями.

Чудовий дизайн

Все Айфони мають унікальний дизайн, який не схожий на інші бренди. Чого вартий тільки сам логотип, ще не одна компанія не приділяла настільки багато уваги саме дизайну пристрою.

Стів Джобс мріяв про створення не просто функціонального і зручного пристрою, але і красивого. І все це вдалося. Ось уже минуло досить багато років з виходу першого гаджета, а компанія не перестає радувати покупців унікальним дизайном.

Головна фішка - не просто яскравий і впізнаваний вигляд, але і простота. Саме компанії Apple належить ідея кнопки під екраном. Сьогодні навіть найвідоміші бренди на іншій операційній системі повторюють все це в своїх пристроях.

З роками Айфони міняли свій дизайн, але яблуко залишалося незмінним, і сьогодні не для кого не секрет що люди готові платити гроші саме за нього. Його користувачі не завжди поспішають розбиратися у функціональності, головне відчути в руці приємний холодок від нового «яблучного» гаджета.

Моделі минулого покоління не перестають бути актуальними

У 2021 році саме пристрої від компанії Apple названі тими, які застарівають набагато повільніше, ніж інші. І все це пов'язано не тільки з процесором, а й оптимізацією.

Компанія продовжує щорічно випускати нові гаджети, але, як правило, вони є «рестайлінгом» ніж повноцінним новим смартфоном, проте, продаються не менше. Всі пристрої - флагмани, які користуються популярністю тривалий час.

Великим плюсом є і гарантії від компанії. Так користувач може не переживати за свій пристрій, навіть якщо воно відноситься до минулого покоління. Більш того, старі пристрої продовжують отримувати нові оновлення, тому при переході на більш нову модель користувач не відчує різниці, і у нього не виникатиме додаткових складнощів.

Практично відсутній брак

Перед тим як потрапити на прилавок магазину, кожен пристрій проходить тестування. Саме тому, Айфони практично не мають браків, на відміну від інших виробників.

Крім цього, варто виділити ще одна значуща перевага - мінімальна кількість багів в софті «яблучного» пристрою в порівнянні з андроїдом. Також всі оновлення ретельно тестують на сумісність з кожною моделлю смартфона, тому навіть самі старі моделі працюють добре.

Є можливість перепродати смартфон

Якщо користувач планує придбати новішу версію смартфона, то завжди є можливість повернути частину вартості старого пристрою. Це пов'язано з тим, що Айфони користуються чималою популярністю на вторинному ринку.

А особливо, якщо продавати свій гаджет через рік після його виходу. Буде можливість повернути основну частину вартості. Тому, переживати за це не варто, так як проблем з перепродажем не буде.

Наявність великої кількості аксесуарів

Ще до жодного смартфону не було створено стільки аксесуарів як для Айфона. І мова йде не про навушниках або інших основних компонентах, які необхідні для звичайного користувача. Серед їх числа:

 • різні лампи і спалаху;
 • проектори;
 • модулі нічного бачення;
 • підсилювачі звуку;
 • портативні музичні інструменти;
 • тепловізори;
 • медіатори для уявної гітари.

Така різноманітність аксесуарів тільки збільшує бажання придбати смартфон.

Позитивні моменти смартфонів від компанії Apple

Таким чином, можна виділити наступні важливі позитивні моменти, які присутні в кожному поколінні «яблучних» смартфонів:

 • захищеність;
 • безпеку;
 • безперервна підтримка не тільки нових, але і старих пристроїв;
 • надійність;
 • виконання навіть найважчих завдань без зависань;
 • наявність власного хмарного сховища.

Айфон - це не просто смартфон, а цілий всесвіт. Тому, якщо вам набрид старий смартфон на операційній системі Андроїд, то саме час задуматися про вибір iPhone. Дана продукція здатна не просто викликати масу позитивних емоцій, а й задати стиль життя.

Дізнайся, який айфон купити, прочитавши цю статтю!

Ваша оцінка: