Я шукаю...

Unsung Story: Tale of the Guardians

Unsung Story: Tale of the Guardians

Unsung Story: Tale of the Guardians огляд буде цікавим для шанувальників тактичних ігор та творчості Ясумі Мацуно, які чекали виходу цієї гри більш як два роки. Неспівана історія: «Казка про охоронців» ‒ це рольова гра з елементами покрокової стратегії. Події відбуваються в фантастичному світі Расталія та обертаються навколо героїв війни, що тривала 77 років між декількома імперіями. Сюжет розділений на декілька частин, кожна з яких відповідає окремому персонажу. Кожен сегмент гри охоплює період від року до декількох. Гра доповнена цікавою графікою. В ній є невеликі локації, можна переміщатися у всесвіті.

Вибирайте героя з трьох рольових типів та п’яти класів. Перемагайте ворогів та насолоджуйтесь неймовірною атмосферою. Ви можете завантажити Unsung Story: Tale of the Guardians на iPhone.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Цікава доля створення гри Unsung Story

Прихильники, що з нетерпінням чекали появи цієї гри, були дуже схвильовані новинами від розробників, адже за декілька днів до анонсування стало відомо, що необхідна сума не зібрана. Попри це, були докладені великі зусилля, і збір коштів вдалося завершити рівно за 20 годин до ймовірного закриття проєкту. Для фінансування розробки на рахунок японського гейм дизайнера було переведено близько 700 тисяч доларів, в долі проєкту брали участь близько шістнадцяти тисяч користувачів, які є прихильниками минулих робіт Мацуно.

Історія створення гри Unsung Story

Виділяється не тільки характерний для проєктів мацун світ «політичних інтриг, ворожнечі, зрад, альянсів і шпигунства», а й традиційний для жанру ігровий процес з низкою новаторських елементів. Гравцям доведеться досліджувати великі території, боротися в покрокових боях в повному тривимірному оточенні з керованою камерою і розвивати своїх героїв.

Система розвитку персонажів у грі базується на трьох основних рольових типах (воїн, маг і монстр, останнього з яких відрізняє вміння користуватися спеціальними атаками) і п'яти базових класах (атакуючий, той, хто захищається, маг, цілитель і приборкувач монстрів), а також професії, які можна буде перемикати по ходу гри. На відміну від інших тактичних рольових ігор, Unsung Story: Tale of the Guardians використовує не квадратну або шестикутну, а трикутну розбивку поля, а юніти можуть рухатися в шести напрямках.

Unsung Story: Tale of the Guardians – особливості

Першою особливістю вашої пригоди стане те, що тепер у вас буде можливість приємно провести час за грою в тактичну рольову гру. Ви будете керувати цілим загоном відважних воїнів, у вас буде шанс не тільки проявити свої командирські навички, а й уміння оцінювати обстановку, що вже говорити про багатьох інших цікавих нюансах. Загалом, якщо вам не терпиться почати все уважно дослідити, то ми пропонуємо особливо не втрачати часу і просто завантажити Unsung Story Tale of the Guardians через торрент на ПК російською мовою.

Особливості гри Unsung Story

Ще б хотілося відзначити, що над сценарієм працювали японські сценаристи, які точно не розчарують своєю оригінальністю та підходом до оповідання. Досить буде просто приємно проводити час і насолоджуватися кожною миттю вашої гри, яка буде потроху підносити вам інформацію, а потім просто все переверне з ніг на голову. В основному тематика пригоди буде зав'язана на філософському сенсі появи зла і спробі боротися з ним. Про те, як герої готові діяти та до чого вони готові прагнути, відкриваючи для себе самі різні й цікаві шляхи саморозвитку. А щоб ви вже почали вникати в усе це, то ми пропонуємо вам просто завантажити торрент Unsung Story Tale of the Guardians на ПК і починати рухатися до поставленої мети.

Дізнайтесь, чому варто Shadow Fight 3 завантажити на Айфон?

Оповідання Unsung Story: Tale of the Guardians постійно переходить від однієї дії до іншої. В одному бою гравець може захищати велику імперію, керуючи групою лицарів, а в наступному керувати революціонерами, які намагаються повалити уряд все тієї ж імперії.

Бої орієнтовані на тактичне використання особливостей кожного юніта. Сильні та слабкі сторони воїнів залежать від професій і класів. Професія закріплена за бійцем, а клас можна змінювати в залежності від поточного розвитку подій. На тактичної карті, крім основних юнітів, можуть бути присутніми й магічні істоти, у разі правильного підходу до яких можна завоювати їх довіру та використовувати як бойові одиниці.

Управління в грі Unsung Story

Управління в Unsung Story: Tale of the Guardians

Новим гравцям буде просто розібратись в управлінні Unsung Story: Tale of the Guardians, геймплей гри простий.

  • Персонажі знаходяться на лівій бічній панелі.
  • Енергія зображена внизу.
  • Аватар рухомий, представлений в вигляді анімації.
  • Показник балів, досвіду та значок персонажа знаходяться на нижній панелі.
  • Команди розміщені праворуч від іконки.

Tale of the Guardians проходження основної версії займає 5‒6 годин. За грою час летить швидко.

Персонажі Unsung Story: Tale of the Guardians

Створюючи героїв, гравець може управляти їх розмірами та змінювати частини тіла. Наприклад, образ героїні-воїна має пишну шевелюру. Дівчина одягнена в обладунки. Використовує лук та великі стріли. Вміє підморгувати. У грі великий вибір зброї та заклинань.

Персонажі Unsung Story

Спочатку може здатися, що битви в грі вкрай серйозні та небезпечні, тому відразу з ними впоратися не вийде. А значить, прийшла пора все перевірити особисто, головне, бути уважним і не робити поспішних висновків. Все решта додасться з часом і дозволить вам насолодитися гарною грою. Якщо вас зацікавила гра Unsung Story: Tale of the Guardians, завантажити на Айфон її дуже просто, на це доведеться витратити лиш декілька хвилин.

Ваша оцінка: