Я шукаю...

Що робити, якщо переклад сторінки на смартфоні не працює?

Що робити, якщо переклад сторінки на смартфоні не працює? - icoola.ua - фото

Google Chrome, доступний для смартфонів, зазвичай дозволяє перекладати веб-сайти з іноземних мов. Це велика перевага, наприклад, при перегляді веб-сайту, якщо потрібна інформація недоступна на українському веб-сайті. Однак іноді переклад сторінок на вашому телефоні може перестати працювати. Як поновити цю функцію?

Як відновити переклад сторінок на смартфоні

Щоб увімкнути переклад сторінок на телефоні, спочатку запустіть Chrome та відкрийте будь-яку сторінку іноземною мовою. Якщо вікно з пропозицією перекладу сторінки не з'являється автоматично, натисніть три вертикальні точки у верхньому правому куті екрана. Ви можете знайти їх у Chrome поруч із рядком веб-адреси. Виберіть «Перекласти…» зі списку. У нижній частині екрана з'явиться горизонтальне вікно з параметрами перекладу сторінки. Смартфон автоматично розпізнає текст веб-сайту та пропонує переклад українською мовою. Потім просто натисніть на слово «Українська», і вся сторінка буде перекладена вашою рідною мовою.

Поруч із вікном, яке використовується для перекладу вмісту веб-сайту українською мовою, ви знову знайдете три вертикальні точки, як і поруч із полем для введення адреси. Натиснувши на них, ви зможете вибрати перевагу для майбутнього перекладу сайтів іноземною мовою. Ви можете щоразу перекладати сторінки іноземною мовою чи ні. Якщо ви бажаєте, щоб переклад сторінок на вашому телефоні працював за будь-яких обставин, виберіть перший варіант.

Що робити, якщо переклад сторінки на смартфоні не працює? - icoola.ua - фото1

Як перекладати сторінки на iPhone

Функція Bing Translator браузера Safari забезпечує переклад іноземних веб-сайтів українською мовою на вашому iPhone. Щоб активувати її, завантажте програму Bing Search із App Store. Після  встановлення запустіть Safari та відкрийте будь-який веб-сайт іноземною мовою. Клацніть піктограму "Поділитися" у верхній частині браузера. Повинне з'явитися нове вікно з різними параметрами, у тому числі трьома горизонтальними точками з написом «Додатково», які потрібно натиснути. Виберіть Bing Translator зі списку і підтвердьте зміну, натиснувши «Готово». Піктограма компілятора Bing має відображатися на панелі загального доступу. Ви можете використовувати його щоразу, коли заходите на сайт іноземною мовою, яку хочете перекласти українською.

Як власник iPhone ви також можете використовувати програму iTranslate, яка доступна в App Store. Крім перекладу веб-сайтів з іноземних мов на українську, вона дозволяє перекладати будь-який текст або голосову замітку однією зі ста різних мов.

Рекомендуємо також очистити кеш браузера на Mac!

Ваша оцінка: