Я шукаю...

Як користуватись айфоном. Правила експлуатації Apple iPhone

Як користуватися айфоном. Правила експлуатації Apple iPhone - фото

Багато хто обирає ці пристрої через бренд, який перевірений роками. Інші користувачі цінують функціонал смартфона. Однак, якщо ви раніше використовували гаджет на іншій операційній системі, то після придбання iPhone можуть виникнути труднощі навіть при першому запуску телефону. Дізнайтеся, як встановити на iPhone живі шпалери.

Перший запуск

Перші кроки після запуску можуть варіюватися в залежності від моделі. Проте, для більшості пристроїв алгоритм схожий:

 • Спочатку необхідно дістати пристрій з коробки та зняти захисну плівку.
 • За допомогою спеціальної скріпки відкрити лоток для SIM-карти та вставити її.
 • Запустити смартфон за допомогою кнопки блокування.
 • Після появи логотипу Apple просунути пальцем внизу екрану вправо, щоб розпочати налаштування.

Далі вас чекає стандартна настройка, яка притаманна майже всім сучасним гаджетам: вибір мови, дозвіл на використання даних тощо.

Активація пристрою

Активація iPhone, створення нового Apple ID та додавання облікового запису iCloud є ключовими кроками, оскільки вони впливають на всю роботу телефону. Ці процеси необхідні для оплати підписок, завантаження додатків і багато іншого. Без активації система не дозволить користувачу продовжити.

Створення Apple ID

Без Apple ID користувач не зможе використовувати основні функції смартфона. Всі завантаження і покупки програм, ігор та інших файлів здійснюються через цю систему. Якщо користувач втратить гаджет або він вийде з ладу, інформація залишиться збереженою в обліковому записі.

Щоб створити Apple ID, потрібно:

 • Натиснути на екрані "Немає облікового запису".
 • Вибрати "Створити обліковий запис безкоштовно".
 • Вказати всі необхідні дані, включаючи ім'я та дату народження.
 • Прив'язати свою електронну пошту до облікового запису.

Створення iCloud

iCloud є важливим елементом екосистеми Apple, що дозволяє зберігати дані в хмарі.

Щоб швидко створити iCloud, потрібно:

 1. Перейти в "Налаштування".
 2. Вибрати "Пошта" і увійти або створити новий обліковий запис.
 3. Слідувати інструкціям, які запропонує смартфон.

Перенесення контактів на новий пристрій

Якщо ви переходите з Android на iPhone, важлива інформація може бути перенесена за допомогою спеціального додатку "Move to iOS". Обидва пристрої мають бути підключені до однієї мережі та до джерела живлення. Процес може зайняти певний час.

Якщо ви вперше користуєтеся iPhone

Перехід з Android на iOS може бути непростим через різницю в операційних системах. Однак, з часом користувачі адаптуються до нової системи та її можливостей.

Як користуватися App Store

App Store - це магазин додатків для iPhone, де можна знайти необхідні програми. Використання магазину є інтуїтивно зрозумілим, а вкладка "Пошук" допоможе знайти потрібні додатки.

Як завантажувати фото і музику на iPhone

Завантаження музики та фотографій рекомендується здійснювати через офіційні джерела, такі як iTunes, для забезпечення безпеки системи.

Як захистити смартфон від крадіжки

Для захисту пристрою можна використовувати двофакторну авторизацію, що дозволяє отримати доступ до пристрою тільки з довірених гаджетів.

Щоб створити цей захист необхідно:

 1. зайти в «Налаштування» і вибрати «Ім'я користувача»;
 2. після цього знайти розділ пов'язаний з паролями і безпекою;
 3. там користувач зможе побачити «Включити двофакторний захист»;
 4. далі потрібно ввести особистий номер телефону;
 5. провести підтвердження за допомогою введення коду, який прийде на телефон.

Кращі програми для нового смартфона:

Для легшого та продуктивнішого використання смартфону, рекомендуємо скачати:

 1. Комунікаційні додатки: Встановлення месенджерів, таких як WhatsApp, Telegram, Signal, є критично важливим для зв'язку з друзями, родиною чи колегами.
 2. Безпека і конфіденційність: Розгляньте можливість завантаження додатків для VPN (наприклад, NordVPN, ExpressVPN), а також менеджерів паролів (1Password, LastPass), щоб зберегти ваші дані в безпеці.
 3. Соціальні мережі: Завантаження додатків ваших улюблених соціальних мереж, таких як Facebook, Instagram, Twitter, дозволить залишатися на зв'язку зі світом.
 4. Продуктивність: Додатки, такі як Google Docs, Microsoft Office, Notion, можуть підвищити вашу продуктивність, дозволяючи легко створювати та редагувати документи на ходу.

Додаткові налаштування після активації смартфона

Ознайомлення з жестами управління 

Якщо ви використовуєте сучасний iPhone без кнопки "Домій", важливо ознайомитися з жестами для навігації.

Настройка Face ID або Touch ID 

Забезпечте додатковий рівень безпеки, налаштувавши біометричне розпізнавання обличчя або відбитків пальців для швидкого доступу до вашого пристрою.

Персоналізація центру керування

Додайте або видаліть елементи у центрі керування, щоб мати швидкий доступ до найчастіше використовуваних функцій.

Вивчення можливостей камери

 Сучасні смартфони мають потужні камери, тому вивчіть різні режими зйомки та налаштування, щоб максимально використовувати потенціал вашої камери.

Настройка "Не турбувати"

Налаштуйте режим "Не турбувати", щоб уникнути відволікань у певні години дня або під час важливих зустрічей.

Вивчення Siri

 Siri може стати вашим особистим помічником, тому вивчіть різні команди та налаштування, щоб ефективно використовувати можливості голосового помічника.

Приховані можливості клавіатури

Клавіатура iPhone має кілька прихованих трюків, які можуть спростити введення тексту. Наприклад, утримуючи пробіл, ви активуєте курсор, який можна вільно переміщати по тексту, що дуже зручно для виправлення помилок. Також, тримаючи палець на кнопці з цифрами "123", ви можете швидко ввести одну цифру або символ і автоматично повернутися до буквенної клавіатури.

Використання iMessage

iMessage не просто додаток для відправлення текстових повідомлень. Він дозволяє відправляти анімовані ефекти, такі як вогняні кулі або конфеті, використовувати Digital Touch для надсилання малюнків або вашого серцебиття, а також відправляти повідомлення з ефектом невидимого чорнила, яке стає видимим тільки після того, як одержувач проведе пальцем по ньому. Також ви можете переглянути статтю про те як побороти залежність від телефону.

В ICOOLA ми пропонуємо широкий асортимент iPhone для кожного – від останніх моделей, що вражають своїми інноваціями, до перевірених часом класик, які ніколи не виходять з моди. І все це за найкращими цінами! 

Не пропустіть шанс оновити свій гаджет або зробити незабутній подарунок близьким! Відвідайте наш магазин або зробіть замовлення онлайн прямо зараз.

Ваша оцінка: