Я шукаю...

Огляд GTasks. Чи можна сьогодні завантажити додаток GTasks

Додаток GTasks

У 2015 році, в червні, компанія «Майкрософт» придбала сервіс GTasks, яким на той момент мали 13 млн осіб. Однак все через 2 роки було оголошено, що додаток буде закрито, а користувачам пропонувався новий варіант таск-менеджера - Microsoft To-Do. І вже в травні 2020 року компанія здійснила задумане - з того часу завантажити додаток Microsoft можна, але синхронізуватися воно не буде. Однак все ж проведемо невеликий огляд цієї програми і з'ясуємо все її переваги та можливі недоліки, які встигли відзначити численні користувачі.

GTasks є сервіс, який допомагає вирішувати безліч складних завдань, спрощувати важливі справи, складати списки покупок, а також планувати подорож. Організатор вміщує і особисті проекти, і загальні, дає можливість ділитися матеріалом з іншими учасниками системи, розбивати об'ємні проекти на менші списки і пов'язувати їх загальними цілями. Тут же можна прикріплювати презентації, файли, знімки, додавати нагадування і виставляти терміни. Також програма має пошук.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Можливості програми

 1. Створення списку справ.
 2. Установка дати виконання, а також нагадування.
 3. Додавання підпунктів до завдань, а також коментарів, файлів і заміток.
 4. Поділ списків на папки.
 5. Відправлення списку іншому користувачеві з метою спільної роботи.

Варто відзначити, що GTasks є безкоштовною програмою, однак розробник все ж запропонує Pro-версію додатка, яка відрізняється відсутністю обмежень на користування всіма можливостями утиліти. Однак для маленького проекту цілком вистачить і безкоштовної версії.

Особливості програми

Даний сервіс підтримують такі платформи:

 • iOS;
 • Windows;
 • «Андроїд»;

Існує також веб-версія, яка в доступі на офіційному ресурсі GTasks. Платформа дозволяє вивчити інформацію на різних мовах, в тому числі російською.

Для використання сервісу необхідно оформити обліковий запис на основній сторінці сайту. Можна надати електронну пошту, або скористатися доступом через свій аккаунт в «Майкрософт», «Гугл» або «Фейсбук. За допомогою облікового запису користувач отримує повну синхронізацію на своїх пристроях, де встановлено цей додаток.

Як працюють списки

Для чого потрібно спільно використовувати списки? Це один з дієвих способів співпраці з членами сім'ї, друзями або колегами. Будь включений в загальний список людина може не тільки переглядати інформацію, але і перевіряти її, редагувати, коментувати, прикріплювати необхідні файли і відключати завдання.

Для надання доступу будь-якого користувачеві в список, необхідно ввести адресу його електронної пошти і зберегти. Одержувачу прийде повідомлення в додаток і лист, де він може прийняти пропозицію або відмовитися від нього. Якщо одержувач не зареєстрований в програмі, в листі йому надійде додаток зробити обліковий запис, щоб мати доступ до програми і перегляду списку.

Написання коментарів

За допомогою цієї функції можна залишити відгук, першим почати розмову, додати інформацію, поставити питання в режимі онлайн. Тимчасова мітка зберігається в коментарі, який стає доступним іншим учасникам відразу ж після відправки. Для згадки конкретного учасника зі списку, слід перед повідомленням додати знак @ і ім'я користувача без пробілу. Даній людині прийде відповідне повідомлення.

Коли інший учасник в загальний список додає коментар, вам приходить повідомлення за допомогою центру активності або через повідомлення, якщо вони були включені в налаштуваннях.

Створення папок

Як вже було сказано, списки можна згідно з загальними цілями об'єднувати в невеликі папки. Дія виконується шляхом перетягування одного реєстру, курсору на інший. Після введення імені новоствореної папки дію підтверджується кнопкою Enter.

Розгрупувати папку або ж перейменувати її можна натисканням праворуч на 3 точки, де пропонується вибрати потрібну дію. Якщо якісь папки вже не потрібні, але видаляти їх не хочеться, можна створити архівну папку і розміщувати там все, що на цей час неактуально.

Інші можливості GTasks

Електронні листи

Можна легко зробити завданням отримання листа «електронкою». Достатньо лише переслати вибране лист на офіційну адресу, після чого можна виявити новий пункт у «Вхідних». Іменем завдання при цьому виявиться тема листа, а його тіло відобразиться в нотатках до певної задачі.

Мітки

Фільтрувати по невеликих списками свої завдання можна за допомогою хештегов. Помітити справи можна після натискання на сам хештег, після чого програма видасть відповідні пункти.

Чи можна ще користуватися преміум-версією GTasks

Спочатку в додатку обслуговування було безкоштовним, але з часом з'явився платний Pro-сервіс. Після того як програма була закрита, в ній залишилася тільки безкоштовна версія, яка, однак, зберегла всі опції Pro. Сьогодні, коли утиліта більше не оновлюється, компанія «Майкрософт» перестала виставляти рахунок за надану послугу користувачам розробки.

Переваги, які відзначили користувачі

Всі, хто встиг завантажити додаток GTasks і випробувати його, відзначили просте застосування, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і не переобтяжене меню, яке дозволяє відразу ж після створення свого облікового запису приступати до роботи.

 

Спочатку створюються списки для конкретних завдань, які потім групуються в папки. Сюди можна віднести списки хозработ, покупок, а також планування поїздки. Такі об'єкти можна згрупувати в одну папку і назвати її «Домашнє господарство». Під час налаштування користувальницької облікового запису система сама пропонує списки, які можна використовувати - «Приватне», «Сім'я», «Фільми».

Кожен елемент має своїм ім'ям, до нього вказані дата виконання, важливі підзадачі, нагадування, а також вкладення, необхідні коментарі і одержувач. Також можна до завдань додавати зірочку, яка вказує на важливість і пріоритет. За допомогою спеціального фільтра можна швидко знайти помічені зірочкою завдання.

Особливо відзначили переваги GTasks люди, які використовують додаток цілою родиною. Особливо корисна програма стала для складання списку продуктів, яким можна швидко поділитися.

Користувачі відзначають опцію природної мови, що дає можливість досить просто вказувати дати виконання - наприклад, «сьогодні» або ж «завтра». Але як тільки програма зрозуміє, що користувач мав на увазі, вона підкреслить потрібне слово і покаже невелику анімацію. Це буде означати, що тепер слово збережено.

Крім того, багатьом сподобалася можливість супроводжувати свої завдання тегами. У самій назві завдання слід проставити символ #, і справу зроблено. Варто відзначити, що всі ці функції в очі не кидаються, однак є корисними і зручними, оскільки дозволяють максимально ефективно використовувати додаток GTasks для управління своїми завданнями.

Ще одним плюсом став плавний інтерфейс, який дозволяє проводити легке перетягування різних елементів. Важливим моментом є можливість ведення діалогу між співробітниками всередині певного списку. Звичайна така опція затребувана в більш досконалих інструментах для оперування завданнями.

Для кого-то головною особливістю стала підтримка співпраці. Додаток дозволяє запрошувати інших людей в один зі списків, створених вами. Як тільки користувач приєднається, можна буде призначити йому ту чи іншу задачу. До речі, запрошений учасник теж може призначати іншим завдання, в тому числі і вам. При небажанні з кимось співпрацювати в такому форматі, можна список завдань відправити цій людині «електронкою».

Користувачі, які встигли завантажити додаток GTasks, рекламують, як правило, кросплатформену підтримку програми як одне з основних переваг. Розробка містить численні пропозиції для таких пристроїв, як Android, Chromebook, MacOS, Amazon Fire, iOS, Phone, Windows. Крім того, можна підключити модуль Safari, а також Chrome. Є навіть веб-додаток класичного типу.

В основному додатки функціонують без проблем і видимих ​​збоїв, і не важливо, онлайн програма або офлайн. Але, варто зазначити, тут є і слабка ланка - веб-версія, оскільки в ній при відсутності інтернету проблематично відредагувати найменування завдання. В іншому ж додаток показало себе досить добре.

Підведемо підсумки

Попри те, що додаток більше не оновлюється, це досить практична програма, яка дозволяє користувачеві управляти своїм часом з розумом, виконуючи заплановані завдання і не забуваючи про дрібниці.

До переваг можна віднести:

 1. Універсальність - версії підходять практично для всіх пристроїв.
 2. Відсутність перевантаженості функціями.
 3. Безкоштовну версію з величезним потенціалом.
 4. Можливість поділитися списками, почати роботу над різними проектами спільно.
 5. Миттєву синхронізацію з усіма пристроями, де встановлена ​​програма.

На жаль, компанія «Майкрософт» прийняла рішення про закриття проекту і створила зовсім інший сервіс To-Do, яким, до речі, користується велика кількість користувачів. Всі функції програми GTasks можна перенести в нову розробку. Варто відзначити, що крім цих двох існує ще безліч подібних програм, які суттєво полегшують життя сучасної людини.

Даний огляд показує, що такими додатками користуватися можна і потрібно, адже комп'ютерні технології для того і розвиваються, щоб міцно увійти в наш побут.

Ваша оцінка: