Я шукаю...

Найкраще програмне забезпечення для редагування відео для Mac 2024 року

Відеоредактори для Mac

Сьогодні відео стало частиною нашого життя. Ми можемо записувати незабутні моменти та, те що для нас є важливим, щоб мати змогу пережити цей момент знову, завдяки відео. Ми робимо це за допомогою відеокамери, цифрової камери, портативних пристроїв. Але як довести відео до кінця і зробити його ідеальним?

Ви можете відредагувати ці відеоролики або перетворити їх у фільми або трейлери для кращого збереження або обміну. В такому випадку потрібно знайти безплатне і просте у використанні програмне забезпечення для редагування відео.

Вибір відповідних програм для вашого Mac може бути проблематичним, оскільки, зазвичай, вибір програм для платформ Apple більш обмежений. Але необхідно шукати в правильному місці й тоді все вийде. Нижче ви можете побачити перелік найкращих відео редакторів для Мас та завдяки йому, ви будете в змозі задовольнити всі ваші потреби в редагуванні відеороликів. Щоб створити бездоганний ролик треба додати ефекти, субтитри, музику. Все залежить від вашої креативності.

Відеоредактор для Mac

Ось список безплатних програм для редагування відео на Mac, які можуть задовольнити більшість вимог користувачів:

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

1. Безплатний редактор відео

Це проста у використанні програма для редагування відео для Mac, за допомогою нього ви зможете обрізати або об'єднати відеокліпи, а також додати ефект або водяний знак до своїх відео. Ще однією з функцій являється змога стабілізувати відео та підвищити якість, адже іноді запис може створюватись тремтячими руками, усунення шумів і оптимізації яскравості та контрастності. Це дозволить редагування стати дуже простим для людей, які не розуміються в цьому.

Avidemux

Avidemux - це простий у використанні редактор відео Це програмне забезпечення для редагування відео, призначене для простого нарізання, застосування візуальних ефектів і кодування. Він підтримує безліч відеоформатів. Якщо ви просто хочете виконати просте редагування, ви можете спробувати Avidemux.

Final Cut Pro X

Дана версія працює з версіями macOS не нижче 10.13.6. Програмне забезпечення максимально оптимізовано для роботи з операційною системою Mac. Програма має весь спектр професійних інструментів для редагування, монтажу та кодування відеофайлів, з її допомогою було змонтовано безліч блокбастерів і кінофільмів. Але щоб розумітись в даній програмі потрібно багато часу, тому її вибирають вузькоспеціалізовані фахівці.

Lightworks

Відеоредактор для Mac Lightworks

Це професійна програма для редагування відео, яка може підтримувати відео в форматах SD, HD і навіть 4K та має сильну функцію редагування. Lightworks пропонує безплатну версію для звичайних користувачів, яка може мати обмеження на експорт проєктів у форматі MP4 в Vimeo і YouTube з максимальною роздільною здатністю 720p.

Movavi

Дуже якісна і приємна у використанні програма. Будь-які ефекти, переходи та інші операції виконуються простим перетягуванням інструментів. Програма вже містить величезну кількість готових ефектів, шаблонів, титрів тощо. А також може покращити якість відео та усунути тремтіння камери.

Blender

Blender для редагування відео на Mac

Blender доступний для Microsoft Windows, Mac OS X, FreeBSD і OpenBSD. Це  додаток для 3D-графіки та вважається одним з кращих відеоредакторів для Mac. Він використовується для розгортання УФ-променів, анімації, моделювання води та диму тощо.

Як програмне забезпечення для нелінійного редагування ви можете використовувати Blender для компонування і створення інтерактивних 3D-додатків, анімаційних фільмів, відеоігор або інших візуальних ефектів. Blender має безліч розширених функцій, таких як потужні інструменти анімації персонажів, інструменти моделювання на основі модифікаторів.

MovieMator Free Mac Video Editor

Це редактор з безліччю унікальних візуальних ефектів і переходів. Він дозволяє користувачам покращувати якість відео, обрізати фрагменти, розділити відзнятий матеріал на частини, видаляти непотрібні відеокліпи, обертати, об'єднувати, змініть яскравість, насиченість, контраст, співвідношення сторін, ефект переходу і швидкість відео і фотографій. А також, доступні різні фільтри та переходи. Отже, він містить безліч функцій редагування, які можуть знадобитися багатьом користувачам.

Filmora Video Editor for Mac

Ще одна проста і функціональна програма для швидкого відеомонтажу на Мак. Цей додаток послужить вам для монтажу коротких, простих роликів. Filmora дуже зрозуміла, в ній легко розібратись, містить величезну кількість готових інструментів. Не потрібно вручну створювати ефекти, переходи, стиль титрів - все це додається одним рухом. Інтерфейс програми можливо здасться трохи застарілим, проте заплутатися в ньому просто неможливо. Пропонується безплатна версія і платна.

Shotcut

Shotcut - це  відеоредактор, який може працювати з широким спектром медіаформатів. Інтерфейс Shotcut сповнений функціями, але добре продуманий. Його основні функції редагування містять в собі: вирізання, копіювання або редагування. Також він підтримує новітні аудіо і відео формати.

JahShaka

Креативні відео для Mac з JahShaka

Цей додаток знаходиться на альфа-стадії та підтримує ефекти в реальному часі. Він найкращий з-поміж тих, що підходять користувачам, які не мають ніякого досвіду в редагуванні відеороликів. Але професіоналам він теж може стати в пригоді. На жаль JahShaka все ще бракує деяких корисних функцій, включаючи нелінійну систему редагування. Він також сумісний з Linux і Windows. Однак в цьому програмному забезпеченні для редагування відео є деякі проблеми. Тому перед тим як остаточно вибрати його, переконайтеся, що ваша система сумісна з функціями системи, щоб уникнути будь-якого незручності у використанні.

Отже, на даний час відкриті усі можливості задля створення справжнього професіонального відеоролика. Вибирайте додаток який вам до душі та створюйте моменти зі свого життя доступними у будь-який час, та переживайте їх знову і знову.

Ваша оцінка: