Я шукаю...

Нова безконтактна оплата iPhone

Нова безконтактна оплата iPhone - icoola.ua - фото

Компанія Apple регулярно впроваджує корисні новинки, щоб розширити можливості користувачів своїх гаджетів. У свій час безконтактна оплата з допомогою Айфон стала революційним рішенням, але компанія вирішила піти ще далі, щоб зробити оплату через смартфон максимально простой, зручною і швидкою.

У лютому Apple представила нову функцію «Tap to Pay on iPhone», яка дозволяє сумісним iPhone приймати платежі через Apple Pay, безконтактні кредитні та дебетові картки та інші цифрові гаманці без необхідності додаткового обладнання.

Apple почала тестувати цю функцію у своєму Центрі відвідувачів Apple Park на початку цього місяця, а відтепер ця функція почне набувати розповсюдження у магазинах Apple Store по всій території Сполучених Штатів, що дозволить клієнтам випробувати її. Ця функція може бути доступна не у всіх Apple Store відразу.

Apple заявила, що ця функція у майбутньому стане доступною у інших країнах, але компанія ще не повідомила про конкретні терміни. «Tap to Pay on iPhone» дозволить малим підприємствам і продавцям приймати безконтактні платежі через програми iOS, що підтримуються, за допомогою iPhone XS та новіших моделей. 

При оформленні замовлення продавець просто пропонує покупцеві розташувати свій власний iPhone або Apple Watch, безконтактну кредитну або дебетову картку або інший цифровий гаманець поруч із iPhone продавця, і платіж буде безпечно завершено з використанням технології NFC. Cтаріші iPhone, такі як моделі iPhone 6, 7 і 8, хоч і теж мають NFC, наразі не входять до списку сумісних.

Нова безконтактна оплата iPhone - icoola.ua - фото1

«Tap to Pay», по суті, дозволяє використовувати мобільні пристрої як платіжний термінал. Вважається, що в основі цієї технології лежить придбання Apple стартапу Mobeewave.

В даний час продавці, які приймають безконтактні платежі на iPhone, повинні покладатися на додаткове обладнання, таке як Square Reader, яке постачається в різних моделях, що працюють через бездротову мережу або підключаються до роз'єму Lightning або роз'єму для навушників iPhone. 

Можна розраховувати, що у найближчому майбутньому Айфон стане ще більш функціональним смартфоном і знайде більш широке застосування у сфері купівлі-продажу, ставши доступним і мегакомпактним терміналом для проведення платежів.

Ваша оцінка: