Я шукаю...

Топ електричних велосипедів для ваших подорожей

Топ електричних велосипедів для ваших подорожей

Роками електричні велосипеди були громіздкими, незручними, дорогими машинами з обмеженим часом автономної роботи. Однак зараз все змінилось. Електровелосипеди тепер легші, привабливіші та потужніші, ніж будь-коли.

Зазвичай найбільшим стримуючим фактором при покупці електровелосипеда є ціна.

Нижче наведено список чудових електричних велосипедів, які є повноцінними транспортними засобами.

Найпопулярніший: Trek FX+ 2 

Якщо це ваш перший велосипед, цей варіант буде чудовим вибором. Зараз майже кожен великий виробник велосипедів випускає електричні велосипеди початкового рівня для приміських поїздок. Наразі найдоступнішим є Trek FX+ 2. Він має запатентований двигун Trek на 250 Вт, акумулятор на 250 Вт-годин, стандартні 9-швидкісні перемикачі Shimano, швидкісні колеса для шоссейного велосипеда та гідравлічні дискові гальма, а також кілька цікавих додаткових вбудованих елементів, як-от інтегровані ліхтарі, дзвінок, задня стійка, крила та підставка.

Для новачків: Cowboy 4 ST

Cowboy найкращий електровелосипед для початківців  з ​​однієї простої причини: його легко можна підключити до телефону та поставити на бездротову зарядку.

Також можете використовувати свій телефон, щоб розблокувати велосипед, щоб перевірити рівень заряду акумулятора, а Google Карти допоможуть Вам з легкістю пересуватись містом.

Універсальний: Ride1Up Cafe Cruiser

Cafe Cruiser — це великий велосипед із легкосплавною рамою, яка приховує електроніку всередині. Для такого доступного велосипеда він досить потужний. Він має двигун потужністю 750 Вт із п’ятьма рівнями допомоги. Це велосипед класу 3, що означає, що він може рухатися зі швидкістю до 45 км на годину.

Cafe Cruiser також має гідравлічні дискові гальма з електричним датчиком відключення, тобто якщо ви натискаєте важіль гальма, він відключає живлення від двигуна.

Бюджетний: Propella 7-Speed ​​(V4.0) 

Якщо ви просто любите їздити на велосипеді, вам не подобається ідея надпотужного електровелосипеда і ви не хочете витрачати занадто багато грошей - Propella V4.0 чудовий варіант для вас.

Це чудовий електровелосипед для тих, хто цікавиться електровелосипедами, але не хоче купувати модель вартістю понад 2000 доларів.

Крім того, завдяки попередникам версії V4.0s ви отримаєте вдосконалену версію, засновану на багаторічних відгуках і тестуванні; V4.0 має стійкі до проколів шини, акумулятор 4-го покоління та більш компактний зарядний пристрій, ніж у попередньої моделі.

Спортивний: Specialized Turbo Tero X 4.0

Найпростішим способом описати Turbo Tero X є те, що це один із культових гірських велосипедів Specialized, який отримав двигун і налаштований для роботи і як міський, і як гравійний велосипед.

Найбільш очевидна перевага гірських велосипедів – це, мабуть, система підвіски. Хоча багато дешевших електровелосипедів тепер включають передні та задні амортизатори, Specialized виготовляє та патентує системи повної підвіски вже понад 20 років.

Велосипед має простий дисплей, який показує не тільки рівень потужності, але й час і рівень заряду батареї. Він також показує, як найкраще оптимізувати батарею велосипеда за допомогою лічильника частоти педалей.

Ваша оцінка: