Я шукаю...

Що зараз відомо про Apple Display XDR - бюджетний монітор Apple

Монітор Apple Display XDR

Новинки Apple завжди виявляються в числі найбільш очікуваних новинок року. Так і сталося з 32-дюймовим дисплеєм Apple Display XDR, який повинен мати схожість з Apple Pro Display XDR, але набагато привабливіше за ціною, ніж його попередник.

Реліз Apple Display XDR ще не відбувся, та й немає інформації з приводу того, чи варто чекати його презентацію в найближчому часу, а саме на WWDC21 (Worldwide Developers Conference), але екран вже готові купити. Так що ж відомо про розробку нового дисплея глобальної корпорації?

Радимо почитати про Apple iCar.

Якою буде нова лінійка продукції Apple?

Вперше з 2012 року компанія Apple планує провести модернізацію настільного All-in-One комп'ютера, що знаменує перехід від процесора Intel Corp. до використання мікросхем власного виробництва, про що повідомляють джерела Bloomberg, знайомі з планами глобальної корпорації.

Серед нових моделей з'являться екрани з тонкими чорними межами навколо нього, зникне значного розміру металева частина на користь дизайну, який має схожість з монітором Pro Display XDR. Нові iMac з'являються зі сплюсненої задньою частиною. У планах компанії випустити дві версії, які відомі тільки під такими назвами, як J456 і J457. Представлена ​​незабаром продукція замінить 21,5-дюймові та 27-дюймові моделі. Комп'ютери ще не анонсовані, тому все-таки варто дочекатися офіційного релізу.

Вірогідні джерела Bloomberg повідомляють, що випуск нових продуктів стане початком візуальних оновлень в лінійці персональних комп'ютерів Apple. У нових моделях будуть вмонтовані процесори Apple Mac наступного покоління, як в MacBook Pro 2021 року випуску.

Стало відомо, що команда Apple займається розробкою настільних комп'ютерів, які стануть одними з найдорожчих в лінійці Mac. Їх особливістю є відсутність екрану. У випадку з однією з розробок є прямі відсилання до Mac Pro, бо це оновлення поточної версії Mac Pro. Передбачається, що Apple продовжить використовувати процесори Intel саме в цій моделі. Друга розробка матиме схожість з Mac Pro, але мова йде про його зменшеної версії. Відразу згадується Power Mac G4 Cube, зменшеної версії Power Mac, випущеної задовго до Mac Pro.

Також варта вашої уваги стаття про LiDAR Scanner.

Недорогий зовнішній монітор: Display XDR?

За словами перевірених джерел Bloomberg, стартувала рання розробка зовнішнього монітора, який буде продаватися разом з Pro Display XDR, але ціна буде набагато нижче. Реліз самого бажаного екрану Pro Display XDR відбувся у 2019 році. Вартість монітора складає близько 5 000 USD без урахування стенду за 1 000 USD.

У лінійці продукції Apple може з'явитися екран, призначений не для професійного використання, а для споживачів. Передбачається, що такий екран буде мати низькі показники яскравості та контрастності, ніж в екрану професійного використання. Остання модель монітора для звичайних споживачів з'явилася ще у 2011 році під назвою Thunderbolt Display, але через п'ять років монітор зняли з виробництва. Його ціна становила близько 1 000 USD, що і є одним з найважливіших переваг дисплея Apple.

Apple зняли з виробництва Thunderbolt Display через те, щоб модель не оновлювалася з моменту запуску на ринок. Тому старший віцепрезидент з маркетингу корпорації Apple Філ Шиллер порадив використовувати замість Thunderbolt Display два інших, а саме LG UltraFine 4K і 5K. Ці монітори розроблені у співпраці з LG спеціально для Apple. І дійсно, моделі моніторів удосконалювалися за роки використання, але їх не побачиш в офлайн магазин в Європі, тому що підтвердилося невідповідність продукції вимогам Євросоюзу по витраті енергії в стані спокою. Але в інтернет-магазинах їх придбати ще можна.

Попри те, що з Mac, M1 Mac mini сумісні з усіма сучасними дисплеями, все ж багато хто чекає запуску монітора, схожого на Apple Pro Display XDR. Яким він буде? Багато хто чекає появи Apple Display XDR за ціною Thunderbolt Display, але з характеристиками Apple Pro Display XDR. Користувачам персональних комп'ютерів Apple не вистачає 32-дюймового дисплея з роздільною здатністю 6K (6016 × 3384). Багато хто припускає, що родзинкою Apple Display XDR стане колірне рішення, бо його можуть випустити в незвичайному для монітора кольорі.

Зважившись придбати техніку Apple, а точніше потужний Mac Pro або компактний Mac mini, багато користувача відразу ж біжать шукати монітор. Що стосується Pro Display XDR, багатьох поціновувачів бренду Apple і його продукції відштовхує від монітора саме ціна, бо не всі готові викласти значну суму за екран, щоб поліпшити конфігурацію персонального комп'ютера.

Екран, де є нанопокриття буде на 1 000 USD дорожче, тобто 6 000 USD, без урахування ніжки Pro Stand за 1 000 USD. Сама ніжка забезпечує надійну фіксацію і зручне регулювання монітора за допомогою магніту та унікальній конструкції вироби. Можна вибрати звичайний монітор або з наявністю унікального матеріалу - нанопокриття. Останній варіант розсіює промінь сонця, якщо встановлений на сонячній стороні кімнати або офісного приміщення.

Що являє собою Pro Display XDR? Це 32-дюймовий екран з роздільною 6К дозволом. Попри те, що багато його вважають дорогим, все ж монітори з роздільною здатністю 4К в інших брендів можна знайти за вищою ціною, тоді як Apple пропонує продукт, якому немає аналогів на ринку, виходить, всього лише за 5 000-6 000 USD.

Увімкнути екран Pro Display XDR можна до обмеженої кількості моделей Apple, серед яких 2019 Mac Pro з модулем Apple GPU, 16-дюймовий MacBook Pro 2019 року випуску, 15-дюймовий MacBook Pro 2018 року випуску, 21.5- і 27-дюймові iMac 2019 року випуску.

У екрана присутній Thunderbolt 3, куди можна увімкнути зовнішні відеокарти Blackmagic eGPU або Blackmagic eGPU Pro. Мабуть, саме цей порт вважається одним з мінусів продукції. І немає динаміків, а гучність регулюється тільки через персональний комп'ютер.

Ваша оцінка: