Я шукаю...

Найочікуваніші смартфони 2024

Найочікуваніші смартфони 2024

2024 неймовірний рік для новинок у світі смартфонів. За перші кілька місяців Samsung та OpenPlus потішили прихильників новими моделями.

Кожен запуск нового телефону слідує за непомітним, але важливим прогресом. Наприклад, у 2022 році iPhone 14 отримав супутникове підключення для надзвичайних ситуацій і виявлення ДТП, а Google знайшов більше способів використовувати свій власний чіп Tensor у таких моделях, як Pixel 7 i 7 Pro.

В другій половині року очікується ще більше захопливих новинок від Apple, Samsung та інших.

Ось короткий опис нових флагманів, які ми побачимо вже цього року.

Apple iPhone 15

Будь-який випуск Apple заслуговує на високу оцінку в списку найкращих майбутніх телефонів, хоча про iPhone 15 не так багато чуток. Найбільшим нововведенням, яке очікують побачити на айфон нового покоління, є запровадження зарядки USB-C.

Європейський Союз видав закон, що всі нові моделі телефонів, які продаються в регіоні, повинні підтримувати зарядку USB-C до 2024 року. Apple заявила, що відповідатиме цим стандартам, але не уточнила чи відбудеться цей перехід вже цього року. Також невідомо, чи iPhone з USB-C отримає глобальний випуск, чи він залишиться виключно європейською моделлю.

Очікується, що Apple проведе регулярні зміни, такі як деякі оновлення камери та новий процесор. І, ймовірно, компанія, як завжди зробить так, щоб з легкістю можна було відрізнити iPhone 15 Pro від звичайного iPhone 15.

Google Pixel Fold

Розкладні телефони стають все більш популярними, головним чином завдяки Samsung, Oppo та Motorola.

Очікується, що Pixel Fold очолюватиме список найкращих майбутніх телефонів будь-якого шанувальника Google. Відомо, що новий флагман матиме 50-мегапіксельну основну камеру, 12-мегапіксельну ультрашироку та 10-мегапіксельну телефото, а також внутрішню та зовнішню камери для селфі.

Очікується, що він матиме акуратний, преміальний дизайн з оригінальним інтерфейсом Android, оптимізованим для складної конфігурації. На перших маркетингових фото Google Pixel Fold виглядає майже без зазорів.

Samsung Galaxy Z Fold 5

З огляду на те, що Galaxy Z Fold 4 — найкращий розкладний телефон, який коли-небудь створювала Samsung, вони не збираються на цьому зупинятись.

Очікується, що наступний розкладний телефон Samsung матиме більший екран і менш помітну складку. Також ми побачимо загальні покращення якості камери та програмного забезпечення і новий процесор.

Nothing Phone (2)

Прозорий технічний Nothing викликав фурор, випустивши свій перший смартфон минулого року, завдяки привабливому підсвічуванню і потужному апаратному забезпеченню середнього класу за дуже привабливою ціною. Однак він зосереджувався на Європі та Індії, а не на жорсткому ринку США. Схоже, це зміниться для Phone 2, який, як підтверджено, знаходиться в роботі.

Голова компанії, підтвердив, що майбутній телефон буде «більш преміальним» порівняно з їхнім першим смартфоном, тому очікується, що буде покращено якість складання, перероблено інтерфейс Glyph та покращено апаратні характеристики.

Ваша оцінка: