Я шукаю...

Як купити якісний вживаний iPhone?

Купити оригінальні б.у. Айфон в ICOOLA

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

На що слід звертати увагу при виборі онлайн магазину б/у айфонів?

В першу чергу звертайте увагу на гарантію. Якщо компанія надає на свій товар безкоштовну гарантію, терміном на пів року чи рік, значить вона впевнена у якості своєї продукції. Купуючи смартфон, ви не повинні доплачувати кошти за гарантію.

Ніякої передплати. Нещодавно ми зауважили, що багато «хороших» інтернет-магазинів при покупці будь-якої б/у техніки, просять сплатити частину коштів наперед за свій товар чи за доставку. Це жахливо! Зразу ж виникає безліч запитань: «Чому я повинен платити за те, що не бачив?», «А якщо я заплачу, а товар виявиться поганим?»… Звісно ви можете отримати неякісну продукцію і втратити кошти, котрі заплатили наперед, особливо це стосується покупки б/у iPhone. Ми не рекомендуємо користуватись послугами таких онлайн магазинів. Хороший та надійний інтернет-маркет, котрий впевнений в якості своїх гаджетів ніколи не проситиме у вас кошти наперед, навіть за доставку.

Чи має компанія власний сервісний центр? Якщо ви все-таки вирішили щось придбати, то запитайте у продавця, чи є в цієї компанії свій сервісний центр та спеціалісти, котрі ремонтують техніку? Якщо ні, то логічно було би задуматися, якщо з вашим б/у айфоном щось станеться, то хто ж його відремонтує. Це вже ознака того, що не слід користуватися онлайн чи офлайн магазином без власного сервісу. У разі поломки по гарантії, такі компанії або шукатимуть причину, щоб не приймати ваш iPhone на ремонт або ремонтуватимуть неякісно і дуже довго.

На які нюанси вживаних iPhone слід звертати увагу при покупці?

При покупці відновленого iPhone потрібно бути вкрай уважними. Зараз ви дізнаєтесь декілька з головних аспектів, на котрі ми радимо звертати увагу при покупці вживаної техніки:

 • Акумулятор – якщо ви купуєте беушний Apple iPhone, дізнайтесь який там акумулятор та яка його справність. Як правило справність батареї повинна бути не меншою, ніж 87%;
 • Face ID – ще один важливий нюанс про який необхідно поцікавитися. Якщо ви обираєте модель від X і вище, то поцікавтесь чи працює система захисту Фейс ID;
 • Neverlock – до прикладу ви також можете придбати бу гаджет, проте він буде працювати не на всіх мобільних операторах. Вкрай важливо дізнатись чи пристрій доступний для всіх мобільних операторів України;
 • iCloud – вкрай важливо, щоб ви придбали пристрій з чистим iCloud. Якщо вам продали смартфон на якому стоїть чужий пароль до Айклауду, зняти його буде практично неможливо;
 • Комплектація – уточніть, що входить в комплект, чи буде у вас гарантійний талон, зарядний пристрій, і т.д;

Звісно є ще багато нюансів, на які слід звертати увагу при покупці б/у техніки, до прикладу перевірити екран на биті пікселі, протестувати розмовний та слуховий динаміки, відкрити камеру (передню та основну), проте це лише основні пункти того, на що потрібно дивитися першочергово.

Який б/у айфон найкраще придбати у 2024 році?

Тут все залежить від того, для чого ви хочете купити відновлений айфон. Якщо власник бажає використовувати його в більшості для прослуховування музики та хоче компактний розмір для цього достатньо буде обрати щось з моделей SE/6/6s. Хоча це доволі старі телефони, проте вони все ще дуже популярні.

Для середньої якості знімків, ігор, додатків та роботи – цілком підходить 7/8 моделі. Тут і захист від води та пилу, і потужніший процесор, який при будь-якому навантаженні точно вас не підведе.

А якщо хочете робити круті фото та знімати якісні відео – обирайте щось із серії X або ж 11. Саме в цих моделей камера зробила по-справжньому революційні зміни. Проте в такому випадку прийдеться розщедритися на більшу суму. Дізнатися вартість айфону 11 про макс ви можете на нашому сайті.

Що не слід говорити сервісному центру, якщо все ж таки iPhone зламався?

А тепер, досить цікава тема. Ми назвемо дві найголовніші речі, які не слід називати сервісним центрам, якщо хочете здати свій пристрій на гарантійний ремонт:

 • Не кажіть, що він у вас падав. Якщо ви скажете, що ваш пристрій почав погано працювати після падіння, то автоматично позбавите себе права на гарантійний ремонт;
 • Попадання вологи. Досить часто клієнти звертаються за послугами ремонту і заявляють, що їхній смартфон почав погано працювати після того, як вони покористувалися ним у ванній кімнаті чи попали під дощ. Така інформація також позбавить вас безкоштовного гарантійного ремонту.

Чому слід звертатися лише до провіреного та надійного сервісного центру?

Ми, як компанія, яка працює на ринку багато років, знаємо, що в Україні існує тисячі центрів по ремонту смартфонів, проте, будьте дуже обережними, звертаючись до якогось з них вперше. Чому так? На це є ряд вагомих причин, і так:

 1. Припустимо у вас впав айфон і перестав включатися. Ви відносите його до сервісного центру, де вам з сумним обличчям повідомляють про космічну ціну ремонту. Розказують про материнську плату, пайку та ще з десяток страшних слів, які збираються зробити з вашим смартфоном. Насправді у вас пройшло відійшла батарея, і прикріпити її на місце справа декількох хвилин.
 2. Наприклад, у вас перестав заряджатися iPhone. Знов ж таки ви відносите свій пристрій до «спеціалістів», які повідомляють вам, що потрібно замінювати ціле гніздо зарядки. В той час вони лише почистять ваш айфон і все запрацює, проте ви заплатите за ремонт величезну суму;
 3. Було багато випадків, коли неякісні сервісні центри замінювали власникам iPhone запчастини. До прикладу, ви хочете замінити акумулятор, проте якщо ви натрапите на недобросовісного майстра, хтозна чи не забере він іншу запчастину, поставивши неякісну копію;
 4. Паролі. Дуже часто на смартфонах зберігаються ваші особисті дані, а для перевірки сервісний центр часто просить пароль від екрану. Якщо телефон потрапить не в ті руки ваша персональна інформація може бути під загрозою.

Обирати сервіс для ремонту техніки Apple, так же складно, як і обрати до прикладу хороший автосервіс. Проте ми, як компанія ICOOLA щиро віримо в те, що якісний ремонт та надійний сервіс є запорукою успіху, саме тому ми і хочемо донести до кожного власника яблучної продукції, наскільки необережним може бути похід в поганий сервісний центр. Бережіть свої гаджети та знайте, ви завжди можете довірити нам свій смартфон. До речі, якщо ти досі сумнівається на рахунок того чи варто купити iPhone, рекомендуємо ознайомитись, наприклад, зі всіма мінусами Айфон 11.

Ваша оцінка: