Я шукаю...

Як видаляти програми на Apple TV?

Як видаляти програми на Apple TV?

Apple TV - це пристрій для цифрового медіастрімінгу та мультимедійного розваги, розроблений компанією Apple Inc. Він дозволяє користувачам відтворювати відео, музику, фотографії та інші медіафайли з Інтернету або із з'єднаних пристроїв на телевізорі.

Перша версія Apple TV була представлена в 2007 році, і вона була спрямована на стрімінг контенту з iTunes на телевізор. З тих пір пристрій пройшов кілька ітерацій і оновлень.

Основні можливості Apple TV включають

  • Стрімінг контенту: Користувачі можуть користуватися різноманітними додатками для стрімінгу відео (наприклад, Netflix, Hulu, Disney+, YouTube і багато інших) або аудіо контенту (Apple Music, Spotify тощо).
  • Додаткові додатки: Крім додатків для стрімінгу, на Apple TV можна встановлювати інші програми та ігри з App Store, які працюють на tvOS - спеціальній операційній системі для Apple TV.
  • АйрПлей: Apple TV підтримує технологію AirPlay, яка дозволяє безпроводово транслювати відео, фотографії та музику з інших пристроїв Apple, таких як iPhone, iPad, або Mac, на телевізор.
  • Ігри: Apple TV може слугувати ігровою платформою, і з додатковим геймпадом, його можна використовувати для гри в різні ігри з App Store.
  • Хромакастинг: Деякі додатки на Apple TV підтримують хромакастинг, що дозволяє передавати контент з додатків на інший дисплей або пристрій Chromecast.

Apple TV може бути підключений до телевізора за допомогою HDMI-порту, а для управління використовується дистанційне керування, яке може бути зібране з іншими пристроями Apple за допомогою технології Apple TV Remote (Siri Remote) або додаткового дистанційного керування.

Як видаляти програми на Apple TV?

Видалення програм на Apple TV може бути досить простим завданням, і воно виконується з використанням дистанційного керування та інтерфейсу Apple TV. За допомогою наступних кроків, ви зможете видалити будь-яку програму, яку більше не потрібно на вашому пристрої Apple TV:

Крок 1: Відкрийте екран "Домашнього меню" Увімкніть телевізор та підключіться до Apple TV. З вашого дистанційного керування натисніть кнопку "Меню" (приблизно це виглядає як іконка доміка), щоб повернутися на головний екран "Домашнього меню".

Крок 2: Виберіть потрібний додаток За допомогою панелі керування дистанційним, прокрутіться вгору, вниз, вліво або вправо, щоб виділити додаток, який ви хочете видалити. Додаток буде виділено, коли на ньому буде фокус.

Крок 3: Виберіть опцію "Видалити" За допомогою дистанційного керування, зайдіть у режим видалення. Зазвичай це робиться шляхом натискання та утримування кнопки "Видалити" або "Play/Pause" на панелі керування протягом кількох секунд. Після цього на екрані з'явиться контекстне меню.

Крок 4: Підтвердьте видалення У контекстному меню, що з'явиться, вам буде запропонована опція "Видалити". Виділіть її та натисніть кнопку "Видалити" на дистанційному керуванні. Вам може бути представлене підтвердження дії, наприклад, запит про підтвердження видалення додатку. Виберіть "Так" або "Видалити", щоб підтвердити дію.

Крок 5: Завершення видалення Після підтвердження, додаток буде видалено з вашого Apple TV. Ви побачите, що відповідний значок додатка зникне з головного екрану "Домашнього меню".

Важливо зауважити, що деякі програми можуть бути стандартними для операційної системи Apple TV, і їх видалення може бути недоступним. У таких випадках вам буде надано лише опцію "Приховати" або "Видалити з головного екрану". Видалити вбудовані програми можливо лише з оновленням операційної системи.

Зауважте, що видалення додатку лише видаляє його з головного екрану Apple TV, але не видаляє його повністю з пристрою. Якщо ви хочете повністю видалити програму з Apple TV та звільнити місце на диску, вам потрібно буде перевірити наявність оновлення операційної системи, щоб переконатися, що у вас встановлена остання версія, яка надає таку можливість.

 

Ваша оцінка: