Що необхідно зробити при першому включенні iPhone? Інструкція для новачка

Що необхідно зробити при першому включенні iPhone? Інструкція для новачка

Зміст

Багато хто вибирає дані пристрої через бренд, який перевірений роками. Інші користувачі можуть гідно оцінити функціонал смартфона. Але, якщо раніше використовувався гаджет на інший ОС, то труднощі після придбання Айфона можуть виникнути навіть при першому запуску телефону.  Дізнавайтесь як поставити на айфон живі шпалери.

Перший запуск

Перші дії після запуску можуть відрізнятися в залежності від придбаної моделі.

Але, практично для кожного пристрою все має схожий алгоритм:

 •  для початку необхідно дістати пристрій з коробки і самостійно зняти захисну плівку з нього;
 • за допомогою спеціальної скріпки відкрити місце, яке призначене для сім-карти і вставити її туди;
 • за допомогою кнопки блокування потрібно запустити смартфон;
 • після того, як з'явиться логотип компанії необхідно протягнути внизу екрану стрілку вправо для того, щоб почати роботу.

Далі починається стандартна настройка, яка є практично у всіх сучасних гаджетах, це вибір мови, дозвіл на використання даних і так далі.

Перший запуск здійснений. Але, далі користувач повинен провести ще цілий ряд налаштувань, які допоможуть надалі комфортно працювати з пристроєм. У тому числі необхідно правильно активувати телефон.

Активація пристрою

Активація Айфона, створення нового Apple ID, а також додавання облікового запису iCloud. Цей процес досить важливий, бо на ньому балансує вся робота телефону.

Такі процеси як оплата підписок, звантаження додатків і багато чого іншого проходять через них. І якщо користувач вирішить не займатися активацій, то система його не пропустить далі. Тому це обов'язковий крок.

Створення Apple ID

Без цього кроку користувач не зможе користуватися функціями смартфона, навіть такими важливими, як здійснення дзвінка. Всі завантаження і покупка ігор, додатків та інших файлів буде здійснюватися через цю систему. І навіть якщо користувач втратить гаджет або він вийде з ладу, то інформація збережеться. Коли буде здійснено вхід в обліковий запис попереднього гаджета, користувач не помітить різниці.

Якщо Apple ID запускається вперше, і облікового запису раніше не було, то необхідно її створити. Для цього потрібно:

 • натиснути на екрані на «Немає облікового запису»;
 • після цього вибрати «Створити обліковий запис безплатно»;
 • вказати всі дані і в тому числі своє ім'я і дату народження;
 • далі потрібно прив'язати свою електронну пошту до облікового запису.

Виконуючи дані пункти, новий обліковий запис буде створена. Також з огляду на те, що деякі програми вимагають оплати, то буде потрібно ще ввести банківські дані. Користувач, який вперше починає користуватися смартфоном Apple, може не хвилюватися за безпеку, адже вся інформація захищена.

Гроші з банківських рахунків будуть зніматися тільки після підтвердження і введення спеціального пароля.

Створення iCloud

iCloud - це також досить важливий процес. Дана система, ніж те схожа на електронну пошту, але тільки від компанії Apple.

Для швидкого створення необхідно:

 • перейти в розділ «Налаштування»;
 • потім вибрати «Пошта» і увійти в свій обліковий запис, а якщо його немає створити новий;
 • після цього необхідно слідувати за кожним пунктом інструкції, який запропонує сам смартфон, можливо знадобитися завантажувати додаткову програму.

Як здійснити перенесення контактів на новий пристрій

Якщо користувач придбав собі Айфон, а раніше користувався Android-пристроєм, то в старому смартфоні може залишитися досить багато важливої ​​інформації, яку необхідно перемістити на новий гаджет.

Крім того, варто врахувати, що перенесення з одного пристрою компанії Apple на інше здійснюється в аналогічному алгоритмі. Ще одна стаття про що таке р сім це, та як користуватись.

Щоб на айфоні з'явилися контакти не потрібно все переписувати вручну. У пристрої є спеціальні утиліти, які пропонують користувачеві повністю автоматизований процес. Для цього необхідно:

 •  звантажити у старому пристрої додаток «Move to iOS», його можна знайти на офіційному сайті, також потрібно приєднати два пристрої до однієї мережі;
 • необхідно підключити обидва пристрої до живлення, бо процес досить трудомісткий і важливо, щоб один з смартфонів не виключився;
 • наступний крок - перевірка того, який обсяг пам'яті дані, обсягу пам'яті повинно вистачати, щоб не втратити при перенесенні важливої ​​інформації;
 • браузер на Андроїд повинен бути оновлений до останньої версії;
 • після цього потрібно знайти вкладку під назвою «Програми і дані» і вибираємо «Передача даних», необхідно прочитати всі умови, після цього з'явиться функція «Пошук коду», з її  допомогою і буде здійснюватися передача даних;
 • обидва пристрої покажуть код для синхронізації;
 • далі потрібно у старому пристрої вибрати файли, які необхідно перемістити.

Процес може тривати багато часу. Але в такому випадку головне почекати і нічого не переривати.

Якщо раніше не користувалися Айфоном

Якщо був придбаний Айфон, а попередні пристрої були на операційній системі Андроїд, то користувачеві доведеться вивчити повністю функціонал нового гаджета. Ні для кого не секрет, що операційна система iOS значно відрізняється від Android.

А айфоні зовсім інші додатки, і по-іншому все працює. А головна відмінність це те, що вся система нагадує замкнуте коло, в якому все між собою взаємопов'язане. Перший час новачкові може бути важко. Але, все гаджети від Apple мають безліч переваг, і головне з них це синхронізація. Досить часто компанію вибирають саме через це. Так маючи кілька пристроїв, працювати буде набагато зручніше, якщо всі дані синхронізовані.

Але, з часом будь-яка людина зможе навчитися використовувати смартфон. Більш того, при переході знову на Андроїд він вже буде звикати до даної операційній системі, бо після Айфона вона для нього буде складною і незвичною.

Як користуватися AppStore

Раніше якщо користувач мав Андроїд пристрій, то ймовірно пам'ятає про те, що всі програми він звантажувати через Play Market. Ось AppStore це практично те ж саме. Саме тут можна знайти програми, які допоможуть спростити роботу.

Дана база досить проста у використанні і розібратися з нею зможе практично кожен користувач.

За допомогою вкладки «Пошук» можна знайти все необхідне. Також в додатку є велика кількість інших розділів, які допоможуть швидко відшукувати саме, те, що потрібно користувачеві.

Як завантажувати фото і музику на Айфон

У айфон всі процеси взаємопов'язані, тому звантажувати музику і інші необхідні файли, можна на офіційних джерелах. Варто врахувати, що викачування з інших сайтів може нашкодити системі, тому дані дії здійснюються на розсуд самого користувача.

Одним з офіційних додатків, де можна звантажити музику є iTunes.

Рекомендується музику і фотографії завантажувати спочатку на ноутбук, а вже після цього переміщати на мобільний пристрій.

Як захистити смартфон від крадіжки

Власник Айфона може захистити свій пристрій від крадіжки за допомогою двофакторної авторизації. Все це працює таким чином, що доступ до пристрою може отримати тільки довірчий гаджет. Даним методом можна захистити всі дані, які знаходяться на пристрої.

Створити цю захист досить просто, для цього необхідно:

 • зайти в «Налаштування» і вибрати «Ім'я користувача»;
 • після цього знайти розділ пов'язаний з паролями і безпекою;
 • там користувач зможе побачити «Включити двофакторний захист»;
 • далі потрібно ввести особистий номер телефону;
 • провести підтвердження за допомогою введення коду, який прийде на телефон.

Які програми краще завантажити в першу чергу?

Додатки досить важливі для кожного пристрою. Без них неможливо було б скористатися функціоналом гаджета.

Дане питання індивідуальний, необхідно проводити встановлення тих програм, які будуть корисними, наприклад Вайбер, телеграм і так далі.

Також можна встановити і додаток від соціальних мереж. Але, головною рекомендацією тут буде - звантаження через магазин додатків.

Додаткові установки, які необхідно здійснити після активації смартфона

Також можна виділити і такі дії, які допоможуть новачкові освоїтися:

 1.  Вивчити нові жести. Особливо це питання актуальне для версій iPhone XS, XS Max, iPhone XR і iPhone X.
 2. Навчиться вимикати пристрій. Знайти цю опцію можна після переходу в «Налаштування» вибравши «Основні» і натиснути «Вимкнути».
 3. Зробити скріншот. Якщо раніше користувач не працював з айфоном, то може не знати, як на пристрої робляться скріншоти, і в цьому немає нічого страшного. Необхідно одночасно натиснути кнопку харчування і збільшення гучності.
 4.  Включити режим модему. Ця функція важливо і тому, щоб не шукати її в потрібний момент, не знаючи в якому напрямку це робити, можна відразу відшукати її і запам'ятати де вона знаходиться.
 5. Навчитися додавати особа в Face ID. Для цього необхідно перейти в «Налаштування», а потім «Face ID і код-пароль». Після цього вибрати «Альтернативний зовнішній вигляд».
 6. Налаштуйте камеру. Даний пункт особливо знадобиться тим користувачам, які звикли робити багато фотографій.
 7. Поспілкуйтеся з Siri. Це можна зробити не тільки у вигляді усного звернення, але й письмово.

Здійснювати додаткові налаштування окремих додатків повинен вирішити власник смартфона самостійно. Також ви можете переглянути статтю про те як побороти залежність від телефону.

Купити iPhone X за найнижчою ціною у Львові з безкоштовною річною гарнтією в ICOOLA.